Чому мій мама не радий подарунок свого дому?

Неважливо, що багато друзів і знайомих, які ви поїдете по всьому світу. Як лікувати ваші родичі та діти? Безсумнівно. безсоння Його внутрішня патологія не дозволить йому повністю задоволені життям, щасливим і самодостатнім.



Природно, зовнішні чинники також можуть привести до такого сумного результату. Освіта, навколишні люди, фінансовий стан і так далі – все це дуже важливо. Але ніхто не відповідав незрівнянно питання «відзначає свідомість або свідомість». Кожен отримує відповідь самостійно.

Моя мати - типова літня жінка, яка важко порадувати. Тексти пісень, а це означає: І це не те, що вона критикує мій зовнішній вигляд або моя поведінка. Ні, я вже утворився як людину, після всього, 31 років не жарт. Але у всьому житті я не пам'ятаю від моєї матері дійсно добро, тепле слово.

Габаритний зображення

Протягом своєї молоді вона побувала навколо різних квартир. Я одружився у віці 18 років, і близько 4 місяців тому я прибув. Зрозуміло, що наречена була вже в положенні і добре заваджена шлюб не можна назвати. Коли мій тато вирішив розлучення, я був тільки 3 роки. Природно, я пішов з матір'ю, і вона повернулася до дому батьків. Моя бабуся і її другий чоловік, батько моєї матері.

Моя дружба також була, ми скажемо, дуже крихка. З моїм степом вони мали кілька десятків перерв, які, однак, закінчилися взаємовідношенням. Я не пам'ятаю ці дні дуже добре, але це, ймовірно, пов'язано з взаємовідносинами та іншими нецензурами. Але мій крок Десь в класі 8 або 9, я пам'ятаю, що вони спокійно розлучаються. Після цього я попередив, що це може бути спосіб я був готовий.



Моя мама проживала з братом і чоловіком. Тільки зараз зі мною. Це не дуже щасливі часи. Бабця і Дядько Сакіб були досить важкими людьми і до тих пір, поки не припинилося, щоб бути щасливою матір'ю. З одного боку я розумію їх, але з іншого боку, іноді навіть мене, їх бабуся, отримав дозу негативності.

Але через кілька років я пішов до столиці, щоб навчатися. І з того, як я навчався добре, я мав перспективу в майбутньому. Після роботи близько половини року (офіційно, бо почав поєднувати навчання з роботою в другому році) на підприємстві, я отримав дуже спокусливу пропозицію. За кордоном. Америка. На ніч я подзвонив і погодився. Я провів 10 років в США.



У своїх листах мама часто скаржалась до мене, що вона не мала свого кута у світі. Не вдалося орендувати квартиру, і жити в квартирі з онуком. У зв'язку з цим вона втратила старих друзів і почала займатися нервовими проблемами. Це жарт для дорослої жінки, щоб бути на правах нелюбленої дочки, яка була необхідна для виконання будь-яких, навіть найпривабливіших і далеких «пошуків».

І я розвив свою кар’єру. Що дуже людина, на жаль, не вдалося знайти і я вирішив відвідати мами, розслабитися, і в той же час подарувати свій подарунок. Купити будинок. Не столиця, звичайно, але ще в рідному місті. Добрий час. Моя бабуся, Сакіб, Я ледь розповіли один одному – вони віддали перевагу одній безшумній вечері і просто сказали, що пощастить їх матір.



Моя мама і я ходила, розмовляла, поділилася деякими жіночими ромлянами і все. Зараз вона була жити в її будинку, але частково без меблів, і я відвідав її. На жаль, все проголосилося місяць.

Поки моя мама почала скаржитися на життя знову. До речі, в будинку, вона більше не любить. Не продемонстрував, незважаючи на те, що вони збираються разом. Невірний вік. У місті немає ніде. Весь це призводить до депресії. Це просто мене, так що я краще витрачати більше часу на батьків.

Але особисто мої плани відрізнялися. Я хотів би взяти прогулянку з деякими цікавими людьми. До декількох кафе і ресторанів. Бюджет дозволяє. Але якось не вийшло. Чи не зацікавили мене особисто. Вимкнено, що відбувається. Я не знаю, куди піти.



Через місяць вони називаються від роботи і нагадували мене, що це було час і честь знати. Я полюся з рельєфом і невеликою дрою. Моя мама не ходила в аеропорт зі мною. Навпаки мене псувала. «Ви не можете зробити всі гроші» і «Ви залишаєте мене самостійно». Це слова, які я чув від неї перед лівою.

Ну, мабуть, як люди працюють. Навіть позитивні зміни в житті не завжди змінять його. Хтось всередині завжди буде однаковим. Але мені не доведеться страждати. Пон, Мама. Я сподіваюся, що ви і я побачу один раз, і ви будете щасливі в цьому моменті.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное