Вона пообіцяла купити сина на честь весілля, але витрачати гроші на святкування ювілейного

Весілля Головна Любов і об'єднання двох сердець. І неважливо, як відсвяткувати його: славно і широко або скромно, в колі дорогого і найближчого, головне, що з серця і молоді люблять один одному. Однак батьки наречених і наречених часто хочуть своїх дітей мати фантастичне весілля. Вони хочуть пам'ятати всіх, і тому, що гості цінують масштаб!

Однак, то для галасливих свят і великих обіцянок кидаються на весілля, вам доведеться платити. Одного разу тягне за собою ще шість місяців кредиту, який був прийнятий на весілля, і хтось оплачує хороші стосунки з близькими. Все відбувається...

Світлана, друг моєї матері, розповіла мені історію, що змушує мене думати. Важко визначити, хто правий і хто винний. І ще...



Коли мій єдиний син оголосив про своє шлюб і підготовку до весілля, кореспонденти наполягають на шикарному фестивалі. Весілля була величезною! – почалася історія світла.

А батько Микити, Василь, з ким розлучився Севета на 12 років, запропонував купити сина в центрі. Ну, Света сказала, що вона спробує зберегти дитячі гроші на автомобіль на рік. Молоді люди покажуть трохи і обирають те, що вони хочуть.

А потім прийшов день народження. 50 років тому Зі святом розмітити день ім'я, запросити всіх: і родичів, і друзів, і колег з роботи, був Светин. сновидінняй Свєта згадувала, що вона обіцяла її синові гроші на машину, але вирішив витратити $ 1,000 за свято, і дати всі гроші, які вона була передана їй сина.



Тоді прийшов день імені. Ось тільки син і дочка-в-правді Маша, побачивши пишні свята в ресторані, відразу ж і змащені, сідають в кутку всі вечірки зі сметаною. Я не чекав, щоб побачити таку торжечку дня імені матері.

«Для цього результату надано мало грошей. Тільки 350 $ Ранок після дня народження Світла, син назвав її і почав викладати на вечірку в ресторані. Як ви робите свій день народження, мама. І я чую, як дочка-в-завдяки щось у вухах! – продовжив історію світла. «Я скажу, що гроші, які дали мені на день імені, будуть передані йому». Він швидко кладе телефон вниз після цього. й



Відбулася 50-а річниця Світла. Вона дуже хотіла відсвяткувати її добре. Коли я можу відсвяткувати свій день народження з друзями та сім'єю? «Львий самотній, юнацький зник. Я хочу щось гарне і прогріває душу. І було свято, як сниться. Займіть один, мій улюблений син чітко не оцінив бажання мами відсвяткувати. Після того, як телефон зателефонував день після дня ім'я, він став сумним і болючим, і він відчув, як я був полум'ям.

Я отримую точку. Машка, його дружина, відчайдушно потрібна його машина. Якби це було мій відмова, що я витратив стільки грошей на себе замість того, щоб дати їм. Незважаючи на те, що це мій твердий гроші на рік, який я врятував від моєї заробітної плати, значно заперечуючи себе одночасно.

Світлана розлучила чоловіка давно, який, в свою чергу, переобраний жінці з дитиною. А син свого чоловіка був самотнім, Нікіткою, тому батько щедро запропонував квартиру молодим людям, і навіть в центрі міста, в новому будинку.



А Світлана інвестувала в свято молодого з дуже невеликою кількістю, але вона взяла на себе всю організаційну роботу. У будь-якому місці я побіг, обговорював, замовив. Відповідачі сплачували левову частку свята. Світло був некомфортний і вона сказала сина, а потім навіть майбутній наречений, що вона збере гроші на автомобіль. Але в гумористичному тоні вона сказала, що вона сподівалася, що вона може допомогти дітям.

Коли прийшов час на ювілей, Света вирішила довго, чи можна зробити день імені або ні. Вона зуміла зібрати $ 1000 на свій розсуд. Вона інвестувала $500 в одному бізнесі і зробила ще $ 500 прибутку. Умань

12039.

Діти не сказали нічого про автомобіль довгий час, якось небайдужим чином передано цю тему. Так Света вирішив: «50 років – один раз в житті це відбувається». Хто знає, якщо ви коли-небудь зможете організувати таке свято для коханого. І я зробив. Подарунок грошей на мій син.

Запрошення 30 осіб до ресторану! Навіть родичі з Сибіру прийшли. Дуже красива! Запрошення до кожного рукопису.

Син думав, що Свєта запрошує сестри з двома близькими друзями і дружиною. Коли я побачила весь стіл гостей, я був струнким. “Чи ви знайшли стільки грошей, щоб відсвяткувати, мама?” І це з невеликою зарплатою. Чи існує нова людина? ?



Відповіли Sveta.

Син переніс ці слова на дочку, і перекручував його. Весь день, коли лимон був повним.

Гроші були надані Світлу. Але подарунки хороші: фен, тостер і німецький харчовий процесор, який замісить тісто, і навіть нарізає овочі на оливковій. Довгий час Свєта мрії! Хоча не в дарах, але щоб сидіти з близькими з розумом, добре. З піснями на столі і танці. Я пам'ятаю це свято для відпочинку мого життя!



«Коли мій син назвав, він почав запитати, як я міг приїхати, щоб гроші на вечірку ресторану. Тоді він почав скаргати, що він не збирав грошей на машину, і він не хоче взяти кредит. А що я кладу всі гроші в трубі, і я пообіцяв їх на весілля, щоб підняти гроші на автомобіль.

І що я сховав, що я мав гроші, і я не сказав нікому нікому нікому нікому не жувати на них. Вона зробила все для себе, але не допоміг їй сина. І я чую, що він не говорить у своїх словах, як якщо його дочка-в-правді Маша збиває її до нього. І болить мене. Не менше крі. Запропонував йому 350 доларів, вони дали мені, і він вішався на мене.

Мій син і я застуду зараз. Дочка-в-права ніколи не була викликана. Вони не приходять відвідати мене. І якщо в розмові з сином ми доторкнулися на предмет автомобіля, то я відразу ж почую флерію звинувачень проти себе. Матчовики також відроджують мене, мій дочка-в-завдання.



І що не боляче, вони не дуже потрібні машині до того, щоб вони збирали гроші на неї непристойно, небажано. І як тільки я відіграв ювілей, вони відразу ж потрібні машини.

Що я зараз, я не знаю? Я вже думав, можливо, я зробив щось неправильне, самогубство, і тепер я просто шукаю для гасіння. Почуття провини так переповнена мені. й

До тих, хто доречний на весілля тему, я пропоную вам дізнатися, що село весілля краще, ніж нудне свято в ресторані. Вам потрібно побачити на власні очі хоча б раз!





Я був дуже вражений цим оповіданням Тітка Light. Я не думаю, що це її несправність. На День Народження слід відсвяткувати, як ви хочете. І діти дорослі, вони повинні заробити власний автомобіль, якщо вони потрібні так багато.

Але це моя особиста думка, і ви думаєте, що Light є для того, що сталося або ні? Я буду раді, якщо ви можете запропонувати рішення про те, як Aunt Light буде проходити в цій ситуації, і я розповість її. Спасибі, шановний читач, для перебування з нами. У вас є хороший день, нехай ваш. відносини Вони будуть тепло і розуміння!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное