Які почуття не повинні тримати мовчати

Любов є найкрасивішим почуттям на землі. Вони співають про це, вони захоплюють його і всі мрії про неї, і якщо вони знайдуть її, вони оберігають його. Але є часи, коли це солодке почуття більше проблеми, ніж щастя. Особливо якщо вона може знищити чужу сім'ю, дружбу.



ДепозитФотогалерея

Дуже часто жінки з подібною проблемою звертаються до психотерапевтів: впала любов з синомй Один з цих оповідань розповість редактори. "Сайт" Історія жінки, яка знаходиться в важкому стані і не знає, що робити: поговорити про свої почуття або мовчати спокійно і спокійно ввечері.

Неправдива любов до хлопця "Я 50 років". Я довго розлучився і підняв два діти. Тепер найдовша дочка одружена, а наймолодші отримують вищу освіту в столиці. Я не можу назвати себе однією жінкою, яка не має уваги. У мене є різні романи, і люди все ще не запрошують мене на чашку кави. Але нещодавно я впала в любов, як дівчина - наївно і сильно.



ДепозитФотогалерея

А ось, що я впала в любов з сином мого ближнього друга - 22-річною рукою. Лариса і я був друзями протягом 14 років. Ми співпрацюємо з тими самими організаціями, які постійно спілкувалися. Ми завжди допоможи один одному, як стрибати на склянці вина, часто пішли на відпочинок з дітьми. Я часто побачила свого сина, розуміла, що він датував, і Лариса, і я неодноразово дивлюся на своє майбутнє, як «мате-в-право». й



ДепозитФотогалерея

2 місяці тому я зустрів сина в супермаркеті, і він добрим дав мені будинок їзди. І я був струнким: Я шукав його, слухав його голос і думав, як красиво і сміливо він був. З тих пір я думаю про нього перед сном, вранці і в роботі. Але я боїться визнати мої почуття. Лариса бачить мій дивний стан, але я не можу.

р.

ДепозитФотогалерея

Я розумію, що я доросла жінка і повинен чітко зрозуміти, що, швидше за все, немає майбутнього в цьому зв'язку. Але я не знаю, що почуття. Я не можу бути нормальним з сином мого друга або себе. Я соромлюся Лариси. І я не знаю, чи варто говорити про це чи ні, якщо вона зрозуміє мене або знеболює мене. Чи можу я сказати сина, що?



ДепозитФотогалерея

Що робити, якщо моя любов не викинути? Ви можете зустріти в секреті, прямо? Наш дружба надходить. Я не можу приїхати до свого будинку в миру. І я думаю, що я поділю мій секрет з нею, вона хоче захистити її від мене молодий син. Я зроблю його щасливою людиною у світі. Що ми робимо? ?

, Україна

ДепозитФотогалерея

Коли є досвід, наша увага приділяється їм. А за сторіччя, ми дивимося, якщо ми можемо зробити щось інше. Але є те, що сталося. Ось де ми починаємо. У такій ситуації потрібно допитати: дружба, любов, діти, робота, думка інших - все потрібно ставити полки.

Якщо ви розумієте, що немає майбутнього, краще відмовитися від неї і не пошкодити інших людей. У цій ситуації друг і її син. Ви також можете піти з афера, наприклад, jokingly розповісти другу, що ви станете ідеальною дружиною сина. Відповідна реакція друга буде дуже багато. Але краще переключати: візьміть відпустку і отримайте відволікання, і після того, як відчуття буде погасити або на горизонті з'явиться інший чоловік. Що консультують психологи.

Про те, як побороти любов до одруженого чоловіка.

Повідомте нам у коментарях, які ви будете робити на місці. свінгерий Поділіться цією статтю з друзями на соцмережах!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное