Вмілість вирощування зелені на підвіконні і як виростити мікрозелені

З приходом весни ми все частіше відчуваємо нестачу вітамінів. Ми хочемо соковиті овочі та корисні свіжі зелені. На полицях магазинів не завжди можна знайти необхідні товари. Але я знайшов вихід, і тепер я виросту. підвіконняй

Мікрозелені в домашніх умовах - це молоді паростки, багаті вітамінами, мінералами та біологічно активними речовинами. Ідеальний продукт для тих, хто дотримується здорової дієти. Зелені рослини покращують травлення, зміцнюють імунітет, а також активізують організм в цілому.



Багато років Я думав про те, що відростити насіння в домашніх умовах. Я прочитав багато про переваги мікрозелених, але я намагаюся дотримуватися здорової дієти. Але я не збираю його разом, я постійно поспілкував цей випадок.

В результаті я вирішив купити спеціальні сівалки. Я не шкодую! Процес вирощування крихітних паростків дуже звикне, як тільки ви бачите результати. Найкраща частина полягає в тому, що перший урожай можна заготовити за добу. Вам не доведеться чекати довго.



Мікрозелені в домашніх умовах
  1. Насіння
    Я вибрав швидко зростаючі насіння та культури. Після 5-10 днів ви можете вирізати паростки 2-5 см заввишки. Головне - це зробити перед відкриттям перших листків або на стадії їх появи. Крім того, мікрозелені речовини можна сміливо зберігати в холодильнику до 5 діб.



  2. рогоносець
    Найшвидшим зростанням стала рукола, яку я просто люблю. Таку зелень можна порізати 5 днів. Я люблю, що arugula має цікавий аромат горіха і здатний поліпшити будь-яку страву.



  3. Колярабі
    Я збирав колярабі 6 днів. Смак цієї зелені був справжнім оксамитовим до мене. Дуже пряний, з невеликим грибним відтінком.



  4. Лист гірчиці
    Зелені гірчиці листя, водовідведення і брокколі також проростають досить швидко. Ви можете спробувати такі культури, як буряк, редиски, льон, різні види капусти. Деякі навіть експериментують з назтурцією.



  5. Пшениця
    Дуже швидко пшениця, яка в тиждень може досягати висоти 10-15 см. Можна їсти на третій день. Має солодкий смак і досить грубе волокно, яке дуже корисно для травлення.



  6. Базиліка
    У мене є найдовший проросток базиліка. Я повинен чекати два тижні. Але я запевняю вас, неповторний смак цієї зелені варто чекати. р.





На моєму столі присутній порція мікрозелених речовин. Тому щоденно в раціоні корисні мікроелементи і вітаміни. Крім того, я хотів би подбати про пороги і створити нове життя. Природа красива, нехай хоча б невелика частина її росте в наших будинках.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное