Руслан Нарушевич: Заснування шлюбу в цілому не в шлюбі





Чому так мало щасливих пар і так багато розлучення?

Руслан Нарушевич: Основна причина – мотивація побудови відносин. Як правило, це бажання уникати чогось: стан самотності, страх бути самостійно, не встигаючи відродити дитину і т.д. І в даний момент людина не уникає його, шлюб, по суті, не має сенсу. Для того, щоб бути щасливою. Але в той же час він не боїться переживати негативні емоції - біль, страх, небезпека, сором'язливість, сонечко. Відкриваємо будівельні зв’язки, і це дуже вразлива позиція. Щастя людина прагне стати, більш глибоким почуттям, чим більший досвід він ризикує.

Для того, щоб випробувати, потрібно сприятливе середовище, де хвилюватися. Виявляється, що основа шлюбу не в шлюбі. Жінка і чоловік повинні мати джерела щастя крім коханої людини. Ведуча завжди була заснована на відносинах з Богом. Коли людина відчуває любов Бога, що ніхто не буде блокувати і який може проявлятися через різні люди, то він більш спокійний і менш жадіний. Для нього простіше приймати інші види любові - батьківські, і не обов'язково повинні бути батьками крові, друзі, однодумці.

Коли людина сповнена цих видів любові, то він готовий до шлюбу, як свого роду спілкування, де ми даємо і не потрібно отримувати. Любитель - єдине джерело щастя. Як тільки вони зустрілися з коханою людиною, решта джерел, які проходять через найскладніші етапи долі людини автоматично закриваються, і це робить шлюб нестійким.

Чому б чоловік маррі?

Руслан Нарушевич: Згідно з темними знаннями, шлюб є першим місцем, де ми навчимося служити Богу. До того, як ми отримали любов, в цій точці ми починаємо вчитися подарувати іншим. Для цього ми обираємо найбільш інтимну людину, яка допоможе нам налаштовувати, отримати перший смак. Чоловік жив егоїст, і тепер він закохується в любові, він готовий виконати аустрію - стояти з квітами в дощі і т.д.
Він наповнений любов'ю і починає дарувати без очікування в поверненні. Чоловік піклується про жінку, незалежно від того, чи любить він від неї, лука або ні. Якщо жінка перебуває в поганому настрої, він не скажеш її: Що таке неправильне обличчя? Я працюю тут, приїжджайте додому, і ось ви зрозумієте. й

Потрібно будувати відносини на менталітеті – маю достатню любов, тому мені потрібна близька людина. Я мав справу, де молодий чоловік прийшов в яшрам, де дівчата практикували ведикські знання. Я назвав elder і сказав: Мені 27 років, у мене є квартира, автомобіль, хороша зарплата. Не потрібно все це самостійно. Порадуйте дівчат, можливо, хтось здивує мене. 7 років. Я не знаю, що їх відносини, але ідея здорова. Чоловік повинен маррі, коли він ніде не давати любов, і він хоче поділитися.

Якщо ви приїжджаєте з дефіцитом, ви будете намагатися зробити вашу дружину другу, однодумців або по батькові. А близькі стосунки дуже специфічні, у них є елемент романтики, відчуттості, секретності, трепідації. Одна людина не може бути джерелом всіх видів любові.

Чи існують етапи розвитку шлюбу?

Руслан Нарушевич: Ведуться вплив на шлюб, це неминуче, як і сезони року. Кожен шлюб піднятий, після чого зима приходить, люди поганяють, якби вони більше не підключені. Але так як все циклічно, якщо ви правильно поважаєте, ви можете вижити цей період. Не варто шукати іншого партнера, потрібно чекати нового квітки.

Все добре в сім'ї, поки не виникають тести. Кожен відчуває тиск долі і криз. Коли доля починає процідувати одну з подружжя, шлюб страждає величезним ударом. Чоловіча психіка так влаштована, якщо є криза, він повністю концентрує на ній і не помітить всіх. Він не говорить, що він відкликав, він думає про свою іпотеку, як вони кажуть в Росії. Що робити жінці? Вона терміново потребує розірвати інші крани, інші джерела щастя. Якщо вона не, вона буде або знайде іншої людини, або вона буде постраждати і буде знищена, зробіть деякі абсурдні зусилля.

Але в нездорових відносинах парі тільки на шлюбі. Дівчина, яка одружилася намагається отримати всі види щастя від чоловіка, які більшість з нас накопичили величезний дефіцит. Довгий час, це в хороших умовах. Але якщо доля притискала на кохану людину, то виникає недолік любові. Жінка потрапляє в страшну ситуацію, вона, здається, що вона немовляла.

З іншого боку, ця ситуація часто розвивається з безпосередною участю чоловіка: «Я не люблю ці друзі, тому не спілкуюся з ними. Я не маю дуже хороших відносин з матір'ю, тому ми не будемо йти до неї. Ваші лекції про знання індексу – це деякі види комах, курси в флористиці та та танці живота – це відходи грошей. Жінки жили все для чоловіка. Вона вважає, що це особливий знак відданості чоловікові, але насправді вона побачила укус, на якому проводиться шлюб.

Чи можливо, що людина має всі види любові, крім шлюбу?

Руслан Нарушевич: Якщо жінка або чоловік готовий до шлюбу. Відсутність дружини не на всіх тягарах, але якщо ви попросите його, “Щоб вам подобається мати дружину?” Він сказав: "Так!" Звісно, я до. й

Яким чином, якщо особа не показала партнера? Чи обов'язково з'явиться в такому стані?

Руслан Нарушевич: Якщо ви хочете, щоб вам було якомога більше, вам не потрібно планет для цього дозволу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Буває. Але жінка щасливо чекає цього моменту, тому що вона сповнена любові.

Ведас каже, що щаслива людина, яка повністю задоволена тим, що він має і хоче більше. Це те ж саме з жінкою. У цій точці можна будувати щасливий шлюб. Коли жінка прокидається, жінка стає навіть щасливою, коли він зникне, вона просто щаслива. Але зазвичай людина не зникне. Коли він бачить таку жінку, він усвідомлює, що вперше в житті він знайшов людину, яка повністю відповідає своїм вимогам - бути як необхідним і безкоштовним. Абсолютно божевільне поєднання. А ці сім’ї дуже сильні. Є кілька, але є. Це недолік знань, підтримки, не планети.

Якщо жінка нещастя сама, людина може зробити її нещасливим. Не великий подвиг. Цей чоловік не надихає. Щодня він все ще хоче зробити когось щасливим, не просто нещастям.

Яка ситуація дитини в сім'ї з неправильними відносинами?

Руслан Нарушевич: У сім'ї дитина позбавлена безумовної батьківської любові. Вона просто не має достатньо для нього. «Чому не захопити маму?» "Як ви вдарили маму!" Вона в боці! Починається експлуатація, їх негативні емоції кидають в це чистое серце, і воно повинно бути навпаки. Мати повинна приймати буквально 24 години на добу, все, що виникає погано на серці молодої дитини.

Якщо це не буває, якщо дитина завантажується своїми емоціями, він втратить погляд, він не знає про свою природу, його бажання. Зростає неможливість побудови відносин. Якщо в цій першій фазі ви не любили безумовно, тобто ви не переносите свої прояви характеру, то ви не вірите, що ваші друзі переносять їх. Або буде спосіб оборони – атака. Закриття кола. Ми хочемо, щоб вам було якомога більше часу. Щоб бути успішним в шлюбі, потрібно мати дуже багаті відносини, крім партнера, і ми не знаємо, як їх побудувати.

Ведуться час, коли люди живуть разом заради дітей. Чи є це право?

Руслан Нарушевич: Неважливо, що це після того, як значно знезаражує життя дітей. Якщо жінка живе, не будучи щасливою, переживаючи грязь або приниження, навіть якщо дружини не сидять, діти все одно відчувають себе. Vedas говорить про наявність тонкого тіла у людини і його зв'язку з тонкими тілами інших людей через канали. Фільм «Аватар» натягував на це. Коли люди пов'язані з дивовижними, почуттями, любов'ю, їхніми психічними каналами intertwine. Дитина безпосередньо пов'язана з психічними батьками, а їх канали працюють як засоби зв'язку.

Ця ідея є однією з найбільш відповідальних: «Я залишився в сім'ї заради дитини. й
Ви не можете, і «дихає», є тільки один. Якщо ви страждаєте, він страждає набагато більше, бо страждання дорослої жінки не можна перетравити психікою дитини. Коли дочка бачить маму, яка страждає в шлюбі, вона трамває дуже ідею щастя в шлюбі.

Кожна дитина відчуває почуття провини не тільки для того, що він зробив неправильно, але просто для чого відбувається в його присутності. Кожна дитина відчуває себе нещастям, коли батьки незадоволені. У своїй практиці були випадки, коли дорослі жінки, які мають власну сім'ю, діти, відчували винних за те, що їх мати не міг маррі або був хворим. Але це не відповідальність. Не складно для дитини в такій ситуації прийти до реалізації: «Якщо я не там, моя мама не страждала.» Механізм самозахисту активізується в його психіці. Дитина починає хворіти, імунна система згортається, увага сповільнюється, з'являється млявість, апатія до вивчення, апатія до життя, залежність від комп'ютера.

Як розбити?

Руслан Нарушевич: Чоловік залишається до тих пір, поки жінка висловить всі свої негативні емоції до нього, і жінка, відповідно, поки вона не завадить. В іншому випадку жінка не зможе відчувати щиру подяку і любов до життя разом, і це значно завдасть шкоди дітям.

Ведикаційний принцип: «Очі сина знаходяться в серці матері». Очі дочки в серці батька. Чоловічий і емоційний контакт між сином і батьком забезпечений любов'ю матері, матері і дочки – любов батька. Якщо серце жінки залишається невтомним, болем, син почуває це у зв'язку з батьком, відповідно, тягар в серці батька буде впливати на дочку і її стосунки з матір'ю.

У ситуації, де жінка підняє дитину самостійно, якщо вона не встигла ставити емоції, вона буде автоматично ділитися ними з дітьми. Тому неважливо, що жінка одружена або ліва, важливо, щоб вона не мала в своєму серці негативних емоцій, які отруюють дітей. Якщо ви хочете залишитися, якщо ви хочете залишити, просто будете щасливі. Це мама. Видання

З інтерв'ю Руслана Нарушевича «Бізнес-Петербург»

Джерело: www.dp.ru/a/2010/09/10/Osnova_braka_voobshhe_ne_v/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное