Чому ви не можете побудувати серйозні відносини

Хто не хоче будувати щасливе життя? відносини? Так що в них є поклоніння душі, і повага, і ніжність. Тексти пісень, а це означає: І любов виростає міцніше щороку, як хороший напій. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

І сьогодні видання. "Сайт" Про те, що ми говоримо про те, чому неможливо побудувати нові сімейні відносини після складних життєвих випробувань. Проблема часто лягає всередині себе.

р.

Зв'язки з коханою людиною "Жінка передчасно retired." Як тільки було нестерпним, тому я практично відразу почав шукати нові відносини. Я побачила колегу 3 роки. Вона розлучила чоловіка, але продовжує жити з ним під одним дахом. Ми зустрічаємо у вихідні дні, як правило, на моєму місці, говорить Сергій, 54.

Ми були щасливі, але зараз я хочу більше. Я попросила її розпочати сім'ю і жити під одним дахом. Я не потрібна господиня, але міцна і дружня сім'я, яка була перед дружиною зліва. Я не знаю, що робити зараз, людина думає.



Перш за все, хочу відзначити, що Сергій перетворює однакові стосунки, які він мав у шлюбі. Чи можна повернути те, що було втрачено назавжди? Важко, і що в цій точці, говорить психолог Крістіна Костикова.



«Збиток коханої дружини – серйозний удар. Ви повинні повністю відновитися перед вступом в нові відносини. По-перше, до тих пір, поки не трапляються порівняння з минулим, щастя з іншою жінкою.

«У новому зв’язку з іншою особою буде різним. Не можна повторювати попередній досвід. Якщо ви не скажете прощадити до минулого і переїхати з іншої жінки, то порівняння і розчарування не можна уникнути.

доб.

У зв’язку з цим важливо поспілкуватися один з одним, щоб ви могли говорити і почути позицію партнера, навіть якщо ви не любите його позицію. Сергій не має можливості. Він дивився, чому його дружина була жити з її ex-husband. Що таке їх відносини? Чи знаєте ви, що її небажання переїхати?



Можливо, жінка не повністю розуміла минулі стосункий Можливо, вона не готова почати нову сім’ю або відчуває, що Сергій просто хоче замінити свою дружину.

Варто говорити відверто, без звинувачень і зайвих емоцій. Поговоріть про свої почуття, страхи, очікування та побажання. Якщо ви розумієте, хто очікує від відносин, то ви будете розуміти, чи має сенс тримати один одному.



Багато людей, які проживають разом, але не знають потреби партнера. Відверта бесіда, яка може призупинити невідповідність. Люди воліють тримати на помилкових надії, що речі будуть краще. Нехай відносини беруть свій курс. Вони придбалі витрачають найкращі роки свого життя на невірній особі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное