Яблука з яблуні: 5 чудових книг про відносини з дітьми

Наші діти є цілими маленькими світами, які формуються до наших очей і не без нашої безпосередньої участі.

Хтось, мабуть, здається, що батько не так складно: в'ялений, вдягнув до дитячого садка, перевірив уроки, переконавшись, що дитина була «у бізнесі» і не займався поганими компаніями – життя навчить відпочивати.

Не дуже просто. І ця колекція п'яти книг показує, наскільки тонка лінія між любов'ю і ненавистью для своїх рідних. Як важливо стежити за тим, що розповісти дитині, який приклад, щоб встановити і скільки часу присвятити. Чому це те, що іноді ідеально підходить для зовнішнього спостерігача, мами та батьками, є причиною безкінечних страждань для своїх дітей, а також безтурботних батьків, які іноді знають, як зробити дитину дійсно щасливим?



Донна Тартт, "Танц" р.



Наталія:«Донна Тартт» написана трьома книгами. Я прочитав два, чекав на третину, і чекав довго. 13-річний Ао Декер miraculously пережили вибух, який загинув свою матір. Поранений батьком, без одної половинки у всьому світі, він блукає навколо вихованців і сімей дивників – з Нью-Йорка до Лас-Вегасу – і його єдиний консолідація, який, однак, практично веде до його смерті, стає шедевром голландського старого майстра вкраденого з музею, і знову вона відкладала. Я все ще прочитав. Це важко і красиво. Я читаю, як мати 14-річного сина, розуміючи, що, як кукурудзяна, як вона звучить,Хто, але нам потрібні наші діти?

Головний герой - це тео, дезівер і тиф, який робить помилки, в 9 випадках з 10, що робить неправильне. Я читаю і розумію, що його життя було дуже різним, якщо вона була навколо.

Книга зачаровує описами людей, об'єктів, подій, читання і як якщо компресувати щось різке, сильніше і сильніше. Якщо це не важливо, якщо хтось подбає про це, якщо хтось захопив його в поході і подрібнити його добре...

Книга дивовижна, смішна, сумна, пірсинг, красива... Я впав в любов з Theo, Pippa, Борис, Хобі...

Ця книга про мистецтво, про життя, про любов, про дружбу, але для мене це книга про батьків і дітей, про те, як самотньо і бездопоможлива дитина стає, коли вона втратила свою матір. Як все відбулося, якщо ... Я дуже люблю свою дочку, щоб читати Шчелку, а через кілька років сина, який майже не читає книжки.

Цитати:

Як я збираюся в цьому дивному житті, де п'яні іноземці їдуть вночі, і я ходию в брудному одязі і ніхто не любить мене?

«Виток великої сумності, що я просто починає усвідомлювати, що ми неможливе, щоб вибрати наші серця. Ми не можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми не обрали, хто ми. й

«Що таке поганість наших, наша помилка, що визначає нашу долю, що веде нас добра? Що робити, якщо один з нас просто не може ?



Анна Гавалда "35 кілограм надії"



Оксана:«Це книга для письменника підлітків Анна Гавалда. І я думаю, що такий вид і доторкнувшись сюжету варто не тільки дітям, але і батькам, читати і говорити один одному.

Діти часто залишають самостійно. Суспільство відмовляється від людей, що не всі інші. Наприклад, вважається, що діти повинні добре навчатися. Що робити? Якщо «що вони навчають в школі – китайська грамотність», якщо «на одному вусі, летить в інший», якщо «голова як сито»? Чи будуть золоті руки і велике серце повідомлення?

Головний герой історії, тринадцятирічного Григора Дубоска (який просто зважує ті 35 кілограмів), не знає, як навчитися. Він залишається в другому році двічі, його однокласники сміються на ньому, а його батьки, знаючи про талант Григорія (хочаться про винахід і зробити різні незвичайні речі), постійно псують його за погану роботу в школі.

Тільки дід вірить у хлопчика. Він є вірним другом, підтримує і при необхідності штовхає. Я скажу вам, що, buddy, це набагато простіше бути щасливими, ніж бути щасливими, і я не люблю, ви знаєте, люди шукають прості способи. Я не можу стояти з блиском! Щиро дякую! Доброго дня!

Ми перетворюємо сліпу око для проблем наших дітей, намагаючись зробити їх «сумою»? Не кожна мова або математика. Або ж, можливо, ваш дворічний син пише поезії або краще на футболі? Прийміть його як це, не порівнюючи його нікому. Подаруйте йому надії.

Цитати:

Коли я був 5, мій мама завжди сказав мені, що найголовніше в житті є щасливим. Коли я пішов до школи, вони запитали мене, що я хотів бути, коли я виріс. Я написав "щасливий". Вони сказали, "Ви не розуміли завдання", і я сказав: "Ви не розуміли життя".

Я хочу сказати вам, що ваші батьки не борються через вас, ні. Про них і тільки про них. Це не ваша несправність, це не ваша несправність, okay? Ніщо робити з ним. Я розповідаю вам більше: навіть якщо ви були студентом А.Д. та першим студентом класу, вони ще подряпини. Це все.

«Одна з двох. Ви можете лежати на вашому ліжку і крі. У вас є причина: ваше життя є сором'язливим, і ви сором'язливі, і якщо ви померте зараз, кожен божевільний краще. Ви можете отримати і зробити щось!



Настінки Яньет, "Кастка скла"



Олена:Ця книга, яка була рекомендована мені другом у любові з нею, я, ймовірно, прочитав себе більше ніж раз. Він вибухає батьківського мозку з перших сторінок. А коли ви також усвідомлюєте, що все це не фантастика, але реальне життя когось, справжня дитинка, ви починаєте емпатизувати всі ваші серця з героями на кожній сторінці, дивувати, здивувати і помітити на шиї голови.

Автор книги Янетта Стінс, виріс у великій родині, які всіма заходами були дисфункційними. Незайняті батьки, сильно п'ятий батько і матір художника, які ніколи не продали жодного живопису. Постійне переміщення, проживання в занедбаних будинках, автомобільних фургонах і навіть у степу. Діти залишалися переважно самі, часто голодні або кормові для їжі в сміття - все це було як дитина Яннетта. Але!

З перших сторінок книги, дивно, що в очах дитини це дитинство було ... щасливо! А батьки – нехай дивний, але... краще! На перший погляд, мама та батько провели вільний час з дітьми, навчаючи їх всім, хто знав, придумав чудові заходи та пригоди, настилане незалежність і найголовніші людські якості.

Діти відчували, що близька в'язниця, дружня сім'я, вони мали, як весело і чудово було подолати будь-які перешкоди разом, і вони не сумнівалися в тому, що їх батьки дійсно люблять їх.

Звичайно, через те, що через перегляд, діти іноді отримали страшні травми або змушені були їсти рум'яні продукти харчування, або навіть витрачати ніч у відкритому повітрі, звичайні середні батьки мають волосся на кінець. Але є щось в цій дивній сім'ї, що багато сімей з дітьми не вистачає сьогодні. І що можна дізнатися з цього алкогольного та дитячого художника.

Цитати:

«Мом завжди сказав, що люди піклуються про своїх дітей. Деякі страждання в дитинстві вигідно, вона сперечалася. Ведуться активувати імунні системи організму та душі, тому мама ігнорували нас, коли ми крилися. Вона вірила, що стрибки навколо дитини занадто багато, коли він був зміщений, зробить його ще більш настрою, так як така підвищена увага буде служити позитивним армуванням негативної поведінки. й

«Мом завжди вибрав відступні банки, навіть якщо вони продаються за повною ціною, тому що вона сказала, що ці крапси теж повинні бути близькими. й

«Сімей, замість того, щоб відтворити дивовижні історії від свого минулого життя, він присвячує їх грандіозним планам майбутнього. Наприклад, він планує побудувати Кристаловий палац. Це був особливий проект будинку в степу, в якому він втілював свої інженерні та математичні здібності. Замок буде мати товсті кристальні стіни, кришталева стеля і кристал сходи. Сонячні панелі встановлюються на дах, забезпечуючи електрику для опалення та інших потреб. Система очищення води.

Поке вже намальовували план Кристалового палацу і зробили об'єм необхідних розрахунків. Він не був частиною з цими кресленнями і іноді дозволив нам рефінувати дизайн наших номерів. Залишилося знайти золото. І ми повинні отримати його, як тільки ми закінчили наш Seeker. Відразу після цього ми будемо плавати на золото і почати будівництво Кристалового замку.



Сергій Сєдов «Діти про маму»



Тетяна:«Такі про мами» Сергія Сєдова не зовсім казок і не тільки про мами. Не існує старомодного образу домогосподарки, як, в цілому, немає леді, що збочений всім своїм бізнесом. Але є багато інших! Іноземна мати, яка виглядає точно, як дочка. Мати, яка подарувала сина, то хлопчика, на багату людину за багато грошей, а потім вимагала його назад. І є той, що не дозволяв сина-ману їсти людей, які знайшли в лісі (так звані великі родини).

Історії короткі, неймовірні, фантастичні, і водночас «про життя» – ви можете сміливо перевести на себе і іноді навіть зробити далекі висновки. Кожна людина починається з слів «Одно на час, була мати», а на першій сторінці автор любляв вікно з прикметом «Мій коханій матері». Що великий, куплений в минулому році для читання сина, книга потрапила до моєї лижі, і я – тексти невеликі і розважальні, ілюстрації веселі. Ні, ні, ні, і не переповнений дотиком історії, і десь ви будете трохи краще.

Цитати:

«Одно, моя мама.

Вона любила прогулянку по дереву. Прогулянка весь день. І син його був від мисливця. Полювання великого звіру.

Дивитися в кущах хтось рухається (як бор), прицілитися, але перед зніманням обов'язково порізати (право в разі):

- Мама, не те, що ви?

Боар природно втечу ... Що робити?



Катерін Спіллер, «Мама, не читати!» Конфесія вогнетривкої дочки



Анастасія:«Ця книга дуже чесна. Що робить його страшним. Він був написаний про свою матір дочку відомого письменника Галини Щербакова (навіть, пам'ятаєте її оповідання «Ви не мріяли...» і знятий на її кіно?). І жінка, яка написала про дотик підліток, любов раптом з'являється в сповіді своєї дитини реальна внутрішня смородина, майстерно освоювати навички психологічного тиску.

Ця жінка, за словами Катерини, жила під девізом «з'являються», не «з'являються». вона була дуже важлива для думки інших, і тому вона, не дуже любила її дитину, була змушена до чогось підняти його, «так що ніхто не думав нічого», в громадському житті зображувати свого роду і турботливий матері, а потім поломитися на дочку, його на її і постійно відреагувати її за те, що вона «не відповідає». А також класти на крихкі дитячі плечі нестерпним тягаром провини для того, що мати через її «парі не вдалося досягнути, не встигав, не виграти ...».

Книга повинна бути написана батьками, які ловлять себе, роблячи свій власний дитячий хост. Амбіція і кульприти провалу в чомусь. Для кого підняти дітей раптово стає складним тестом, а замість безумовної любові до вашої дитини «право так», небезпечне «люби все ще потрібно заробляти» починає проявлятися.

Щоб розбити життя дитини на самому початку гірко. Але це ще гірше, коли матері це робить. й

Цитати:

«Реліати – найгірші вороги. Це справжня трагедія мого життя. Ті, хто знає вас краще, хто може вдарити найважчішим, що вони роблять.

«День, багато років тому, коли я почав лікуватися рятувальними лікарями, вони пояснили мені, що пригнічення, з усіма неприємностями, які супроводжували його, почалися в дитинстві через стреси, що моя мама викликала мене. В той же час, все жахливо нехтується через довгий необроблений.

Кожен відрізняється, як і їх відбитки пальців. Шкіра Хтось товста, як hippopotamus, її батьківський садизм і шкільний тиск не може зламатися. І є діти вражаючі, вразливі, тут вони легко розбити, затискати крила, зіпсувати все подальше життя, назавжди збиваючи з психологічного балансу. Я не щасливий. Я не хап. Смішні речі, навіть мій мама звикли сказати,

- Ви людина без шкіри. Ви не можете жити, як це, виростити шкіру. й

Недавній, в телешоу, інтелектуальний леді психолог висловив наступне уявлення: Немає любові, особливо любові до дітей. Любов повинен бути показаний в будь-який спосіб.

І знову я був вражений на точності такого простого, як мо, думки! Так, звичайно, ви повинні скористатися, деревні палички! Просто поцілунок, чаплі, подбати про кожну хвилину, бігти до порятунку, як тільки необхідно. Особливо дитина. Тоді, і тільки тоді він вирощує спокій, життєрадісний, впевнений, що він не один, що на його боці завжди є близькими людьми - коханою матір'ю і батьком. Це дає йому силу жити, подолати всі труднощі зростання, це гарантує його спокій і навіть здоров'я.

Я пам'ятаю, що мій дочка з дитинства: Я завжди вірний солдат! Бог, я сподіваюся, що я зробив право на неї з одного до сьогодні!

Автор: Олена Колосова

P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Фото: леді.tut.by/news/inspiration/481406.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное