Nina Bandoni Секрет щастя

Кожна жінка хоче бути щасливою, але тільки кілька людей дійсно розуміють, як досягти цього щастя. Хто є впевненим, що вони будуть щасливі, коли вони одружилися, інші вважають, що щастя прихована в гроші, і все ще інші вважають, що це в ідеальному малюнку, вони кажуть, "Я втратив ці капелюхи 20 фунтів і бути найкрасивішими ... і щасливі. й

Для неординарного щастя середній Він готовий зробити будь-які хитрощі і жертви. І довший вона чекає на щастя, чим більше вона здатна: слідувати дієтам, працювати відразу кілька робочих місць, гасити з дітьми і, звичайно, слідувати «порушенням реальної жінки», яку вона прочитала в улюбленому журналі.

І сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про те, як художник, блогер і просто щаслива жінка Nina Bandoni дивиться на такі правила.





У віці 57 Nina Bandoni робить те, що вона хотіла зробити на своєму ранньому дитинстві: писати, живопис і фотографія. Батьки не затвердили творчих імпульсів дівчини, боячи, що вона б виростала мрію, не вдалося заробити життя. Ніна не розчарувала батьків - навчалася в бізнес-школі, побудувала успішну кар’єру.





У віці 39 років вона стала матір'ю вперше, викликаючи бджільництво серед далеких друзів. А в 48 році вирішив прийняти пост правосуддя миру, де працювала 6 років. І зробив Йога. Вона розлучила чоловіка після 25 років разом. Вона почала блог для жінок після 50, де вона втілює своїх дитячих снів: вона пише багато, малює і фотографії.

Тісто. фантазії Вона зламала правила, і вона бачить нічого неправдивого.

«Світ ми живемо в травні, може називатися світом правил. І для дівчаток ці правила набагато більше, ніж для чоловіків. Більше правил для старших жінок, ніж для дівчаток. й



Веб-сайт

Nina Bandoni є обов'язковою, що є принаймні 4 популярних жіночих правил, які довгий час були в полігоні. І це тому, що вирощений, розумні жінки можуть діяти на основі життєвого досвіду, не вигадливих нечутностей.

  1. Після 50, жінка повинна зрізати її волосся короткий.
    Коли я повернув 30, мій мама-в-одному взяв мене біля і пояснив, що вона була неприпустимою для одруженої жінки, щоб пройти з довге волосся. Як у дитини я захопила коротку стрижку, але під тиском моєї мами-в-завдяки я все ще порізати волосся. Я не схожий на це. Я виріс волосся і на 40 років, я вже потрібно було отримати стрижку з усіх боків, кажуть, волосся повинно бути тільки до плечей і не довше. Але ні, я думав довге волосся влаштовано мене. Це мій вибір.



    Веб-сайт

  2. Пофарбувати по сірому
    «Я пам'ятаю мій бабуся мав товсту коричневе волосся. Вона вирішила зробити їх ще краще і пішов на модну французьку перукарню, щоб допомогти приховати сіре волосся. Коли мій бабуся прийшов назад, ми не впізнали її – вона виглядала як загартоване локшину з неперевершеним миттям на голові. Вона лякає всіх років, поки її волосся виросло.

    Але як багато красивих жінок світу, які сірі тільки до обличчя. Чому ви йдете в модні перукарі, які підійдуть вам до популярного шаблону? Це не те, що вони досягнуть успіху. й





  3. Тільки натуральний макіяж.
    «Наша шкіра і волосся змінюються протягом багатьох років, це правда. Але чому віддати макіяж, коли ви можете просто експериментувати з іншими кольорами і відтінками? Мій друг Christie має стеку біло-білого волосся і бліда шкіри. Для макіяжу вона використовує тільки яскравий червоний помада і стрілки. Дуже ефектно виглядає. Так чому не можна іншим жінкам експериментувати з власним зображенням? ?





  4. Не повернутися до старих речей
    «Фашон часто зворотний. Пам'ятайте, що штани, сорочки, спідниці, які вам сподобалося років тому. Відкрийте древні груди висувних ящиків, вийняти забуті речі, кладуть їх на дзеркало. Тільки ви знаєте, що ваш одяг вписується в стиль або ні. Якщо ви сумніваєтеся, краще відмовитися. Пам'ятайте, що ви змінюєте, а також можете змінити свій гардероб. Але навіть одна річ від старого комоду може повністю трансформуватися, додати до рису, що ви так пропустили, говорить Ніна Бонді.





    Веб-сайт


Про нас Дружина Я впевнений, що кожен правило має винятки. Жінки стверджують, що для кожного «розумного» жіночого командування вона має хоча б один друг, який подрібнює її плечі і розбиває стереотипи, щоб залишатися нездатними, впевненими і щасливими.

Раніше ми поділилися думками психолога Михайла Лаковського, який точно знає, куди приходять проблеми жінок. Якщо є причина, можна знайти розчин.

Що встановлено? жінка Ви думаєте, що це те, що минуле? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное