Я нещодавно влаштував з моїм сусідом, щоб допомогти мені з господинею, все було добре до тих пір, поки моя дочка виявилася.

На жаль, для більшості, старий вік є непристойним. По-перше, є скарги про здоров'я, зміни світогляду, з'являється апатія. Старші люди часто скаржаться на все, і нічого не можна зробити про це: навіть старші тварини мають подібні симптоми. Наша природа. Що про дітей, які повинні служити відомим склом води? Український доглядБез власного життя, мрії та амбіції? Як показує практика, більшість з них просто продовжать йти про свій бізнес, тільки відвідуючи своїх батьків. Ви не можете допомогти, це життя.



Так, хто подбає про похилого віку, якщо пенсії недостатньо, а дорога в магазин і аптека займає занадто багато енергії? Подбайте про літню роботу. Як ви знаєте, що кожна робота повинна бути оплачена. Хто подбає про старше покоління?

Я не хочу нічого. Це просто важко знати, що речі будуть тільки гіршими і гіршими в житті. Трохи трохи вони втратить сили, потім вони почнуть відмовитися від здоров'я, також трохи. Я почав чути погано, див. погано, навіть зі склянками. Вам необхідно звернутися, перевірте діоптрійники, але ви не хочете звернутися до лікаря. Він напевно знайде щось нове. Не було нічого подібного, коли я був молодий. Я не оцінив його.

До того ж, навіть у моїй 30-ті роки я мав автозавантаження енергії. Тепер я все частіше стикався зі скаргами тридцять років, що спина болить від постійного сісти, їх зуби погіршуються, вони не мають достатньо міцності. Що буде з вами на 50? Ви, ймовірно, вже придбали помилкові щелепи і слухові апарати, просто в разі? Я бачу, що фраза, але речі були різні в день. Я не можу уявити, що це буде схоже, якщо ми не працюємо, як коні. Вони просто сіли на своїх телефонах і пішли з часу. Сісти в кафе теж.



Пелеса є свого роду дочка у мене. Молодий, але ніколи не в настрої. Хоча це здавалося б. Я приніс свою роботу в Німеччині. Я пішов там більше 20 років тому. Знайдено гарне місце, зробило гроші. Вона взяла з дочкою, яка не могла знайти себе в житті. Далі ми почали працювати разом з тим заводом. Таня знала себе фенке, і тепер вони живуть разом з гарною квартирою і прекрасно почуваються. Ну, принаймні, вони повинні. Що відсутні?

Тексти пісень, а це означає: Але неважливо, як я називаю її, вона отримала розігрунтований голос. Як працює марафон. Вона не хоче говорити мені. Вона працює важко. Ну, неділя. Якщо ви навіть повинні спілкуватися з вашим сином-правом, запитайте їх, що нове, як це таке речі. Я не маю такого бажання. Але німецька мова має і рада поділитися новинами. Це добре? Я думаю, що це неправильно.



Так близько 6 місяців тому я погодився з сусідом, що вона прийде мені і допомогти мені трохи. Я маю гроші з моєї попередньої роботи, і я нічого не маю на це. Крім того, Женя нагадує мені дуже багато улюбленої акторки Надія Румянцева в юнацькій молоді. Дуже гарна дівчина, тихий, скромний. Він приходить в гості, іноді він може очистити, мити посуд. Я не роблю її до будь-якої важкої роботи: Я можу впоратися з ним, для цього питання. Але жива комунікація, а також корисна допомога молодим людям. Не безкоштовна медсестра, але це допомагає.

Коли моя дочка вперше дізналася про це, вона, як завжди, почала розім'яти, що якщо вона є чефом і просто хоче бачити, де я тримую євро? Але я знаю Женью, вона не схожа на це, плюс я запросив її на користь, і вона відразу погодилася. Чи буде твій бджіль? Звісно не. Тоді Таня бажала мене, щоб розповісти її, скільки я оплатити дружину, коли і за яку допомогу. Це мій бізнес дочки. У будь-якому випадку ви розумієте. Я мій персонаж.

Женья дівчина з села. Я дізнався щось і переїхав до міста для кращого життя. У цьому сенсі вона вже нагадує мене. Я також поїхав з дому, щоб мати можливості. Вона допомагає батькам і відправляє їм гроші. Вона також працює, і я ніколи не бачив її молодим чоловіком. Вона, ймовірно, сповнена інших речей. Я думаю, що одружився в її віці буде кращим. Моя таня, наприклад, знайшов німецьку мову досить швидко.



Про нас І зовсім недавно я не збираюся вийти з входу на вулицю, вдарив і зламав мою тобою. Так за кілька днів довелося сидіти в домашніх умовах і пересуватися на стінах. Ну, хоча б я можу назвати Женею, і вона вже подбала про все інше. Вона варена їжа, званий лікар, сати зі мною за години. Я не торкався, це просто те, що я нагадав себе, як старий я був. Цей інцидент приніс мені ближче до Женя, і я почав лікувати її ще більшою симпатикою.

Таня, дізнаючись про цей інцидент, був дуже нервовий. Я починав звинувачення в Женя і мене з того, що ця безкоштовна медсестра приїжджає до моєї квартири. Він прийшов до того, що під час нашої бесіди вона зачарувала стільки, що вона була навіть затишна чоловіком, німецькою. Дуже спокійна людина в собі. Він був навіть невеликим гасінням: дочка знеболює її матір'ю в неперевершеній мові, будучи тисяч кілометрів. Але чому варто робити скидки?



З Я прибув, я зумів зробити ремонт в квартирі, взяти чоловіка на останню подорож і, нарешті, поселитися в Батьківщині. Так, я знаю, що я не звичайний пансіонат, який щомісяця рахує пені, які в нашій країні називають пансіонатами. Я не ходжу в ресторани, бо мені не потрібно. Я дуже впевнений. Єдине, що відсутнє людське спілкування.

Я не маю ніяких друзів, моя дочка живе в іншій країні, йде про свій бізнес і не піклується про потреби людини. Ну, нехай йому. Але чому вона раптом вирішила, що я побачила щось? Тексти пісень, а це означає: Нехай я пішов завтра. Що? Я навіть не впевнений, що вона є гонною купівлею літака через цю нецензію. Що вона дійсно піклується про її спадкування. Я знаю, що 100%. Просто продаємо майно, займіть гроші і пам'ятаєте своє ім'я.



Що, якщо я дійсно допоміг бідній дівчині, яка тут і зараз допомагає мені практично нічого? Чи не покривається принаймні деякі мої гріхи до Бога? Я думаю, що добре знеболюється, особливо в моєму віці, безумовно, буде робити. Подумайте, що подарунок буде в житті! Вона може нарешті почати сім'ю, жити її життя. Таня вже має все. Але вона відчайдушно хоче більше. Чому? Ви не можете зробити всі гроші!

Звичайно, я не збираюся вмирати ще. Але даю, що я дізнався щось в моєму житті, я не заперечую ніяких варіантів. Що ви робите, якщо хтось інший дитина більш пов'язаний з вами, ніж у вас? Безкоштовно медсестра поважає мене більше дочки. По-перше, ви не повинні дивитися на поклоніння і прізвище в паспорті. Про повагу і людське ставлення. Це, здається, що мені важливо бути найважливішим.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное