Напередодні половини десятка років вирішив знову одружитися, але я боїться переїхати з новим чоловіком.

Чи варто зв'язати вузол у дорослому віці? Як з багатьма такими питаннями немає чіткої відповіді. Багато жінок думають, що заміжок після 40 є поганою ідеєю. В цьому віці вони знайшли щастя. Але героїні нашої історії ще не визначилися, як бути і чим реагувати на його кінноту.

3610Р. 4200Р.

Редакція "Сайт" Він розповідає історію жінки, яка не впевнена, що вона повинна одружитися і переїхати в її шанувальник.

Упродовж трьох місяців я попадаю навпіл нікель, і моє життя, якось раптом побачила ключ. І, як мій друг говорить, він потрапив прямо на голову. Я розірвав чоловіка після п'ятнадцяти років шлюбу. Я зустрілася з родинним життям, вічні коляски з моєю матір'ю та репровами про те, що господиня я.

3250Р. 3700Р.

Тоді я хочу взяти участь у чоловіків. Я вирішив присвятити себе дітям. Моя дочка і сино-права жити з мене і коханим бабусям. Я єдиний, хто пропускає будинок. Молодих людей працюють, заощаджують на власній житло. Я дуже щасливий доглядати за ними.

Але рік тому я зустрів чоловіка для власних проблем. Його ім'я Володи. Самий чоловік. Вона піклується, дає квіти, несе те, що говорить на руках. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Доброго дня! Навіть вірили в нечудовість, як “просто людина, що не має нормального”.



І я скажу вам, що звичайно не сталося. Він дає мені метелики в животі, як 18-річна дівчина. І гонна баба вдарила половину фунта! І нещодавно Володія запитала мене, щоб одружитися. Як романтичний він, слова не можуть передати. І свічки, і романтичне налаштування, кільце, коліно і весь набір.



Одружена знову або ... Тоді я погодився без зцілення. Але потім я почав думати про те, як ми могли йти вперед. Володіння має старою матір'ю, з якою живе він в одній квартирі. Ні, але мій мама не схожий на мене. Я ще не позбавлявся від. Але потім я був молодшим, я можу бути тихим десь, гнучким десь. Але важко розбити себе на 50.



Я люблю писати і я оброблю свою третє книгу. І коли я надихнула, я можу писати весь день. Натхнення є цікавим, і я пишу без хвилювання про те, чи є квартира чистою, якщо їжа варена і т.д. Вольодиа дуже задоволена цим, але чи буде вона щаслива з цим незрозумілим.

А коли я думаю про це, я не хочу, щоб почати цю всю історію з матір'ю. Я був рублений, я був рубений, я був рубаний. І я не знаю, що робити, одружитися знову або працювати з моїм хвістом? Я люблю Володи, це добре для мене з ним, але я боїтеся, що мій мама-в-право не буде щасливий з мене. І ми не можемо жити окремо, тому що він не хоче залишити свою матір окремо. Що ми робимо, дорогі? Допомога з порадами або добрим словом.



Ми вважаємо, що героїня цієї історії повинна відлити її сумніви і страхи. Бажаєте познайомитися з майбутнім матір'ю і дізнатися, що вона є. Можливо, всі ці проблеми не будуть. По-друге, коли жінка збиралася знову. Вона не може забути її першим шлюбом, або вона не може захоче залишити свою зону комфорту.



Якось, це означає, що не менше спробувати. Ви завжди можете повернутися до вашої квартири і тримати очей на дорослих дітей. Тим не менш, вони активно піднімають гроші на власний житло, що означає, що в деяких випадках вони залишають. Є великий шанс, що жінка буде лівою. Тому не намагайтеся створювати своє щастя, коли у вас є можливість?

Що ви думаєте про це? Якщо героїня нашої історії знову одружився і перейде у чоловіка?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное