Рецепт хліба без перешкод тесту

Я люблю тебе так багато. хлібй Не схожий на хліб з магазину. Як дитина, мама і бабуся часто запікають в домашніх умовах. Так м'які, свіжі і світлі. Я повернувся до мого дитинства.



У мене є один чудовий рецепт в мій рецепт книги. Я хочу розповісти вам сьогодні. Як зробити домашній хлібй Краса цього способу випічки полягає в тому, що тісто готують дуже швидко. Всього 5 хвилин, без тесту.

Для цього рецепта я запекла 4 рази. З кожним днем я зумів змінити рецепт трохи – його поліпшити. Технологія випічки дуже проста. Все, що потрібно, щоб ретельно слідувати точкам випічки. А потім хліб буде легким і повітряним, як хмари.

інгредієнти
  • 340 мл теплої води
  • 5g сухих дріжджів
  • 1,5 ч.л. солі
  • 40г цукру
  • 30 мл рослинної олії
  • 530г преміум борошна


Підготовка
  1. У мисці і залити теплою водою. Також ми додаємо сухі активні дріжджі, цукор, сіль і рослинне масло. Змішайте інгредієнти, щоб отримати однорідну масу. Замість сухих діючих дріжджів можна використовувати свіжі пресовані дріжджі.



  2. Вилити все борошно. Стирайте королою до повного поєднання інгредієнтів. Змішайте так, що немає грудок зліва. Повинен бути густим липким тісто.



  3. Після того, як інгредієнти поєднуються, тісто готове. Не потрібно розмішувати як для звичайного хліба. Досить просто поєднати борошно і дріжджі, і це. Покрийте чашу харчовою плівкою і залиште на 2 години при кімнатній температурі.



  4. Необхідно відправити тісто в холодильник на 3-4 години. До речі, тісто можна зберігати в холодильнику до 7 діб. Ми радимо відразу замісити велику частину тесту, а потім запікати його при необхідності. Дуже зручно.



  5. Поставте тісто на стіл. Можна посипати борошно так, щоб тісто не прилипав. Зберіть кінці і сформуйте просвіт. Тест повинен зробити вузлик. Моя книга каже, що вона займає близько 40 секунд. Ми викладаємо тісто на сковороді, накриваємо і залишаємо на годину і навпіл.



  6. Ми поєднуємо жовток холодною водою і збиваємо його вінком. Змастити тісто сумішшю і покласти на чашу змастити рослинним маслом. Далі робимо нарізи зверху хлібом. Це зберегти хліб у формі при запіканні. Нагріваємо духовку до 175-180 градусів і відправляємо хліб запікати на 50 хвилин.





Подивіться на відео нижче для більш детальної інформації.

https://www.youtube.com/watch? v=MTEFseQuHTQ

Готовий хліб слід перенести на гриль і охолоджувати протягом 2 годин. На відміну від звичайного рецепта для випічки, за цим рецептом, випікають з хрусткою скоринкою. Все подяка незмішувати тісто. Домашній хліб легкий, з ніжним м'якотьм. Я впевнений, що вам сподобається цей рецепт. Успіхів

Категории

Смотрите также

Новое и интересное