Чому не варто забувати про заміжок

Читання найрізноманітніших зараз хоча б додавати, а іноді досить важко отримати дійсно щось гарне. Класика читає на отвори, а з нової трохи приходить. А потім ми отримали історію. "Земля на Соліду".й Швидкий висновок полягає в тому, що деякі сучасні твори просто не потрібно читати. Виправте його.

р.

Звичайно, це особиста справа кожної людини, він вирішує, що він любить і що це не так. І це може бути припинено, якщо не для «просвіти», який залишився після знайомства з цим, ми не будемо боятися цього слова, «сирозром». Ми в новинах. "Сайт" Ми вирішили зрозуміти, чому ми не любимо цей дивний шлюб з самотністю.

Уже після першої зміни плану створюється враження про щось підробку і пластику. Це його. НизькобуджеДе головні ролі замість людей взяли роботи, не тільки свіжість театральних факультетів. Після того, як ви зрозуміли це, є абсолютний вакуум навколо цієї історії. Загальна ізоляція від життя. Деякі сюжети так банальні і далекі, що сам рука «фліппіни».

, Україна

Що таке фраза?? «Проблемна вагітність, вона повернулася до роботи, побудованих та омолоджених, народження дитини, постраждалих»й Немає, це дійсно буває у жінок. У цих захватах. Це ще цікаво. Наприклад: оскільки героїне є босом, то під час оновлення сигналу в офісі висаджується звичайний ремонтник - для контролю датчиків. Де ще?

Ви розумієте, що відбувається? Звісно! Любов-морква. Хлопець, який перетворює вогонь в стелю і ходи з ступеню, знаходить себе в офісі босів, принципово і бачив погляди леді, і, звичайно, відразу виникають почуття. Не дивлячись на те, що бос стержає чоловіки з усіх сторін, але вона адамантна і чекає ремонтника.

7586.

По дорозі, в кінці історії, цей чувак має свій власний туристична базай І в цілому він схожий на водія таксі, таксі "для душі". Вже мільярд-доллар оборони компанії. Коротко, в цій повісті, звичайно, "високий часник". Ви дуже швидко втомилися. Вода, вода, кілограм води. Ви не купуєте на ньому.

Шлюб для самотності Що таке історія? Ви можете легко знайти визначення в Google. короткоформатний (Novel) з однією сюжетною лінією. Але не тут. Історія простягається в більш ніж 10 окремих вкладок, і ми бачимо це як струганий плой до «нарядних» поглядів таким чином. Зчитувач має зрозуміти все, але слід продовжити. І після нього. І більше. Немає кінця.

р.

Є абсолютно не значущі діалоги, вторинні герої з досвідом, які не закінчуються. Хоча б я хотів би зробити замовлення. Назви, таблиця змісту. Ось про це, про що, а потім є третя річ. Так це все пробивається разом. Будь-який чек на історію буде розчарований. Це мінімальна історія.

В цілому, десь на шлюбному коханні, з яким героїні спробували будувати відносини в чистому вигляді (і як ще?), підозрою вхопили в наші душі, що автор «заражений» надзвичайно розумний сценарій в Мережі. І через свою примітивність, він просто не може зацікавити кінематографістів. Я дуже зацікавлений в Інтернеті! Щоб бути чесною, ми дійсно дивимося, що більш ніж 100 тисяч людей вирішили познайомитися з цим.



Я розповім, як це таке. Не всі ми змогли отримати стільки літер. І хто-небудь зробив, зробив це себе. законний до Що це було? Чому я провів частину життя? Так ви не повинні дізнатися? Вартість всіх це лише нуль. В кінці кожної історії є висновок. Не тут. Ви також можете приклеїти голову і подивитися на вулиці протягом години.

Що таке? Можливо, автор вважає, що він написав щось дуже добре. Зручний. Після того, як кількість показань безпосередньо підкаже на цьому. Але нам здається, що дистрибуція в пошуковому двигуні полягає в відключенні. Луд головкиЩо, по суті, викликало це флерство інтересу. Що ми придбали, теж. Одружена до самотності. У ґендерних питаннях є певна неминучість.



І якщо все закінчилося на першому чоловікові героїні, який раптово виніс з оповіді, то можна повністю зрозуміти цю споруду. А потім все вписується разом. Дві сторінки, ділянка прозора, ліва поодинці з дитиною, без підтримки, це суть, і ви самотні. Закрити і заготівля. Але ні. Ще одне припущення – автор просто почав тягнути сова на земній кулі, щоб якомога більше Хайпа.

Все це незбиране сміття, різновид гіпсії Graffomaniac викликала досить природну. рангй Чому люди читають це, чому так багато людей читають його, і чому я читаю це? Я шукав! Я трахнув одружений для самотності. Я посипав голову з попелицею і почав писати цей огляд.



Історія можна знайти в Інтернеті. Якщо ви раптом починаєте читання, обов'язково зносите окуляри з фільтрами «значте логіку і зловіть суть». Зрозуміло, ми припустимо, що хтось може любити його. Тільки одне питання після закінчення читання. Чому це називається «забарвлений для самотності»? Серйозно. Я люблю вашу думку. Ця правда ніколи не була виявлена до нас.

Читати нашу статтю про долю жінки, які навчилися щастя шлюбу у віці сорока. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное