Чи можна відсвяткувати День народження на весілля близького родича?

псована весілля - кошмар для кожної нареченої. Вона спить і бачить найважливіший день її життя. Тому найменше відхилення від запланованого плану може знищити весь тріумф. Це не те, що хоче молодят.



На жаль, іноді буває, що родичі є причиною невдалого весілля. У арсеналі цікавих оповідань з редакції "Сайт" Це точно випадок. Щоб описати її більш докладно, вам чекає прямий виступ. І в кінці статті ми розповімо, що ми думаємо про це, і ми поділимо деякі поради. Як не руйнувати своє весілляй

Заготовки на весілля Маша та Андрія були в повному гойдалці. Наречена в'ялена, яка працює між ательє і ресторанами, а наречена тепер і потім забрав ще тисячі іржавних векселів з кишені. Відносні та друзі дивляться на свято: хтось готував подарунки, а хтось начинив грошові святкові конверти.



Просте весілля було заплановане з нареченою ransom, пара білих голубів, фотосесія в парку і гучним бенкетом. Коротко про класичну весілля. Але плани почали згорнути, коли Маша помітила у списку запрошених гостей, які не знають навіть.
до Це батьки Олега, юнака сестра. Дівчата є її колишніх однокласників, і тітка Light є богом. Я думаю, що ви правильно. Чому запрошують їх на весілля? Я обов'язково поговорю на мій сестра, Андрій пообіцяв наречену.



Андрій пішов з дому до сестри. Він зустрівся з Танею, коханцем і матір'ю. «Що ти тут?» З квартири звучали вальс, які перебили гучні пояснення Таня про те, як правильно танцювати.
- Я хочу поговорити з Танею. Ви теж. Доброго дня. Чи можу я потрапити?
Мама, б біла сукня була занадто багато? Марія буде в білому кольорі. кричав без запаху Таня, що ведеться в коридор. У дивовижності дівчина заморожує і трохи її язика, коли вона побачила її брат.



- Що? Ви йдете про нашу весілля зараз? Повідомляємо, що батьки вашого дружбу і ваших колишніх однокласників роблять на гостьовому списку, Андрій запитав.
- Андрій, не божевільний, океї? Ваше весілля запам'ятається всім! Олег запропонує мені, після чого ми будемо танцювати ніжну вальс і всім привітати! Ми не змогли зателефонувати батькам Олезька! Нехай ваші друзі лопнуть Це мій день до, тому ми святкуємо. Який торт я замовив... Смачний! – Beats Tanya, танці на місці.

доб.200

- Чи знає Маша?
до Ні, звичайно, ні. Це означає для вас! Андрій, будь ласка, не скажеш нічого, вона зіпсує все! Дивимося, у нас є окремий стіл, ми не турбуємо всіх. Ну, крім наших танців і вітань до цілого залу. А потім ми будемо спокійніше, ніж трава. О, ye! Андрій, ми провели багато на торті і начинці, тому наші подарунки будуть символічними. Ви не вимкнено, ви будете? сестра попросила, побачивши її, щоб подивитися на брата.
- Мені потрібно думати про це, і, різко відповів.



Андрій вирішив поговорити наречену. Шокнув Маша назвав її сестра-в-право, щоб дізнатися про все по-перше. Вона розповіла про святковий торт в 4 ярусах для гостей столу. Про перший танець, який повинен стати перед весіллям вальс Андрія та Маша. Крім того, наречена Tanya “загальна”, яка не претендує на колір сукні “champagne” і дозволила їй носити її. Одягнена Жінка Голий чоловік До речі, мама нареченого сидить на столі з Таня. Не кожен день, який пропонує дочкам.

р.

Крію Маша викласти край питання: або Андрей особисто перехрещує всю танську таблицю зі списку гостя, або немає весілля. Спіймана між двома пожежами, наречена зробила вибір на користь коханої нареченої. І він не жартливо стурбований поведінкою своїх рідних. Але її мама вчинила це рішення як зраду: «Андрі, як ти?» Таня вже купила сукню, замовила все і запрошувала всіх! Як ви поясните своїх гостей, які нічого не трапиться? Ваша Маша - це джеда! Я не приходжу до весілля!



Не дивлячись на всі неприємності, весілля Маші та Андрія була гурра. А ще недавно молодят відсвяткували перше ювілею - Sitz wedding. І пара все ще не спілкується з родичами, тому що вони серйозно відхилені від жаді Андрія і Маша.

Важко уявити собі наречену, яка бажала бачити такий цирк на власному весіллі. По-перше, це банальні потвори і нетактичні на складі родичів. Така поведінка свідчить про погану освіту людей.й По-друге, абсолютно всі нюанси свята слід обговорити заздалегідь з молодятами. Будь-яке відхилення від плану може руйнувати весь відпочинок. Щоб запобігти виникненню, ми підготували 5 практичних порад для вас.

Як не руйнувати весілля
  1. Важкий. весілля-місцей Якщо ви хочете зробити відпочинок на відкритому повітрі, пам'ятайте всі нюанси. Наприклад, комарів і інших комах, які можуть жити поруч. Крім того, гості повинні бути теплою, затишною і затишною. Якщо ви обираєте традиційне свято в банкетному залі, обов'язково з'ясуйте всі умови оренди заздалегідь. В іншому випадку може виникнути неприємна сила.




Подумайте про це. Фотозвіт переддень. У випадку, якщо погода є сонячною, і в разі дощу. Крім того, в той час як молодят будуть фотографії в парку або сквері, гості не повинні бути нудними. Тому необхідно підготувати розважальну програму для них. Розчин всіх основних питань не варто падати на плечі нареченої і наречених. Отже, будь-який Ідеальне весілля повинно бути організатором.й Це може бути як сімейний друг, так і абсолютно незнайомець, який розуміє це питання. Крім того, не забувайте, що багато способів успіху весілля залежить від грамотно підібраного тамада. р.



Вирішіть собі, який вид весілля ви хочете: пишні або скромні і лампи. Невідповідність можливостей і бажань може руйнувати все свято. Крім того, задумайтесь про це. святковийй В першу чергу, молодят цього питання дуже оригінально. Наприклад, вони роблять весілля в стилі «Великий Гатсбі» або 80-х. Передмова. Напишіть всі Ваші побажання. До першої зустрічі з організатором весілля. Список буде великим: стиль дизайну, квіти, кількість гостей, розмір залу, конкурси, музика і так далі. Це полегшить пошук спільної мови з організатором.

Якщо ви не бажаєте запам’ятати вас і сім’ю. псуванняПодумайте всі свята від початку до кінця. Але перш за все вирішите, що ви очікуєте від цього свята. Ви пам'ятаєте такий особливий день в майбутньому. Я не хочу, щоб ця подія була пов'язана з чужим днем народження. Що ви думаєте, це ідеальне весілля?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное