Я не можу спати вночі, я думав про те, як подарувати дітям квартиру на весілля, і одна думка прийшла до мене.

Що подарувати дітям на весілля? Це питання приймала чоловіка і я дивлюся. Я думав, що це занадто рано для нас, щоб думати про це. У нашій першій дитині є занадто молодий, щоб одружитися. слов'янська мала лише 22. І молодша Паша не зовсім дев'ятнадцять. Але доля любить дарувати сюрпризи. Сьогодні Слава повернулася з нареченої і сказав, що вони вирішили одружитися.



Видавництво Peels Edition "Сайт" Вона ділить сімейну історію з вами.

Що подарувати дітям на весілля Наш злий син піклується про милу дівчину Юлію. Молода краса життя з батьками в сусідньому селищі, і її син приводить туди в використовується автомобіль. Як мій чоловік сказав: Слава купила автомобіль своїми грошима. Молодих людей зустрічали рік і сказали, що вони не поспішають підписатися. Що було до вчора. І тепер Миколай і я щасливий, що незабаром ми станемо дідівцями. І нам довелося серйозно подумати про те, що подарувати дітям на весілля.



Мій чоловік і я жити добре, хоча є невеликі кварелі. Моя Микола має золоті руки. Він робить гроші в порівнянні з іншими сім'ями в селі. У нас є два чудові сини, які ми намагаємось повернутися на ноги. Ми любимо дітей однаково і ділимося все однаково. Як дитина, вони купили цукерки та іграшки для двох і навчають їх завжди ділитися. Наші сини виросли, і ми хочемо дати їм можливість піти в місто, адже немає перспектив для молодих людей в с.



Але без власного житла в місті нічого не обійтися, і купити два окремих квартири, які ми не маємо можливості. Гроші не будуть збережені, тому що слов'янський найближчим часом одружився.

У вихідні відбувся матч. Весілля відбудеться наступного місяця. Але питання, де молодят будуть жити, не можна вирішити. Ми сперечалися з кореспондентами протягом тривалого часу, але ми ніколи не прийшли до консенсусусу. Ми хочемо, щоб молодий влаштувався в нашому будинку, але майбутній дочок-в-право не захоче жити з матір'ю. Ми, нарешті, сказали добрим і пішли додому.



Не спить вночі. На святкуванні та скільки грошей ми залишили на весільний подарунок. Я дуже хотів купити квартиру Славіка, але Микола зробив: «Ми не можемо давати квартиру на весілля: не вистачає грошей!» Тоді я прийшов з однією ідеєю: «Знайди, щоб купити квартиру в складці!» Мій чоловік любив цей варіант. Коля мене кинула на щоці: «Ви не тільки красиві, але і розумні!»



На наступний день ми пішли знову відвідати матчерів. Діти не брали участь у розмові, бо хотіли б спочатку координувати всі нюанси з батьками нареченої. Микола озвучив нашу пропозицію:
- Давайте дамо дітям квартиру на весілля. Ми готові платити половину вартості житла. Як ви бачите це?
до Ми не дамо такий дорогий подарунок молодим! Композиція категорично відповіла. Не допомогло нам вчасно. Ми зробили все самі. Крім того, наша третя дочка ще не була, ми повинні думати про неї.
до Чи можна додати третій?
- Ні! відповіли матчерів.



Ми не змогли досягнути угоди з відповідними компаніями. А чоловік відмовився купити житло для молодят тільки за свої гроші, адже батьки наречених заможні люди, і вони не збираються додавати гроші.

Після весілля діти залишалися на місто і почали жити в зданій квартирі. До пологів дитини вистачало гроші. Але після народження маленької дочки збільшилися потреби сім'ї, і слов'яни розуміли, що вони не будуть жити на одній зарплаті. У своїй сім'ї син переніс свою сім'ю, і він пішов на роботу як вантажівка.

Слава хоче заробити гроші на своєму домі. Але якщо необхідно, ми обов'язково допоможемо йому. Моя сина повинна просто попросити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное