Я почав мати проблеми з серцем, коли я дізнався мій брат, хотів мене з квартири.

Проблеми життєдіяльності продовжують стояти звичайними громадянами. Хтось одружився, хтось отримує розлучення, хтось не здатний вести переговори з родичами. Питання комплексно, але досить важливо: Чистий Я залишаю квартиру без згоди? Чоловік, який живе там? Але в цій ситуації може бути будь-який, хто не знайомий з листом закону.

Габаритний зображення

Так, один з наших читачів дивує: як може брат поставити таку свиню, власне кров? На жаль, через його стан серця і відсутність достатніх коштів, щоб отримати хороший адвокат, він не має можливості. Але в інтернеті ми віримо, що хтось розповість нам щось корисно.

Чистий Я залишаю квартиру без згоди? Я пишу тут надії, що хтось може допомогти мені з проблемою. Моя назва Єгора, 43. Він працював на заводі, одружений. Збір двох дочок. Я не можу сказати нічого про себе: все стандартно, насправді. Я не маю шкідливих звичок, крім декількох свят. Гарний, нормальне життя.



П'яти, що я розмовляю? Я не знаю. Моя проблема полягає в тому, що мій брат бажає нашій родині з квартири. Без моєї згоди, звичайно. У мене є сердечко весь час.

Моя мама мала два з нас: я і мій молодший брат. Все моє життя, як старший брат, я замінив батька. Це, без прав, по суті, і обов'язки над дахом. Моя мама бажала мене, щоб я не мав вибору. Мій вік різниці з Сергієм 8 років. Так я зробив всі господині, навчаючи мого молодшого життя, давав майже все родині кожен пенні.



Коли я виріс, я одружився, але я завжди допомагав родині. Моя братка залишалася з матір'ю, але потім ми всі зробили гроші, мій брат взяв кредит і пішов на ново придбану квартиру на вторинному ринку. Це нічого особливого, але це дуже добре для одного хлопця. Моя дружина і я ходив по будинку. Але це було добре.

Потім мами хворіли. Я вирішив переїхати з сім'ї. Ми вже мали дочку, але у батьківській квартирі є 3 кімнати, тому для кожного достатньо місця. Природно, моя дружина і я подбаю про маму навіть коли вона була вагітна за другий раз. Мій брат мав жінку, з якою він почав жити. Вони тільки приїхали до нас. Не було питання про допомогу. Я навіть почув брата намагатися запозичати з хворої матері.

Тим не менш, виявилося, що наймолодший раптом думав, що в наш час для роботи «за дядько» не є варіантом. Він пішов на пригоду з криптовалютою. Так ви повинні купити щось перше, а потім чекати і продати його. А потім, як обіцяє, ви будете багатими. Але для цього потрібно мати власний капітал. Ні.

Р

Ви вгадали, що ви не знали? Неприємно, Сєрозха вирішив продати квартиру, і витрачати гроші на повітря. Природно, вона спалюється, і серйозно. За цей час мій мама пішов. Важкий час для всіх нас, але я маю сімейні турботи. Що про брата? Як дізнатися? Давайте йому орендувати гуртожитку. Чи не так?

р.

Моя мама залишила квартиру з мене навпіл. Це те, що вона завжди планується зробити. І тепер у мене є нові проблеми. Моя братка хоче мене з квартири. Продати і розділити гроші. Навіть якщо ви дуже розумні, щоб розпоряджатися отриманими грошима, ви отримаєте максимум хорошої однокімнатної квартири або дуже втомилися однокімнатної квартири десь на околиці. У мене є дружина і два діти.

Будь ласка, зв'яжіться з нами Я припинив розмову з братом після його недоброго рішення. Я не знаю де, але він знайшов юриста, який викликає мене іноді. Я не дуже хороший. Я не знаю, що робити. Ви не хочете втратити свою квартиру, вона змінює все. Я раджу порадувати. Успіхів заздалегідь і спасибі вам дуже багато.

Редакція

Ситуація дійсно складна. З одного боку, ми морально гіркий для ситуації читача. З іншого боку, це останнє побажання. Як вийти з цієї історії складно сказати. Але ми впевнені, що наші інші читачі в коментарях обов'язково рекомендує щось гідне.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное