Повідомляючи старому чоловіка, який з кожним днем зійшов з великим пакетом в напрямку метро, а ввечері повернувся з букетом, вирішив дотримуватися.

Дуже дякую за доставку квітів. До цього доводилися місцеві жителі. Алена, яка в столиці останнім часом цікавиться літньою людиною. Одного разу вона вирішила слідувати старій людині і дізнатися, де він збирався. Що виявилося цю пригоду, читайте далі в статті.



Добрий чоловік, мій чоловік пішов кілька років тому. Коли я сказав про себе, я пообіцяв, що я виконав наше спільне мрія про відкриття маленького кавового магазину. Я продаю квартиру і переїхала до столиці. Я хотів би бути в затишному місці, щоб дізнатися кожен регулярний відвідувач до мого закладу в обличчі і жити в атмосфері повного благополуччя.

47

Що сталося. За рік я почав свій бізнес. Дякую за мій друг, який допоміг мені з цим. Тепер у мене є власний магазин кави і місце харчування. Я випікаю тістечка своїми руками і поговоріть з ними про життя. У перший день роботи я бачив старшого чоловіка. З ранку стара людина йде в підніжку з великим пакетом своїми руками, а ввечері він повертається з букетом квітів.



Місцеві мешканці сказали, що пансіонат йде на сусіднє село. Але ніхто не знав, що він зробив там. Я був так згоден, щоб дізнатися, що я вирішив дотримуватися його. Я пішов і пішов. Не було. Спочатку метро, потім автобус, а потім поїзд. Але це обов'язково варто.

Де таємничий старий чоловік дійсно йде в село? Він завжди прийшов одночасно і привітав гучним натовпом місцевих дітей. «Грандепа Карл тут, діда Карла!» радісні діти розірвалися в одному голосі, як людина прийшла ближче. Стародавній чоловік відкрив свій мішок і виніс готелі. Немає одного не залишалося без лікування.

На цій точці, очевидно, мати одного з дітей вийшов на натовп і дав чоловіка букет з диких квітів. "Тому, де він забирає їх," Ця картина так радує мене, що я вирішив зізнатися з старим чоловіком, що я переглядав його. Я хотів знати, чому він прийшов тут так часто.



Зібравши мужність, підійшов до чоловіка і дітей навколо нього і вніс себе: «Я шкодую, моє ім'я Альена». Я пішов з вами. Щоранку, але ніхто не знає, де ви збираєтесь або чому. Я тут!

Чоловік дивився на мене з добрими очима і сказав: Моє ім'я Лева Михаліча, але діти називають мене Карлом. Я тут, щоб розслабитися і допомогти дітям вивчати музику під час літніх канікул. Ми розповідаємо про життя і ділимося досвідом між собою. Щодня я їду до різних сіл і пропоную батькам свою безкоштовну допомогу. й



Я не можу стояти і просити, "Як ви прийшли до цього?" Чому ви вирішили допомогти дітям? «Того, я дуже самотній». Моя дружина залишила мене, приймаючи нашу дочку з нею. Я не знайшов її. У пам'яті її я вирішив допомогти іншим дітям до тих пір, поки я живу. Ось чому я тут.

У той момент все в моїй голові перетворилося. Я жив за кордоном, і мій мама сказав мені, що мій батько покинув нас. І це не до 28, коли моя мама знала її фінальні дні, що вона сказала мені правду. Я дізнався, що не батько, це її. Що вона забрала мене і відрізала всі контакти з дадом. Нарешті, моя мама розповіла мені місто і адресу, де ми звикли жити. У цьому районі я відкрив кав'ярню надії, що один день я міг зустрітися з батьком.



У фінальній головоломці утворилися, коли запроваджено добрий старик. Лев Михайлович – це дуже рідкісне ім’я, а за віком чоловік був придатним для мого батька. Я не міг вірити очі. «Я вірю, що я познайомлю тебе не рідше одного разу в житті, дочка. й

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Люди, які були призначені для задоволення, рано чи пізно. Хто знає, можливо Alena відразу відчував щось особливе в незнайомці. Так вона вирішила дотримуватися його. Це життєрадісна, що стара людина мала жити в житті, перш ніж знову зустрічати власну дочку. Але ми вважаємо, що вони зможуть зловити!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное