Дочка незабаром подарує батькам сина-в-право з першого шлюбу

Як багато підтримки і уваги батька важливо для дитини і чому деякі жінки піклуються про дітей інших людей, якби вони були власними – це те, що ми пропонуємо відобразити сьогодні.

А перед тим, як приступити до обговорення теми в коментарях, ми поділяємо історію від життя нашого читача, який твердо вірить, що «від інших дітей немає» є абсолютним нечутливим.

Дві роки тому, дочка, Вера, одружена людина, яка має два діти з першого шлюбу. Він ніколи не хотів би зв'язатися з ними, так як він зламався з першою дружиною на негативні ноти, і бачить дітей означає, що контактує з нею.

У перший раз після свого весілля з дочкою я не знаю, що він мав дітей до тих пір, поки моя дочка почала активно створювати з'єднання між ними.

94652 км

Для них Верочка проводить години на плиті і відновлює порядок запрошування дітей до чистого будинку і смачної їжі. У вихідні вона називає маму і влаштовує для дітей, які живуть з батьком до понеділка. А замість того, щоб купити щось для майбутнього малюка, заохочує сина-завдяки купити подарунки для інших дітей!



Я проти цього, бо дочка скоро подарує себе і вона повинна спочатку подбати про себе і її дитину. Кілька разів я спробував говорити про цю тему і переконувати її, щоб зупинити енергію на відновленні інших родинних зв’язків.

Коли дитина прибуває, вона вимагатиме повну увагу як батьків.



Що, якщо мій син-в-право вирішив повернутися до свого екс-дружини і залишити свою дочку самостійно з дитиною в руках? Або він вирішив перенести всі свої володіння дітям з першого шлюбу, і якщо щось відбувається, мій онук буде залишатися на вулиці? Боже заборонено, звичайно! Але все в житті буває...



Моя дочка, у відповідь, звинувачує мене в тому, що mercantile. Він говорить про те, що немає інших людей і навіть якщо батьки розлучення, це не причина позбавити дітей батьківського піклування і підтримки.



В іншому день Вера сказав, що як чоловік лікує дітей від першого шлюбу - показник того, як він лікує їх загальним малюком. Я дуже впевнений, що вона неправильна. Як я повинен досягти її?



Хто ти думаєш про цю історію? Що б ви порадили нашому героїні? Що б ви робили на своєму місці? Не соромтеся поділитися думками про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное