Заможливий брат не давав його частину квартири, він багатий, і душа бідна.

Сім'я неприємностей на тему спадкування давно були чимось з звичайного. На жаль, наше суспільство перемістило на новий рівень відносин і зараз найбільше обирають свій комфорт і прибуток. Питання, Як розділити квартиру, успадкований, вирішує сьогодні не на кухонному столі, але в офісі професійного юриста.



Незважаючи на те, що вона може бути ближче до найближчого члена сім'ї? Але прийняття концесій є хампером гордості, можливо, жито, і кене почуття несправедливості до себе. І неважливо, що вам не потрібно цих квадратних метрів ніщо: життя є успіхом, чому зіпсувати його для когось ще? Все буде корисно для коханої людини.

Мій брат і я ніколи не був дуже близько. Що можна сказати про вказані часи? Один рік різниці, я старша. Замість спілкування ми часто боролися і боролися. Ви можете сказати: "Ви знаєте, що це вік. Ні. Наші символи абсолютно різні.



У старшій школі я любила речі про мистецтво. Мода, одяг, зачіски, музика і кіно. Я мучився як птах і любив мене. Вчителі були оцінені за свої таланти, хоча математика і наука в цілому не про мене. Я мав багато шанувальників, тому я не був друзів з дівчатами на всіх. Як знайти хлопця. Я вже знав.

Але мій брат, навпаки, wore окуляри (нині він має лінзи), був надмірною вагою і був постійно сидячи на книгах. Одного разу дівчина з паралельного класу встановлює її однокласник на мене. Він почав погрожувати мене, живлячи і навіть тягнути волосся. На наступну поломку я прийшов до брата на допомогу. Але він відмовився від мене, кажучи, що «то він буде розбити його навпіл. й



З тих пір наші відносини не працювали дуже добре. Я припинив завоювати його. Але що про те, бо він хлопець, майбутній захисник батьківщини, майбутній чоловік і батько. Як він не може допомогти сестри? Я хочу, щоб він не виходив. Що таке дія. Навчався в університеті і спілкувався тільки з матір’ю.

Я одружився довго до мій брат коли-небудь знайшов подруга. По суті, він навіть одружений. На першій зустрічі. Мій чоловік не був мій перший хлопець, але я любив його. Увімкнено проблему мене не було, це був його. Ось чому він вийшов з мого життя з дочкою.

Як минулий рік ми виросли старшими. Ми вирішили переїхати з нею. А додаткові гроші на оренду квартири не заходять в кишеню власників, і мама була трохи веселіше. Я пішов на роботу, моя дочка залишалася з братом, коротко, хоча б деяка стійкість.



А потім мій мати хворий і буквально вигорнув в місяць і навпіл. Я побачила мій брат знову на перший раз в дуже довгий час. Він змінив зовнішній вигляд, але деякі старі риси все ще залишаються. Він отримав гідну роботу і незабаром почав свій бізнес. Він мав три дітей і навіть мав сіру мишу. Не будь-яким, але всім власником салону краси. Ви повинні побачити її.

І в принципі, я був тонким з цим. Якщо це не за спадкування, моя мама залишила квартиру до нас якось. В першу чергу я думав, що мій брат покинув його, як це було, і газета адвоката є формальністю. Чому б він мав половину хрущовки без ремонту? Але я був неправильним. Брат вимагав продати квартиру і розділити всі гроші. Як бачите, моя дочка і я не маю цього варіанту.



Тоді він "на мій зустріч". Я здаю одну кімнату сім'ї з дитиною. Ті люди мали дуже поганий життя. Дружина не зупиняє гістерики. Чому вони навіть мають дитину? Я не можу жити в таких умовах. Постійні кришки і скандали, брудні ... Горючий.

Я побачила мій брат, щоб дати мені час, щоб зібрати гроші, щоб купити половину своєї квартири. Але він просто відключився або вішати телефон. Але ми рідні. Ми не маємо нікого. Як ви можете зробити це для вашої сестри? Спочатку я чекав допомогу від нього. Я просто не скажу, і це.



Я не знаю, що робити далі. Я відчув, і через своїх сусідів мій моральний здоров'я погіршується щодня. Я вже почав пити седативами, вона все одно не зберігає нічого. Я шукаю дружину брата на соцмережах. Може бути, вона буде розуміти мене як жінка. Я не маю інших думок про майбутнє. Я не знаю, що робити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное