Українські студенти страждають без ковбас і цукру в шкільному меню, батьки скаржаться, що діти йдуть голодним

З 1 січня 2022 р. в школах України почали працювати нове менюй Розробляв відомий український шеф-кухар Євген Клопотенко. Хоча харчова система в школах стала більш здоровою, багато батьків не люблять. На їх думку, дієта школярів стала неперевершеною, а самі діти просто відмовляються від їжі шкільної їжі. Що таке неправильно з меню «Клопотенко», ми обговорюємо на сьогоднішній день.





Оновлене меню школи - головна складова реформа шкільного харчуванняй А сама реформа ініційована першою леді країни Оленським. Щоб створити нове меню, важливо залучати кваліфікованих фахівців в цьому питанні. Про її розвиток працювали фахівці Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти, Міністерства економіки, Державної служби продовольства і споживачів, Антимонопольного комітету та дієтологів.



Тим не менш, всі собаки були опущені до одного тільки Євгена Клопотенко, який приєднався до створення меню. Звісно, скаржавшись на роботу громадської особи легше всієї системи та Міністерства охорони здоров’я. На сайті Міністерства охорони здоров'я України, в якому детально описані всі нововведення.

Так, наприклад, зменшено кількість цукру і солі в стравах. У меню немає ковбас, ковбасок, консервованих продуктів і солодощів. Сума соків, хліба та картоплі зменшена, проте з’явилися більше фруктів та овочів, а також м’ясо, риба, молоко, цільні зерна та бобові. Крім того, нове меню тепер має менше рослинних і тваринних жирів.



На сайті Міністерства охорони здоров'я передбачені технологічні карти всіх страв. Будь-який, хто бажає читати їх за посиланням.

Здавалося б, що ці нововведення можуть завдати шкоди дітям? Після того, як всі корисні продукти дійсно стають більш корисними. Але це не те, що турбує батьків. По-перше, вони вірять, що страви втратили всі смаки, тому діти не хочуть їсти їх. По-друге, головна проблема полягає в тому, що оновлене меню шкіл не вступає в дію всюди.





У той же час ціна обідів істотно зросла, а місцеві працівники недбалітні про виконання нових правил. Чи працює закон на папері? Ректоричне питання зрозуміло. Тим не менш, не забудьте, що такі інновації потрібні час. Для неординарних продуктів і страв, і шкіл і дитячих садків необхідно перебудувати свою роботу в новому вигляді.

Якщо ви зіткнулися з тим, що ваша дитина не хоче харчуватися шкільною їжею, не натискайте його. Сімейний психолог Дмитро Карпачев радить батьків не панікувати і дотримуватися декількох рекомендацій.

  1. Не змусити дитину їсти, що він відмовляється. Тиск не отримає вас в будь-який час. Але ви можете негативно вплинути на ставлення вашої дитини до їжі.
  2. Подаруйте дитині вибір, щоб їсти те, що вони люблять. З усіх шкільних страв обов'язково щось їсти на обід. Це краще, ніж просто бути голодним.
  3. Обов'язково пояснюйте вашу дитину, чому вам потрібна нова школа меню і чому ви не повинні худнути на бункери і піци від шведського столу. Інновації – це хороша причина, щоб думати про те, як раціон вашої родини є поживними. Якщо діти використовуються для їжі в домашніх умовах, звичайно, вони не хочуть їсти нормальну їжу в школі.
  4. Вивчайте шкільні страви та технологічні карти, на які вони готують. Спробуйте зробити ті самі страви в домашніх умовах. Цей спосіб можна акуратно навчити дитину їсти з їдальні.
  5. Поки дитина звикне до нового меню, вона не буде зайвою для приготування невеликих закусок для нього. Таким чином, ви будете впевнені, що ваш син або дочка не зірвати під час занять.


Думка Євгена Клопотенка До капелюха в соцмережах Клопотенко спокійний. Адекретна критика вар-віртуоз сприймається з розумінням, і за словами підтримки, які, до речі, багато, завдяки. Євген впевнений, що стара система погладжує з сучасним баченням проблеми.





На даний момент це не те, що діти або їхні батьки не люблять нового шкільного меню. Важливо, щоб нові правила реалізовані. Для цього необхідно тренувати як шеф-кухарів, так і людям, які, на основі технологічних карт, зробити меню для кожної конкретної школи. Крім того, Клопотенко зосереджується на освітленні маси і роз'ясуванні того, що сутність здорового харчування.





Прокоментував новину про соціальні медіа: Я знаю, що ця тема є болючою, оскільки вона в першу чергу стосується дітей. Я розумію кожного коментаря, написаного батьками. У мене є тільки один запит: не мовчить. Оскільки зміна відбувається, де він сказав про себе. й

Якщо ви живете в Україні та ваші діти все ще навчаються, ми обов’язково гарантуємо, що працівники шкіл відповідають всім новим правилам. Ми віримо, що нове меню крок до зміни раціону школярів для кращогой Це справа мало, щоб допомогти цьому, не протистояти хорошим ініціативам.

Що ви думаєте про нове шкільне меню? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное