Тексти пісень, а це означає: Чому я ніколи не буду в Манікюрі Майстер на дому

Моя найкраща друга Алла працює в нігтьовому бізнесі більше 8 років. Вона не тільки створює реальну роботу мистецтва з нігтями, але й ділиться своїми цікавими нюансами важкої роботи. Наприклад, нещодавно Алунич розповів, чому аматор Не те, що фахівець з початківцю в цій галузі повинен прагнути.



Поза «Ложки» Багато людей вважають, що робота з дому є вигідною і зручною. Але для Алла, майстри з багаторічним досвідомЦе просто неприпустимо. Мій улюблений друг чітко пояснив, що проблема була. Якщо ви плануєте навчити майстерність нігтів або просто подумайте про те, що фахівець піти, ця інформація обов'язково корисно для вас!

Майстер манікюру в домашніх умовах Чому не працює вдома
  1. Робота з дому, ви повинні постійно пускати в будинок. дивнийй Перш за все, це явно не збирається порадувати домогосподарства. По-друге, ви навряд чи зможете бути комфортними, адже ніхто не скасував межі особистого простору.
  2. Деякі матеріали для роботи з (наприклад, нарощування) є токсичними, тому вони достатньо. свінгерий На жаль, навіть найпотужніша витяжка не позбавить приміщення і всю квартиру неприємного аромату.



  3. Кожен інший. Таким чином, ви не можете прогнозувати реакцію клієнта, коли він входить до квартири вперше. Я дуже не хочу. Оцінив житлоЯ шукав його з заздрістю або судом. Крім того, від постійного потоку незнайомців в квартирі накопичиться іноземна енергія.
  4. Робота з нігтями пропонує постійний контакт з пилом і брудомй Спеціальні пилососи і витяжки не здатні збирати весь пил до кінця. Тому вона буде оселитися на об'єктах і літати по кімнаті.



  5. В будь-який час дня або ніч він готовий працювати. Але звичайно це не так. На жаль, це не зупиняє клієнтів Письмові дзвінки та повідомлення 7:00 до 9:00
  6. Якщо ви працюєте для себе, ви повинні. До вашої власної реклами теж.й Звичайно, без слів рота скасовано. Тим не менш, ви повинні витрачати багато грошей, часу і зусиль, щоб побудувати тверду клієнтську базу і підтримувати її на хороший рівень.





Чому не варто робити манікюр в домашніх умовах
  1. Перший і мабуть важливий аспект роботи з дому Відсутність належної обробки інструментуй У хорошій каюті, стерилізація включає в себе як 4 кроки. Спочатку інструменти обробляють дезінфікатором, потім промивають під проточною водою. Потім прилади ретельно протирають, ставлять в спеціальний пакет для стерилізації і направляють на сухому вогні не менше 15 хвилин. Крім того, інструменти можуть зберігатися в ремесланому пакеті на максимум 30 днів. Як ви знаєте, що деякі люди хочуть мені з усіма цими в домашніх умовах. Таким чином, в результаті майстра, краще, просто обробити всі фрезерні машини та інші пристрої з спиртом або іншими дезінфікуючими речовинами. Але це недостатньо!



  2. Робимо манікюр в домашніх умовах, підготувавши, що в наступному приміщенні можна зробити шумові діти, від кухні буде чути приємний аромат смачних страв, а сам майстер і потім почнуть відволікатися. Через всі домішки, робота, яку можна зробити в годину і навпіл, тривати протягом двох або навіть трьох годинй Не найяскравіші перспективи?
  3. Не кожен майстер готовий. облаштувати спеціальне робоче місце в домашніх умовахй В результаті клієнт повинен розташовуватися прямо на кухні або в кутку вітальні, де є невеликий стіл. Неймовірно, що манікюр виконаний в таких умовах порадує свого майбутнього власника. Крім того, не кожен майстер працює в домашніх умовах має великий вибір лаків і інших матеріалів. Але каюта напевно буде мати велику палітру кольору і так далі.



  4. Крім того, малоймовірно, що ви будете комфортно ходити в домашній туалет майстра. Ви повинні сидіти і чекати до закінчення сеансу. Те ж саме стосується ситуації в цілому. Не завжди можливо. Зайдіть до когось іншого будинку і відчуйте себе комфортно.й
  5. У салоні. Список чітких цінДе ви можете побачити, що ви надаєте гроші. Використовуючи послуги майстра в домашніх умовах, ви можете мати проблеми і непорозуміння на фоні виконаних робіт. Тому всі важливі точки повинні обговорюватися з майстером заздалегідь.





Для того, щоб ви зрозуміли, що фахівець зв'язує. Для кого. аматор Це норма, і для когось нічого краще, ніж зареєстрований салон. Проте, як перший, так і другий спосіб заробітку грошей має право існувати. Головне, щоб знайти майстра, до якого можна довірити свої ручки. Ви знайшли ще один?

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное