Я залишила деякі ключі до себе, щоб відвідати свою дочку.

Іноді батьки не знають кордонів у своїх дітей. І часто він виходить на бокові частини і один і інший. Для тих, хто любить і піклується, інші порушують всі приховані і немислимі особисті кордони. Що сталося в нашій історії. Батьки подарували сина щедрий подарунок на весілля. Але не кінчив, що всі хотіли.

9853599

Редакція "Сайт" Він розповідає про історію жінки, які не розуміють її несправності. Ми сподіваємося на мудрі поради.

Наш весільний подарунок - це найцінніші речі, які ми маємо. Це наша єдина дитина. Все моє життя я спробував зробити все для нього. Він не оцінив нашу допомогу. Не знаю, що наша відмова. Але все необхідне для того, щоб



Вже два роки тому наш син Денис вирішив одружитися. Вони не хочуть великого весілля. Але мій чоловік і я вирішив, що ми не можемо залишити своїх дітей без гідного подарунка. Перед весіллям ми випустили іпотеку і приймали молоду квартиру. Звісно, вони записали на себе. Після того, як дочка-в-завжди добре, але всередині сім'ї, якось більш надійний. Ми хотіли, щоб наш син мав житло.

На весілля ми подарували ключі в подарунок. І пішов один набір для себе. Тоді були щасливі і дуже вдячні. Я теж щасливий.



Відразу після весілля вони переїхали в квартиру, обладнали його за власними витратами. Я вирішив, що я хотів, щоб порадувати свою дочку, тому я почав відвідувати квартиру час від часу. Зайдіть на роботу щодня. В той час як вони пішли, я придумаю, варіть їжу. Моя донька-в-права – це мес. Коли я приходжу, будинок є мезою. Унітаз не промивається. Я не говорю про приготування їжі. Я нічого не бачив в холодильнику.



Так я почав приїхати до них майже щодня. Я не нав'язав, коли вони не там. Я просто назвав мій син і сказав йому, що я зробив. Він запитав мене, щоб очистити частіше і правильно харчуватися. Без домашньої їжі, це не справа. Я відчув, як я зробив своє життя краще.

р.

Але один день мій син прийшов до нас і приніс нам ключі до квартири і сказав: «Якщо ви збираєтеся тримати в нашому житті і розповісти нам про те, що робити, не потрібно цієї квартири». Ви завжди скаржаєте. Я не дзвонити щодня, я не знаю, куди піти на відпочинок. Не варто. Моя дружина і я можу вирішити, коли чистити і що їсти.

Він залишив свої ключі і зліва. Увімкніть, що вони переїхали в оренду квартиру. Після своїх претензій виявилося, що я був поганою матір'ю, щоб допомогти їм все. Ми піклуємось про нього. Що робити зараз? Похід до апологізації для догляду за ними?



Батьки подарували сина щедрий подарунок на весілля. Однак вони не попередили, що з ним є загальний контроль. Не хочу жити під постійним наглядом батьків. Важко, навіть квартира не стала серйозним аргументом для молоді. Ми думаємо, що героїня історії повинна переслідувати її погляди на життя і спробувати зрозуміти її сина. Що ви думаєте про цю ситуацію?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное