Коли хлопець вивів мене, щоб зустріти своїх батьків, батько поїхав мене, не відпускаючи мене на дверцят, причина я дізнався пізніше.

Чи можна це? батько впливають на сьогодення та майбутнє своїх дітей? Ми переконані, що це не повинно бути справи. Але історія Анастасії, сьогодні героїня нашої нової історії. Що відбулося і чому відносини дівчини на ризику, читайте далі в статті.



6 місяців тому я почав знайомства з дружиною. Артим - 2 роки старше мене, цього року закінчив ступінь магістра. Його наміри серйозні, і я люблю це. Я завжди мріяв про одруження і відчинив сім'ю.



Тільки зараз я не знаю, якщо я повинен сподіватися на пропозицію. Не довге тому хлопець приніс мені до свого дому, щоб познайомитися з батьком. Але коли я побачила мене, він не пустив мене. Так само, кинули! У сльозах я побіг додому, і Діма прийшов до мене, щоб пояснити все, тільки наступного дня! Його історія приніс мені в нову хістерію.

«Мій батько пов’язаний з матір’ю. Вони зустрілися рік після того, як я був народився і мій мама зліва. Дад не подумав, що він може знову закохатися, але ваша мама перетворила голову навколо. А потім вона зробила. Виявилося, що вона вагітна з іншого. Дякуємо вам за те, що ми можемо самі зателефонувати!



Її батько зловив її, але він ніколи не забули. З тих пір він був наступним соціальним медіа, спостерігаючи її життя. Він бачив всі ваші фотографії, оскільки він був дитиною. Ось чому він визнав вас вчора. Я шкода, я не маю на увазі, щоб бити вас. й

Я не міг вірити вуха. Я не знаю, що сталося: Попереднє повідомлення про те, що ваш батько не є нашим занепокоєнням. Я бачу це сталося, але я не хочу втратити тебе. "Я розумію, але я не знаю, що робити." Якщо я одружився, наші сім'ї повинні бути ближче. Але ваш батько не може спілкуватися з матір'ю або батьком вона обдурила на нього.

Діма - сказав перший раз про весілля. Я запитав, «Дякую мені?» Він поцікавив мене і сказав, звичайно! Ось чому я хочу зустріти свого батька. Я дивився, що робити далі. Я не хочу втратити Діма через чужі помилки. Так я сказав, що я хочу поговорити з батьком. Не менше спробувати. й



Діма домовилися організувати зустріч з нами. Але він не сказав батькам правди, тому він обов'язково погодився приїхати. Я не знаю, якщо я можу переконувати його, але я буду намагатися. Ми погодилися зустрітися з кафе. Коли Дима побачила мене, він хотів залишити відразу, але Діма змусив його залишитися.

Я пояснив батька, що я щиро люблю Dima і зробив все, щоб зберегти наші стосунки. Не наша згадка, що доля нас приніс. "Я не хочу, щоб ваша мама була в житті." Вона приніс мені багато болю, ви знаєте. Якщо Dima дійсно любить вас, я хотів би дати йому йти. Але ми не можемо спілкуватися. й



Я не вірю, що Олег Васильович готовий до того, щоб тільки дати його сина через мою маму. Я не розумію. Дима чесно приймала мені, що він потрібен час. Все, що я повинен зробити, чекаю відповіді. Я боїться уявити те, що майбутнє тримає нас зараз.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія показує, що іноді біль, привезена іншою особою, може не відступати навіть через роки. Отець Дмитра мав вижити раптове відправлення своєї дружини і зради коханої жінки. Він лікує його тільки сина, самогубний. Він має право бути щасливим з дівчиною, яка любить.



Який вибір ви думаєте, що Dmitri зробить, і він зможе відродитися з батьком?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное