Я працюю протягом багатьох років, щоб побудувати великий сімейний будинок, але мої мрії перетворилися проти мене.

Що може бути краще, ніж двоповерховий З міста? Чистий повітря, багато місця, без шуму. Це може бути велика і дружня сім'я. Зробіть кілька виходів, щоб зробити його комфортно. Незрівняти сад навколо будинку. Поставте деякі гойдалки для дітей і альтанок. Чому ви не мріяли?



Багато людей думають однаково. Чим більше будинку, тим краще. У приватному секторі можна знайти лише за кожну огорожу, яка вміщає маленький сучасний замок. Єдина проблема полягає в тому, що така насолода має надзвичайно дорогі цінові теги, і вона часто будується досить довго. Для такого часу в житті все може змінитися. Як був випадок з одним з наших читачів.

З дитинства Не сприймаю квартиру як нормальне житло для людини. Бетонна коробка, обмочений, фарширований, некомфортний. І все ще хтось знизився. І ви почуєте людей в околицях, прогулянку, ходьба. Все ще, що ви почуєте. А коли ви йдете назовні, щоб взяти ламку з усього цього, це не краще. Не зелена, одна тверда асфальтова та інші народні автомобілі. Чи це життя?



Але більшість часу жив у країні. Це добре: озеро, сад, сад. У місті є багато номерів і багато людей, ніж у місті. Красивий! Я думаю, що це було дуже гарне рішення в нашому житті.

Коли я виросла і почала будувати відносини з чоловіком майбутнього, я був сумований тим, що Ваня була міською. Не хочу жити з батьками. Після того, як всі роботи та перспективи були в місті. Я не маю вищої освіти, тому для мене, живе в сільській місцевості, здавалося, великий і зрозумілий варіант. Але молодь, любов... Після весілля мені довелося переїхати в квартиру.

Але після того, як було зрозуміло, що навіть місто не гарантує вам роботу зі стабільною платою і якістю життя. Я вагітна, і мій чоловік опущений. Це була наша перша дитина, тому як ми отримали нерви. Чоловік навряд чи з'явився в домашніх умовах, пожовтий як дамн, на час роботи.



Я займався господарською діяльністю, незважаючи на те, що мій живіт виріс щодня. Народження мого сина варто всіх зусиль. Костя народилася героя, під 5 кілограмів ваги. Я був відновлений, мій чоловік сповільнився трохи, а потім я думав, що це не так погано. Що робити, якщо у нас є гарне життя? Не в натовпі, правда?

Ні, ні. Через рік, коли я вагітна за другий раз, квартира була дуже короткою. І я знав, що деякі з моїх сусідів мешкали в аналогічних умовах, я був голодом. Я був фарш і хворий. Я не можу допомогти собі. У нас немає грошей, тому ми чекали сімейного життя чотири в сорок квадратних метрах. Він був вироком для мене.

Через роки миття, приготування їжі, прасування в бетонній коробці, я не можу стояти його і почав шукати альтернативи. Я кохаю сім'ю, але ви не можете йти проти природи. Незабаром було прийнято рішення про те, що я буду за кордоном. Мій чоловік залишається з дітьми, зарплата обіцяє мені бути достатньо для побутових витрат і навіть у верхній частині цього. Підбір ягід або копання овочевого саду: це не важливо, головне, щоб я зламався з цього кошмару.

1472734

Я був щасливим і долею приніс мене до великого приватного будинку. Італійці називають їх віллами. Я подарував номер, і більшість дня мені довелося подбати про старої леді. Вона сама змогла ходити і навіть бігти, але доглядати за дітьми не хочу, щоб стара жінка була лівою. Вона була гарною жінкою і незабаром стала друзями.

Заробітники оплачували свою зарплату і насолоджувались місцевою природою. Як красиво і сонячно це було! Від часу, до пляжу я йшов. Прогулянка по краєзнавці. Вам подобається італійська кухня? Я люблю тебе! Всі ті соуси і пасти і сири. Ми не мали нічого подібного, тому я нарешті отримав смак життя.

Тим часом мій сонник був побудований з моїми грошима. Я хотів два поверхи, щоб кожен міг вписуватися. Моя людина не розуміла, було достатньо грошей. А діти були щасливі, тому я не завадила, що вони відчували від мене. Так, це було довгострокове відносини, але я кинувся додому від часу. Не для довгого, хоча. Але хоча б я можу побороти своїх дітей і чоловіка. Це гріх скаржаться, дійсно.



Я не встигнути приїхати до мого почуття, як це було 17 років тому. Я, ймовірно, все життя в двох світах. Але в один раз трапилося занадто багато речей. І нарешті приніс мене з неба. Першу даму залишили нас. Просто без прокидання одного дня. Це був простий виїзд, і всі її родичі подякували мені за витрати так багато часу з нею. вона стала майже власною особою.

Завершено будинок. Я не помітив. Я звик до вілли, морський повітря. Оливки і лимони, що ростуть біля будинку, не дивували мене. А мій сніданок зі свіжими мідіями і сиром з оливковою олією був поширений. Я можу дозволити це без проблем, хоча я не мав ніяких спеціальних грошей.



П'ятидесятниці і старша дочка одружилася. Це була головна причина мого прибуття. Моя план була для цього заходу. Моя донька приносить сина-в-право будинку, чоловіка і сина жити там. Чи не так, що для роботи?

Але коли людина планує щось, життя тільки сміється. Насправді це було набагато більш прозаїка. Моя дочка, як мені, відмовилася жити з нами і вибрали місто. Через мій син-в-право, звичайно. Моя сина захотіла жити з нами. Але помітив мене: він провів весь час в кімнаті на комп'ютері. Для мене така людина зовсім не чоловік. Де є прагнення і цілі в житті?

Мій чоловік кинув маску. Він був з іншої жінки протягом багатьох років. І як серйозні вони, навіть він знає. Буває, коли дружина не навколо.



В результаті я живу в величезному порожньому будинку з сином Слакер. Іноді чоловік шукає на підлозі. Ми спілкуємося, але як добре знайомі. Більше І вступає вексель, і я не можу уявити, як я збираюся платити їх. Моя мрія стала анкером, що перетягне мене глибше і глибше щодня.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное