Що робити в Nut Savior, щоб цілий рік сім'я ванн в достатку

Православні християни скоро відсвяткують третій Спас. У народі також називаються живіт. Я пам'ятаю це свято, так як я був малюком, але для самої частини, мій бабуся випікав смачні горіхові булочки. Але що це свято і що це дійсно пов'язано? Сьогодні ми розуміємо, коли цього року Nut Spas і що це історія цього свята.

Р

Редакція. "Сайт" Покажіть, що не робити в цей день, і що необхідно зробити.

Коли цього року Nut Savior є третім Savior. По-перше, ми відзначаємо медовий табір 14 серпня, потім Apple Savior 19 серпня, а потім Nuts 29 серпня. Всі ці свята не виходять з числа. Вони закривають серію літніх канікул після Трійці і Петра і Павла. На щастя, це мої улюблені літні канікули. Бабця випікають чудові торти щороку, а потім ми пішли до церкви разом з освяченням їх.



Повернемося до того, що це свято і що це пов'язано з. Відпустка також називається днем пам'яті Невиконаного образу Спасителя. Легенда про те, що король Абсгар послав художника до Ісуса. Він запитав Христа, щоб прийти і зцілити царя. Якщо це неможливе, митець повинен зобразити Ісуса.

Він намагався, але обличчя христина, а риси на полотні були розмиті. Тоді Ісус витирав обличчя рушником. Він мав обличчя своїми руками. Зображення було доставлено до царя, після чого він був вилікований. 29 серпня - день, коли зображення було перенесено з Едесса до Константинополя.

46,50062

Громадське доменне ім'я, через Уікімеді Речі люди пов'язані з цим святом більше збиранням. У цей період вже збираються горіхи. Також починається посів озимих культур і активного приготування осені. З цього дня наші предки почали готувати на холод. Також запечені горіхові пироги. Вони були освячені в храмі і лікували інших, побажаючи їх добре. Вважають, що ті, хто знайде подвійний горіх в цей день буде щасливим.



По суті, не існує особливих заборон на цей день. Не можна переварити і розслати, заперечувати алми і свічкою. В цілому, все, що не потрібно робити на будь-який інший день.

Найголовніше відвідати храм в цей день. Люди також збирають кошики і перевозять їх до церкви, щоб засвідчити. Необхідно випікати хліб зі свіжого зерна і засвідчити його в церкві. Далі розділіть його між усіма членами сім'ї. Вважається, що в будинку завжди буде процвітання і благополуччя. Ви також можете засвідчити зерно, горіхи, яблука та мед.

Наші предки також виготовляли спеціальні бальні з п'яти. Поїхали до лазні з ними. Вважається, що вінки, зібрані в цей день, мають цілющі властивості і виводять захворювання.



Звичайно, без знаків теж не робили. Наприклад, люди вважали, що перший горіх з'ївся в цей день може прогнозувати долю. Якщо горіх смачний, то ви знайдете велику любов. Бітер пообіцяв зраду. Неприємний горіх продемонстрував важливі новини, а каштан продемонстрував велику неприємність.

Більшість знаків пов'язані з погодою. Якщо в цей день крани почали літати на південь, то «Покрова» цього року буде морозним. Якщо дощ з грою, осінній очікуваний буде теплою. У цьому році було б багато хліба.

р.

Тепер ви знаєте, коли Nut Savior цього року, а також трохи більше про історію цього свята. До нього 28 серпня ми вже відсвяткували Успіння Пресвятої Богородиці. Тоді прийшла останнє літнє свято. Ми бажаємо Вам миру.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное