Снекі сестра планує взяти квартиру від 65-річної матері

Це чудово, коли кожен в сім'ї довіряє один одному. Але буває так само, що вода починає гасити рідну, але все ж шемалей Про це, і ми говоримо про нерухомість. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Редакція "Сайт" Я дивлюсь, чому люди так сидять. Адже всі питання можна вирішити мирно дипломатично, не варто шукати варіанти, коли потрібно обдурити. Бажаю, що спонукати людей до прийняття таких рішень. Однак, ми пропонуємо вам зробити оцінку самостійно.

Не так довго, що мій мама гірше, хворий. Зрозуміло, що хтось повинен виглядати після неї. А сестра, яка живе в сусідньому місті. Моя сім'я і я переїхав до міста давно. У мене є молодша сестра, але я вже маю. зрілій У нас є два, але також підлітки, які йдуть в школу. Моя людина і я зосереджуся на нашій кар'єрі.



Ймовірно не. У будь-якому випадку, моя мама хвора, її сестра зазвичай відвідує, і мій чоловік і я намагаюся працювати її фінансово. Очевидно, що у нас є більше доходів, не схожих на нашу сестру в провінційному містечку. Я не можу приїхати сюди часто, тому що мій мама і сестра далеко. У цей час мама переїхала до лікарні.

Звісно, мій чоловік і я оплачував за все лікування, я кинувся на тиждень, і пізніше прийшов мій чоловік. Моя мама вийшла і сестра сказала: "Ойдіть" Я збираюся додому.Я шукаю після того, як ви протягом місяця або більше, поки він краще. А потім взяти її додому. В цілому ця ідея здалася розумною для нас, ми все ще залишили гроші для моєї сестри і пішли до столиці.



І про тиждень пізніше, мій сестра і я мав ще одну розмову по телефону. Вона мене дзвонила, кажучи, що так як я взяв мій мама, я завжди буду виглядати після неї. Нехай він залишається з мною весь час. Але ви зрозуміли, що хто виглядає після мами, повинні мати квартиру. Чому б ви не сказали мені подарунок, тому що я трохи щасливий?

Я, звичайно, одружився на словах сестри і скажеш, як, сестра, і ви вже не почали ділити спадщину? Мама. всього 65 років, не дев'ятдесят. Тепер вона буде повністю відновити, і буде йти додому - це занадто рано думати, що буде виглядати після неї або ні. Подаруйте маму соломкою, я поговорю її, я запитую її, як вона відчуває.

р.

Але мій сестра сказав, що мій мама відпочиває зараз, тому я краще поговорити з нею пізніше. Я домовився, і розмова, якось прихопила. А потім я знову повернувся, поки моя сестра знову була на тиждень пізніше. І я сказав мій мама, що він був знову гірше. Я не можу сказати, що мій сестра сказав, що мій мати взяв таблетки і був сплячий. По суті, вона забрала свій телефон, щоб ніхто не опинився.

І знову поговоріть про те, що мама обов'язково буде виглядати після того, щоб вона була подарунком. Тоді я погодився думати про день, а наступного ранку мій чоловік і я був на двері сестри. Що ми робимо? Ми обробляємо двербеля, і є картина: відкриває життєрадісний і веселий і навіть пекти з радістю. Ми не скажемо! Він був приємним сюрпризом. Моя сестра дивилася знебоченою. Я вирішив не сказати мами нічого.

р.

Вона попросила мене взяти її додому, тому що вона пропущена і кішка висить з її сусідом протягом місяця. Вимкніть сестру син до маррі І ось, як я вичавила мами квартиру. Ну, принаймні, це не дивно, що я міг би поговорити з мамою самостійно. І тепер я відданий, ми не запрошуємо на весілля. Що несуть! У будь-якому випадку, океї. Головне, що моя мама добре займається. й

Про те, що ви думаєте про це. Чи дійсно варто говорити про мами, щоб залишити квартиру до мого онука, або зробив старшу сеструю правильно, не дозволяючи молодшому реалізувати її здавалося б приємним планом? Ми чекаємо на Вашу думку!



По-перше, коли родичі обдурити і навіть після того, як ви відчуєте. Це те, що ви робите, коли у вас є. шемале? Читати нашу статтю про те, чи поділиться батьківським будинком з сестрою, яка не з'явилася на горизонті протягом двадцяти років. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное