Мене шалено дратувала дріб'язковість чоловіка, тому я вирішила йому про це сказати, але в ході розмови з'ясувалась ще одна цікава річ

«У всіх проблем один початок… Сиділа жінка, сумувала», — це не наших рук творіння, чесно. Це якийсь Олександр Флінде вигадав, хоча частина правди в його словах, мабуть, є. І все ж таки давай поговоримо сьогодні, нарешті, про чоловіків. Міф про ідеального чоловіка - хто його вигадав? Стоп, виходить, знову розмова привела нас до жінок. Ну, що ж вдієш, адже всі ми є не що інше, як одне ціле. Зі своїми особливостями, плюсами та мінусами.



І головне в цьому одному цілому — це дотримуватися балансу. Чоловік піклується про жінку. Жінка у свою чергу підтримує чоловіка. Тільки і всього. Бувають, звичайно, ситуації, в яких чоловік відіграє батька та містить свою партнерку на всьому готовому. Або, навпаки, жінка, як справжня матуся, не дає дружині нормально перепочити та розкрити потенціал. Однак, все це, на думку фахівців, нездорові стосунки. І, хоч би як там було, над ними треба працювати.

Міф про ідеального чоловіка Моя найнелюбіша якість у чоловікові — дріб'язковість. Перш ніж вийти заміж, я і не знала, що таке взагалі може бути. У мене були стосунки і раніше, тому деякий досвід є. Було всяке: грубіяни, ледарі, пияки. Жадібні теж були, і я вас запевняю, це зовсім інше. Потихеньку вишкрібати мозок чайною ложечкою через кожну дрібницю… Я люблю чоловіка, просто треба опрацювати з ним цей момент. Так я думала донедавна.

До весілля я помітила собі одну цікаву річ. Цукерково-букетний період завжди однаковий. А ось що йде за ним – дуже індивідуально. Ну правда. Коли чоловік намагається добитися тебе всіма силами, він часто йде на якісь поступки, не дотримується власних пацанських принципів. Стає м'яким, як тісто. Скільки компліментів щедро виділяє закоханий чоловік предмету свого обожнювання. Скільки робить подарунків та широких жестів. Але за цим завжди слідує протверезна реальність. І у кожного вона суто індивідуальна.



Peels Тому, коли ми почали зустрічатися з Микитою, я спеціально довго не хотіла заводити з ним розмову про весілля і таке інше. Ми довго гуляли, проводили разом час. Потім з'їхалися та жили у цивільному шлюбі. Я розумію дівчат, які пиляють своїх хлопців щодо обручки, весілля та заміжжя. Але їхня мета проста — вийти заміж. Далі у майбутнє вони не дивляться. Начебто збираються жити в якійсь казці. У мене ж було інше прагнення: пізнати людину в побуті. І лише потім думати про щось серйозне.

Проживши півтора року душа в душу, я почала думати про шлюб. Звісно, ідеальним Микиту назвати було важко. Як і будь-хто, він іноді міг розкидати речі по всій квартирі. Не прибирав за собою посуду, хоча це питання швидко вирішувалося, якщо йому нагадати. І ще різне, по дрібниці. Але в іншому мій юнак влаштовував мене на всі 100%. Хто ж знав, що саме після весілля він перетвориться на якусь пародію на управдома. З уїдливими зауваженнями та пильним оком.

Ось, наприклад, світло у квартирі. Я не знала, де він цього набрався. Можливо, прочитав в Інтернеті чи друзі підказали. Але хтось там підрахував, що люди витрачають дуже багато електроенергії, якщо не вимикають світло на кухні або в кімнаті, якою ти зараз не користуєшся. А я така людина, яка часто забуває про ці трикляті лампочки. І через таку дрібницю у нас почали траплятися конфлікти, можете в це повірити? Я навіть не думала, що так буває. Вирішила провести свій тест: попросила, навіть зажадала грошей на нову сукню. Відразу ж скинув на картку, скільки потрібно. Отже, проблема над коштами. Але як же так?



Або ще ось. Купили ми, отже, продукти, відсвяткувати щось. Приготували всякого різного, багато м'яса, морепродуктів, зелені тощо. А я після приготування часто буваю дуже голодною. Апетит приходить у процесі, так би мовити. Ну і є в мене звичка: спочатку нагріти собі всього й більше, потім з'їсти якусь частину. А решту вже не можу. Наче камінь у горлі. Доводиться викидати, а що робити? Я теж виділяю якісь гроші в наш сімейний бюджет. То чому б і ні? А Микиту це просто дратує, він викидати їжу терпіти не може. Хоча, начебто, завжди бувають відходи, це життя. Не будеш же ти крихти збирати насправді. Знову скандал.

Коротше кажучи, одного разу я просто зрозуміла, що нам треба сходити до сімейного психолога. Знаючи той факт, що більшість чоловіків цю професію зводять у ранг обманщиків та шарлатанів, я вигадала історію. Начебто мені дістався безкоштовний прийом від подруги, бо вони з її хлопцем не мали змоги прийти. Наплела загалом як могла. І після досить довгих умовлянь Микита погодився.



Peels Нас прийняла мила жінка, яка терпляче вислухала мій спіч про дріб'язковість чоловіка. Вона відразу ж зрозуміла, в чому проблема, і почала ставити Микиті питання про його дитинство, стосунки з батьками та інші різні цікаві речі. Так, виявилось, що вона потрапила пальцем у саму точку. У дитинстві родина Микити жила бідно, і заощаджувати доводилося постійно. Ось у нього і виробилася звичка, коли завжди і скрізь треба бути ощадливим. Чи сумно це? Та просто не те слово. Але нічого. Нам пообіцяли, що цю перешкоду в житті можна опрацювати, і все буде добре.

Але сеанс на одному тільки цьому моменті не закінчився. Якось так вийшло, що мій чоловік розвертався і зізнався, що дуже любить свою маму. Тож у ті дні, коли він до неї ходить сам, завжди купує їй якісь подарунки. І це не тортик чи букет квітів. Наприклад, минулого місяця він купив їй дуже недешеву мультиварку. А раніше був великий срібний браслет. Взуття ще якесь. Він робив це потай, боявся, що я розсерджуся. Але тепер, коли він бачить, що я людина не корислива, ніяких таємниць від мене вона зберігати більше не збирається.



Виявилося, що якусь частину зарплати він щомісяця віддає на покупки своїй матусі. З одного боку, у нас роздільний бюджет. Тобто існують загальні витрати на кшталт квартири та продуктів. А є те, що ти витрачаєш особисто на себе, це зрозуміло. Але, сподіваюся, жінки мене зрозуміють: кожен чоловік просто зобов'язаний робити своїй жінці різноманітні сюрпризи та приємні покупки. Просто так, щоб наш непостійний настрій був більшою мірою зі знаком «плюс», ніж зі знаком «мінус». А для цього потрібні гроші.

Я не ревную Микиту до мами, зрозумійте мене правильно. Вона гарна жінка, до неї претензій взагалі немає жодних. Після нашого походу до психолога я взагалі не чула на свою адресу жодних скарг, хоч пару разів і залишала світло у ванній, абсолютно навмисно. Але ні, як бабця прошепотіла. Жодних проблем, тиша. А ось у мене самої почалися деякі питання. Скільки цього місяця ти витратив на маму? Коли наступного разу до неї йдеш? Наступного тижня ми йдемо шопитися, ти пам'ятаєш? Загалом, тепер я почуваюся трохи скуповатою.



Peels Причому те, що я відчуваю, це не частина вирішення проблеми. Мене дратує те, що я так довго не знала про витрати свого чоловіка. І більше того, вони ще й продовжуватимуться! А я не знаю як це зупинити. Треба терміново щось вигадувати, поки це повністю не опанувало всі мої думки. До психолога я йти не збираюся. Хто знає, може, там ще щось глибоке розкриється. Мені цього не потрібно! Із подружками теж не поговориш – соромно. Ось і доводиться писати сюди, як анонім. Може хтось щось порадить. Дурна ситуація, але вирішити її потрібно обов'язково. І що швидше, то краще.

Категории

Смотрите также