Спочатку батько загинув, і незабаром після того, як він пішов і матір його, прийшов час, щоб обговорити з братом долі батьківської квартири.

Якщо ви попросите ворожий, Що мріє брат?Повідомляємо вас, як для швидкого зустрічі, так і для чогось дуже погано. Психологи відповідають, коригуючи окуляри, що сюжети снів не важливі. Головне - які емоції вони носять. Звичайна людина просто порадує вас спілкуватися з родичами. І він, ймовірно, буде найбільш правим. Чому ці дивінації та розрахунки, якщо звичайні зустрічі завжди зручніше та приємні?



В цілому стосунки між братом і сестрам часто досить неоднозначні. Особливо, якщо існує велика різниця між ними. У цьому випадку батьки лікують їх по-різному, мають кілька взаємовідносин і друзів. Хобі, відповідно, також часто різні. Зрозуміло, коли такий брат і сестра виростають, навряд чи вони зможуть стати близькими один одному. Життя може бути різним.

Зазвичай батьки люблять молодші діти в сім'ї більше. Але в моєму випадку вона була протилежною. Старший брат, з яким у нас є різниця 8 років, був псатором. Все було дозволено йому і він активно його використовували. Я пограла спорт, мав багато друзів, в цілому, всі мої діти я мовно ревно. Повна дівчина, яка навіть мама і тато спілкувалася з зубами. Ну, ви не можете змусити себе любити, право? Але ви можете змінити ситуацію, якщо це займе час.

Закінчила школу без трьох, тільки тому, що весь викладацький персонал любив його. Я знаю це тільки тому, що майже всі викладачі, коли я вирощував і навчаюся, у порівнянні з нами. Це було почуття для дівчинки мого віку. О, прийти на. Це в минулому. В цілому, після школи його брат вступив в інститут, але потім він безпечно пішов. Чому? Бо він знайшов себе нареченою. Я, ймовірно, не бачив в моєму житті.



Що б це було, вони все скручували, як вони кажуть, дорослі. Влад витягував себе разом і замість зникнення з друзями, він почав працювати. А тепер я пам'ятаю, що мої батьки, а я був вдома з ними, якби вони грали в тиші. Але в тих рідкісних моментах, коли мій брат прийшов додому, все здавалося б цвітінням і мамою і тато стали нормальними людьми. Але я не доглядав. Я завжди був nerd, тому книги були мої вірні друзі. Що робити, якщо немає інших варіантів?

Як я сказав, що Влад отримав роботу і став більш серйозним. Після того, як він припинив з'являтися в домашніх умовах і орендував проживання для себе і його подруга. Тим не менш, в «параді» все не було зрозуміло. Щодо декількох тижнів мій брат приїжджає додому сердитися і часто п'яний. Його батьки ніколи не запропонували йому нічого, але він завжди повернувся. Як я можу зараз припустити, що його подруга була настільки розумом, що він просто не міг бути в одній квартирі з нею. Ви коли-небудь дивилися, як ви можете бути настільки чутливими?



Пройшов час і Влад нарешті дав. У нашому двокімнатному номері Хрущов і з важливим поглядом, вони говорять, все. Вони зараз дорослі і одружяться. Мама майже не туш, що ніч. Мій дад сміхався теж, слухаючи всіх. Відпустка не гірше Нового року. Швидко налаштуйте стіл, сідайте вниз. Моя братка захопила мене навіть тоді, щоб він був щасливим. Перед тим, як ми або проварили або ігноруємо один одного.

Наскільки я розумію, весілля було оплачене нашими батьками, адже тільки кілька друзів приходили з нареченої. О, прийти на, не було курча. У кав'ярні в наступному дворі. Я не пам'ятаю, що партія була такою, але я пам'ятаю, щоб хтось виправдав вікно. І тоді гості почали відокремити і тому мій брат одружився. Я не міг думати про те, що людина. Надмірна повнота і погляди на життя не дозволили мені це.



Тоді, через 4 роки сім'я брата мала дочку. Вона була названа Вікторія. Дуже солодка дитина, з величезними очима і дуже тихим. На жаль, для всієї сім'ї дівчина була небажана її матір'ю. Моя дружина брата почалася з щоденних тантрусів і сліз. Він повинен бути нервово-непристойним. Вона в кінцевому підсумку подала за розлучення і залишила сім'ю. Все відбулося миттєво. Не було нічого спільного з братом, тому вона просто зникла в бюст міста. В той час я відчув себе на Влада.

Він, до речі, незважаючи на його недбалість, був морально просто подрібнений. Виїзд своєї дружини був критичним для свого брата. І будучи однією тато особою, яка не розуміла нічого про це, в цілому, важко. Не знаю, що я хотів би допомогти йому. Я просто почав приїхати до своєї квартири після роботи і няні малюка. Це було задоволення, я зізнався вам чесно.

Моя брат перебудував свій робочий день і запустивши нічні зміни. Так, вдень він був батьком, а ввечері, коли він пішов, і я прийшов, я був мати Викі. Що ми проживали протягом декількох років. У мене був хороший час і починався жити. Літерально, самотні. Я не хочу, щоб скаржатись, але я зручний. Я намагався зробити відносини, але нічого не працював. І я вмираю, щоб ця сторінка в житті була безпечною.



Мій батько залишив перший через хворобу. Моя мама загинула на рік і навпіл. Лікарі сказали серце. Але я думаю, що це був звичайний гранат. Після похорону вранці мені довелося піти на роботу. І тільки ввечері я змогла звільнити себе і швидко їсти і піти до мого брата, дивитися маленьку Віку, який в цей час вже встигнути виростити. Але мій брат не був самостійним, але з кількома нашими далекими родичами, які я не пам'ятаю на всіх.

Про те, що наші батьки говорять спокійно. В цілому вони зробили все, як це повинно. Але хто запрошував Влада, щоб він міг остаточно переїхати в квартиру батьків. Збережіть гроші на дитину і взагалі, навіть у своїй ситуації не варто дискурувати. Я слухав його і відчував людей, які старять через мене, як я був свого роду тінь. Я не знаю, що це мій батько! Але я припинив розмову з братом у людини.

Який мій брат мріє про ніч? Я дивився, що мій брат мріяв. Напевно, серйозна розмова. Немає більше витягування.

На наступний день я лежав роботу рано і думав про це. І ось бесіда нам довелося. Я попросив мого брата, як ми розділяємо квартиру. Він нічого не сказав, і я був готовий до нього. Так, ми можемо просто продати його і розділити гроші. Вони не будуть зайвими. І нехай це мій шлях. Я хочу, щоб мій брат виїхати з його орендованої квартири, але я хочу, щоб Vic залишитися принаймні 10 днів на місяць. Я можу грати з нею, підняти її в нормальні умови.



У мене є гарна квартира, частина роботи я можу взяти додому, з цим не буде проблемою. Я знаю, як приготувати і мій малюк буде краще. Не завжди з'їсти приготовлену бачелору варіння. Влад має місяць до «рожева». На даний момент існує тиждень і половина зліва. Я не скажу, але ми погодилися зустрітися з закінченням терміну. І я думаю, що у мене є всі шанси зробити Vick велику людину. На жаль, мій брат не може це зробити. Я готовий до суду, вірю мене. Я просто сподіваюся, що Влад робить правильний вибір.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное