Чому не хочу знову одружитися?

Телесеріал "Помічник подружкам" З Ліза Едельштейном в ролі заголовка, критики називають «найуспішніші серії про жіночу дружбу після сексу і міста». І з хорошої причини. Багато жінок в 30-х і 40-х рр. проходять поломки з партнерами, які здаються ідеально на далекому і щасливому весіллі.

Але що відбувається після розлучення? Кожна, або майже кожен, очікує вас на перезавантаження. Ви дивитесь, що ви вже добре. Це чудово!

Автор і публіцист Julie Clough, прихильник антиконвенційних ідей про шлюб і роботу, ілюструє, чому ремарріж не є вашим єдиним вибором.





Я хочу бути одруженим. Коли я кажу це, люди відразу ж говорять: як старий? Я відповість, і це відповідь задовольняє їх: за такий період людина може добре зрозуміти, що шлюб і як він працює.

Коли я розлучився, я був в моєму 30-ті роки, тепер я в моєму 40-ті роки, і я все частіше переконаний, що я ніколи не одружився знову. Я не маю можливості. З мого розлучення я мав два (або три, залежно від того, як ви рахувати) красиві, тривалі історії любові. Але я завжди знайшов, що шлюб не має сенсу мені з декількох причин.



1,1 км Я не хочу більше дітей.

У мене є чудова дочка, яка вже доросла, і я абсолютно не хочу мати ніяких інших дітей. Я хочу, щоб мати дитину не для мене.



2,2 км Шукаю чоловіка, як і раніше.

Після того, як сім'я стала підрозділом суспільства і сприяла економічному прогресу, займалася надійним вихованням навколишнього середовища для дітей. І тепер кожен з двох дорослих має власний незалежний дохід, і якщо немає дітей, то що є точкою введення штампу на паспорті?

р.



3. У Я не хочу відповідати будь-яким рішенням.

Я не хочу адаптуватися до будь-якого: купівля та приготування їжі по-різному, переглядаючи інші програми на телевізорі, щоб надати іншим вподобанням. У мене є чудовий ритм життя, іноді це хаотична, але я моя коханка. Я не говорю, що люди не можуть співати разом в чудовому союзі, ні. Вони можуть. А тепер я не хочу витрачати свою енергію на неї.



4. У Я оцінив свою незалежність.

Я не привертаю до ідеї спільних грошей, розподілу витрат і так далі. Я люблю свою роботу і багато іншого, крім написання. Якщо мій партнер не працює, я б не хотів би його перезапустити. У найгіршому випадку я втратив багато грошей. Я хочу витрачати гроші на речі, які важливі для мене.



5. Умань Я реальний.

Зміна людей. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Але я дізнався від досвіду, які ми знайомимося з дивовижними людьми, ми збагачені один одному з досвідом та досвідом, а потім ми змінюємо і знаємо себе краще. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.





6. Жнівень Я щасливий бути одним

Я люблю знайомства когось, але я зрозумів, що я щасливий, щоб бути єдиним. Багато людей маррі, тому що вони бояться самотності. Але я маю багато доказів мого "щастя" і коли я один. Я маю на увазі, я щасливий у себе і в відносинах, але коли речі йдуть неправильно, я жахливо нещасливий.



Цікаво: Коли і як не одружитися - 13 порад

Гість шлюбу - як одружений, так і не



Суспільство говорить нам, що ми повинні маррі, щоб оселитися і стати більш відповідальним. Ми повірили: ви будете жити окремо і вмирати самостійно, це почуття, що шлюб не гарантує, що це не станеться. Для незалежних і виконуваних в житті шлюб не є єдиним, ні кращим вибором. Для кого - можливо, але я збираюся жити по собі - щасливо коли-небудь після. Видання



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: womo.ua/pochemu-ya-ne-hochu-snova-zamuzh/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное