Як система спортивної освіти дітей у Франції

Багато людей все ще запам'ятовують шкільні уроки фізичного виховання з жахом. Учитель шлунку, стандарти, страх помилки і стати сміхом. Звісно, це не було справи для всіх, але ми впевнені, що деякі люди мали неприємні спогади. Наша система. Фізична освіта Це не ідеальний, я хотів би бути більш схожим на Європейський Союз.





Нещодавно ми познайомимося з блогом молодої матері Анна Дмитрієва, яка підняла дітей у Франції. В одному з статей Анна торкнулася на тему спортивної освіти дітей у Франції, і ми дуже любимо її думки про цю тему. Тому редакційна колегія "Сайт" Анна Дмитрієва ділиться з вами статтю про Французький підхід до спортивної освіти дітей.

Спортивна освіта «На першому або другому роді-рахунку!» – в класі фізичного виховання я завжди кинувся в холодному поті. «Калкуляція над!» – трохи чутно, я закінчив класний роликовий дзвінок, стоячи в кінці бою. Я не турбувати нічого. «Дівчина з ромашкою» була те, що мій перший вчитель фізичного виховання назвав мене. По суті, це було під час своїх уроків, які я вивчав міцно і міцно для себе ставлення: «Спорт не шахтний. й

Я пам'ятаю перший клас фізичного виховання в школі. Учитель з яскраво вираженою чоловічою фізикою переходить до класичної кімнати для дітей і з гучним бойовим крім «Знизити мене!» веде нас в зал. Не було весело, це було страшно. Він страшний не чути команду, він страшний не здатний виконувати рух. Якщо ви неправильно, ви почуєте вчителя кричу або сміятися. Він був сором'язливим, щоб бути неправильним.





Коли я був сім, я дізнався про спортивні стандарти і що якщо ви не вписали, ви отримуєте поганий клас. Чи можна від страху або від ненависної природної незручності, але я не був хороший на стрибках, кидаючи м'яч в кільце, гасіння. На лініях в кінці кварталу моє ім'я ніколи не було викликано серед відмінних і хороших. Серед усіх інших суб'єктів, на яких я мав майже всі п'ять, там була бадьорість, процідувала три в фізичній освіті.

Як пройшов рік, я успішно закінчив вищу школу і техніку, але я ще сказав, що мій фірма «не» до спорту. Вже одружений, завдяки чоловікові я почав розуміти, що він виходить, ви можете насолоджуватися плаванням, бігом, велосипедом. Як школярка, вона попросила його, «Вчіть мене».





Коли я мав дітей, я пообіцяв себе, що я б зробити все, щоб вони не мали таких комплексів, як мене. Адже так легко розбити бажання займатися спортом у дитини, настилаючи в нього необґрунтований страх. Чи пощастили мої діти або нещасливі, це важко для мене судити це, але вони дотрималися, щоб провести свою дитину в Франції, де мій чоловік і я колись вирішив рухатися.

Французька є дуже спортивною нацією. Спорт є невід’ємною частиною життя. Найцікавіше, що вони дійсно насолоджуються ним, чи працює це самостійно, граючи в теніс з колегою на обід або їдуть в парк на скутерах. Але це любов до спорту йде до них з раннього дитинства.

Моя дочка була лише за три роки, коли я, як супроводжуючий батько, пішов з її дитячою групою на спортивні табори. У великій спортивній залі встановили безліч різних споруд: сходження стінки, кошик для кидання кульки, патронна паличка, велосипеди і багато іншого.

р.



Діти діляться на команди, і кожен з них в свою чергу спробував робити різні вправи. Я зробив. Хтось не зробив. Цікаво, що викладачі використовуються слова, такі як «феель» або «не відчувають себе» при оцінюванні навичок дітей.

І якщо дитина ще не змогла «феїл», не боїться. «Це буде з часом, тому що у нього є ще один шанс спробувати цю вправу багато разів», - пояснив директор.

Від чотирирічного віку я долучаю дочку в секції плавання. Батьки попереджають заздалегідь, що заняття в басейні для наймолодших не варто спочатку прагнути навчати дитину плавати. Основною метою таких занять є розвиток звички дитини бути в водному середовищі, щоб не побоюватися навчатися плавати.





Учні знаходяться в басейні з дітьми. У ігровій формі діти поступово навчаються залишатися на воді, тримають дихання, і отримують іграшки знизу басейну.

Пізніше мій молодий син, на початку двох років почав відвідувати загальний спортивний розвиток, діяльність, метою якого є поступово розкрити здібності дитини до певного спорту. Звичайний тренажерний зал, стандартне обладнання - нічого особливого, на перший погляд.

Клас проходить з мамою або татом, або дідусь, або велика сестра - ви можете приїхати з ким завгодно. Є чіткі правила, але є весела атмосфера. Неймовірно, мій син відчував, як кинути м'яч в баскетбольний кільце, в'язуючи хокею палицю, гасіння, прогулянка по колоді ...

71127.



І спостерігаючи, як вчителя спокійно і ненав'язливо допомагають дітям розвивати подальші спортивні навички в них, я розумію принципи, на яких повинна бути побудована спортивна освіта. Освіта, яка допоможе в майбутньому спорт і прагнути до високих результатів. Я не маю в дитинстві.

Ці ставлення, які колись не вистачає для мене особисто, щоб не позбавити себе від такої важливої та цікавої частини життя як спорт.

  1. Кожен має різні здібності. Кожне тіло має різні межі можливостей. Але ці межі можна поступово розширюватися.
  2. Ви не повинні змусити дитину робити вправи, якщо він не порівнює його іншим. Одного разу відчував, як використовувати палицю, інший буде відчувати його трохи пізніше. Не турбувати! Хтось потребує меншого часу, щоб освоїти особливу майстерність, а хтось більше.



  3. Якщо дитина боїться стрибати з вежі або ходити по колоді, дати йому руку. Не варто боятися будь-якого руху. Час буде проходити, і він дозволить піти з руки і зробити необхідний рух самостійно, впевнено і без побоювання.
  4. Спорт, звичайно, вигідно. Як вода, їжа, і сон, всім це потребує. Але в першу чергу варто принести задоволення. Для дітей спорт в першу чергу весела гра. Для дорослих - знання фізичних можливостей організму, психологічного розвантаження.
  5. Одна людина не повинна робити все одночасно. Для виявлення схильності дитини до конкретного спорту існують спортивні заняття в школах і секціях. «Це нормально для дитини краще і гірше», - пояснюється дитячим інструктором.



  6. У басейні тренажерний зал, на футбольному полі, звичайно, мають власні правила, що стосуються перш за все безпеки. Але це не означає, що ніхто не порушує ці правила. І завдання інструктора чітке, без кричущих, не відлякуючи дитину, щоб пояснити те, що можна зробити і що робити не можна.
  7. Взяти дитину на навчання не означає усвідомлення ваших батьківських амбіцій, щоб отримати задоволення від майбутнього олімпійського золота. Це необхідно для того, щоб наполягати у дитини любов руху, розвивати спортивну звичку, дати йому зрозуміти, що фізична активність, в першу чергу, необхідне задоволення.
  8. "Спорт - це їжа, - сказав мій тренер сина. - Найголовніше спробувати. Ви не можете їсти страву вперше, і ви не будете їсти його, поки ви його з'їсти. Але смакові звички людини, як правило, змінять час, і ви спробуєте цю страву знову. Хто знає, можливо, ви намагаєте це так важко, що ви не зможете від нього дістатися.





Я ніколи не буду майстром спорту, чемпіоном змагань, і я не буду вимагати від своїх дітей в майбутньому. Але без руху я не можу уявити своє життя. І я бачу це, як моє завдання, щоб наполягати і зберегти любов руху в моїх дітей, оскільки це так легко зламати: грубе слово, випадково порівняння з кимось іншим. “Фізична вело!” – Я покажу себе і своїх дітей, що бажаю тебе, шановні читачі.

Ми любимо цей підхід, тому що це вірно в все. Це буде добре, якщо наші школи прийняли принаймні деякі елементи цієї системи. Потім діти пощаститься до занять фізичного виховання, і не буде дитячих травм, пов'язаних з ним. Ми сподіваємося на краще!

Анна має багато цікавих статей про виховання дітей. Про те, чому дитина повинна бути більшою мірою оцінена. Про те, чи навчити дитину ділитися іграшками з іншими дітьми. Дуже цікаво!

Що ви думаєте про цю систему? Про нас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное