Вітаміни на підвіконні, або Як виростити мікрозелені в домашніх умовах

Я не ходжу на добавки, я вирощую вітаміни прямо в домашніх умовах. Я відповідав замкнений урожай, адже мікрозелені на підвіконні ростуть як дріжджі. При цьому спеціальні зусилля не потрібні для вирощування мікрозелених культур.

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти мікрозеленення на підвіконні в домашніх умовах. З своїми руками!



В той час як сезонні овочі ще не дозрівають, я радий домашніми мікрозеленими, особливо зараз це в тренді. Один невеликий проросток може містити стільки вітамінів і мікроелементів в цілому рослинного. Нерідко це здоровий зелений має високу ціну. Але для того, щоб не витрачати гроші, можна виростити мікрозелене самостійно.

Є 2. вирощування Мікрозелені речовини: з і без грунту. Перший варіант інтуїтивно зрозумілий, але другий я зупиниться трохи. Найбільш ідеальний варіант - вирощувати мікрозелені рослини на лляних килимках (вони продаються в багатьох магазинах для саду і саду).

Але можна виростити на ватні, паперові серветки і навіть на туалетному папері. Випробувано з досвідом, всі ці види субстрату відмінно справляються з їх завданням.



Якщо ви просто починаєте виявляти світ мікрозелених культур, не берете міцних насіння. Стопіть свій вибір на капусти, конюшині, редисках, люцерні, водній паличці або ріпаки. Вони легко проростають і не вимагають особливого догляду.

Насіння в невеликих пакетах, які широко продаються для садівників, не призначені для вирощування мікрозелених культур! Вони проходять передпосівну обробку і очищають з хімією. Тому купити насіння тільки в спеціалізованих магазинах харчування.



Тонкощі вирощування мікрозелених Великі насіння перед посадкою потрібно замочитиАле такі дрібні, як базилік або гірчиця, не потрібно замочити. Наприклад, люцерну слід замочити на добу. Потім потрібно злити воду і залишити насіння на процідувачі ще 2 дні в темному місці.

Помістіть лляну мат або будь-яку іншу підкладку в контейнер. Змочити його трохи. На поверхні підкладки рівномірно розподіліть насіння, а потім покрийте ємність кришкою або пакетом для створення «зеленого ефекту». Для початку насіння потрібно покласти в темне місце (наприклад, в шафі, під ліжком). Через 3-5 днів отримайте насіння пророщеного в світло. Забезпечити рослини поливати досить і чекати збору врожаю, щоб бути готовими.

В іншому 3-7 днів ви отримаєте смачну і корисну порцію мікрозеленої сировини!



І, будь ласка, подумайте заздалегідь, що ваш контейнер або горщик має достатні отвори для зливу зайвої води, якщо це необхідно, зробіть їх.

Далі найважчіше при вирощуванні мікрозеленого не забути в воду пагони. Надмірний або недостатній полив може запобігти підвищенню комфорту мікрозеленого врожаю.

Мікрозелений не вимагає рясного поливу, обприскують паростки 1-2 рази на день від обприскувача. Є культури, які люблять вологу більше інших. Наприклад, горох і соняшники п'ють багато води. Рослин не слід залити водою, інакше він може гнитися.

Р.

й ¶
Кожен тип мікрозеленого цінного з власним набором поживних речовин! Деякі з них настільки рідкісні, що мікрозелені речовини стають їх унікальним джерелом.

Мікрозелені речовини не накопичуються з грунту і атмосфери. Не обробити добривами і хімічними речовинами! Вода з чистою фільтрованої водою. Виготовлені насіння не тільки корисні, але і дуже смачні. Я люблю омлет з люцерною або соняшниковими паростками. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.



І я, як анестет, не можна відзначити красу мікрозелених культур. Вони чудово виглядають як на сендвічі, так і на підвіконні - радують око і керма!

Тепер ви розумієте, чому успіх мікрозелених культур зростає так швидко не тільки серед порід, спортсменів і тих, хто слідує фігурі!



Я також припускаю, що ви можете зробити з стеблами зеленню, якщо ви викинути руку не піднімається. Найкраще використання їх за ситуацією!





Як видно, вирощуючи мікрозелені вікна на підвіконні зовсім не складно. Насіння мають величезний потенціал, є все, щоб підтримувати життя, потрібно тільки вологу. Просто додайте воду і силу природи, що зробить свою роботу.

Культури, які я любила: африканська, соняшникова, горох, редиски, арубка, водний та навіть гірчиця. Вибираємо за принципом: свінгериВони швидко ростуть і швидко набирають зелену масу. Я не хочу мені з твердими думками і я не буду. Дуже смачна дієта!

Ви коли-небудь вирощували мікрозелені рослини в домашніх умовах?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное