Мій чоловік почав схуднути і тільки 40.

В суспільстві часто обговорюються вікові відмінності. За винятком, як правило, сказав він. Жінка, яка старше її партнерай У протилежній ситуації люди рідко бачать проблему. Тут є складні ситуації. У віковій різниці з чоловіком протягом багатьох років змушує себе почувати себе більш і більше.

Ми живемо в прогресивному суспільстві, що прагне до толерантності до всіх сфер життя. Багато речей, які звикли бути засудженими, тепер можуть викликати стрибки тільки в найстарішому покоління. Відмінність віку полягає в більшій стурбованості тими, що в подібних відносинах.



Зловживання такого з'єднання полягає в тому, що спочатку не всі неприємні риси відчуються гостро. Пристрасть і любов перших трьох років дуже вдало приховує всі підводні камені, які протягом багатьох років можуть знищити відносини або зробити його нестерпним. Наприклад, відсутність спільних тем для спілкування або комплексів про вік.



Моя подруга виявилася тільки після багатьох років. Неприємні особливості вашого шлюбу з чоловіком, який був 15 років старше. Спочатку ця відмінність зробила її щасливою. Далі досвідчена і доросла людина, Таня відчувала себе як маленька дівчина, яка завжди була готова до захисту. Олег був справжнім чоловіком мрії: уважний, турботливий і галантний.



І Таня була вражена тим, що він вже досяг, на відміну від своїх однолітків. високий і стабільний дохідй Всі речі, які юні хлопці були тільки прагнули, вже в Кавал'єрі Таня. Все, що залишилося, щоб знайти кохану дружину і побудувати міцну сім'ю разом. У любові з її зрілою обраною, Тетяна швидко стрибала з шлюбу, впевнено, що вона отримала джекпот.



15 років. Тепер мій друг відчуває себе в прем'єрі свого життя. Вона виросла і стала жіноча жінкай Мій чоловік отримує старий. Це особливо помітно на тлі молодшого чоловіка. За спиною почала чути саркощі: "Це батько або дід?" Це дивний, що вона так молодий і старий. Вона повинна стрибати на багату людину.



Все це спекуляція, щоб почути Tanya неприємний. Тим не менш, вона працює і заробляється добре. Ще один сумний бонус відсутністьй Ви не можете мати свого чоловіка... Таня не говорить нічого, але вона вважає, що це проблема. Вона хоче відчути себе матір'ю.



Я вірю, що схожість персонажів може подолати вікову різницю, особливо невеликий. Про це не просто. Є багато компонентів. Наприклад, спільні інтереси, ставлення до інтимності, улюблені способи дозвілля, світогляд... Всі ці стовпи, фундамент, на якому стоїть будь-які близькі відносини. Якщо всі вони знаходяться в місці, то вік не стане перешкодою.

Однак наш світ недосконалий і часто відсутні компоненти. І більша частина цих компонентів при непарних, більш складна вона буде з партнером, вік якого істотно відрізняється від ваших.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное