Як школяр працював варенням на 10 років, займаючи дочку

Де мама можуть привести до самовідданості любові до дітей і чому важливо для кожної жінки, щоб навчатися жити для себе – це те, що наша історія сьогодні.

Ми будемо вдячні, якщо ви поділитесь думками про цю тему в коментарях!

На другий день випадково перехрещуються доріжки з улюбленим викладачем школи. Вони почали запитати один одного, як життя змінилося в усіх тих, хто не бачив один одного.



Наталія Павловна розповіла про те, що після мого закінчення вона працювала в школі ще п'ять років, а потім знову відступила. Я радий, що наш бджоляр нарешті навчився відпочивати.



А потім виявилося, що після пенсії вона повинна працювати не менше. Не в школі, але в будинку сина.

Я зварився і очищав, і подивився після моєї бабусі. Все на мене. Син працював пізно, і дочка-в-завжди постійно пішли на фітнес, потім танцювати після роботи. Вони не хочуть найняти няню, вони кажуть, краще пустити гроші залишаються в сім'ї. Як мені потрібно - так я можу взяти, і подивитися після того, як дитина не повинна бути тягаром до власного бабуся.



І мій онук, Серожка, Я дуже люблю. І коли він народився, він не мав душі в ньому. Я не пропустив його до четвертого класу. Я взяв його до школи і взяв його додому з школи. Харчування, навчання. В цілому, весь час був зайнятий одним Серйозним.



І в один день я кинувся, дивився навколо і зрозумів, що це не мій. Час знати. Сонце субота. Серйожка відійшов від гри на футбол з хлопцями, сином і дочкою-в-правом вийшов до кіно, і я знову мав справу з пранням, приготуванням і промиванням підлоги. І я був так сумним...

Я вирішив виїхати. Я запакував, чекав дітей, щоб повернутися, пояснив все і ліворуч. Моя сина, звичайно, загинув мене на перебування. Але я вирішив змінити щось.



Вони використовуються для всіх, хто готовий до їх прибуття. Я знаю, що я використовую для нього. Але час жити для себе, - сказав Наталія Павловна. Ось чому ми говорили про те, що ми



Таке оповідання не буває. Батьки часто нехтують особистим щастям заради своїх дітей. Скільки ви думаєте, що це правильно?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное