Учитель витягував дівчину на іспиті з біології, зробивши натяк, а через 10 років подрібнився голосом в кімнаті

Чи є в одному з наших життів? вчителькаЩо завжди допоможе? Вона буде підтримувати кожного студента, дати відповідь, дати корисне повідомлення. Не дивно, що ці викладачі порівнюються з мамами. Один день, такий вчитель допоміг своєму студенту Дружина підходити до мрії. Але як дівчина повернула розуміння і турботлива жінка?

Р

Для вступу в медичну дружину потрібен ідеальний сертифікат. І звичайно, ідеальний подальші огляди. Тільки дівчина змогла важко зосередитися на навчанні та виконанні школи. Вона стала вірною опікою батьків. батько Євгенії тяжко хворий, і навряд чи отримав. Її мама віддали перевагу приїхати додому не більше ніж раз на кілька днів. В будинку, варена їжа, потурбувала батька. Вона допомогла її батьківських дідів, але це не було нічого простіше.

Школа знала дуже добре. смоктання Вони намагалися підтримати дівчину якомога простіше. Яка сама Євгенія прагнула продемонструвати кожному неймовірному широті духу і не показати пам'ятки. І хоча вона не встигла підготуватися до іспитів, дівчина провела зі своєю міцністю. Вона бажала так багато, щоб піти в медичну школу, вона ненароджено пішов до неї і приглушила її з усім серцем.



Останній шкільний іспит був біологія. Вона любила її більшість, тому вона вирішила, що впоратися без приготуванняй Не встигнути підготуватися. Моя бабуся подарувала дружині сумні новини. Побачити, що батько буде йти в інший світ. Янсова душа була обурена. Вона бажала провести час з татом, але вона повинна поспішати до школи.

Урочиста атмосфера екзамену під керівництвом Женя до конффузії. Смішуючи людей навколо її made її uncomfortable. Вона бажала відходити, відійти, приховати від всіх, відключати, зникнути. Чому це доля? «Чому мені?» думав, що в голові дівчини.



Дружина Чи не ви почуєте щось? Я знову зателефоную. Приїжджайте до столу, будь ласка, тягніть квиток, — заспокійливо сказав вчитель біології Світлана Михайлівна. Женья різко приїхала до неї почуття, вирушила до столу і не шукаючи приймала плоску площу паперу. Учитель помітив, що дівчина не побачила як зазвичай.



У той же час, інші студенти відповіли свої питання і залишили клас. Світлана Михайловна прогулялася по класу і помітила, що лист Жені все ще порожній. вона. Я не писав словой Викладач проціджують. Представник спеціальної комісії також був у класі. Жінки витяжили телефон і швидко відправили когось повідомлення. Після 10 хвилин в класі з'явилася посмішка головки. Відповіли, що за часом Женя відповіли, вони обов'язково повернеться до класу і вражають її знаннями.

Як тільки режисер і інспектор залишив клас, Світлана кинулася до дружини. «Ви не знаєте жодного питання? Швидко пишіть щось. У класі ще кілька дітей, і всі вони почали дарувати дівчину правими відповідями. Один з хлопчиків стояв на двері і дивився через невеликий проміжок, щоб ніхто не прийшла.



Женья лопається в сльози. Вона повторила лише один вирок: «Чому мені?» Чому я можу це зробити? Я не хочу жити так, що я не хочу повторювати цю долю. Я не можу... Всі мої думки вийшли з мого розуму. Світлана взяла дівчину в куточок класу і почала протерти її сльози. "Воман, ви можете зробити що-небудь. Саме тому потрібно зібрати себе зараз, щоб через кілька місяців можна перетнути поріг медичного призначення. Чи можна почути мене? Вашій родині. Ви можете подолати всі перешкоди і не зламатися. Позначити мої слова. Євген тихо заспокоївся вниз і сидить на столі. Незабаром головниймайстер і аудитор прийшов до класу. Пройшов іспит.

Після довгого 10 років, мало хто запам'ятав цю історію. Але життя іноді кидає навіть такі сюрпризи. Світлана Михайлівна вже старе і під керівництвом лікарів в лікарні. Здоров'я жінки раптом Приймав дорогу операцію. Колишній учитель мав лише одну дочку, але не хочу спілкуватися з матір’ю. Вона була впевнена, що вона не могла тримати її батько, і він пішов на інший. Світлана не планувала називати таку дочку і попросити гроші.

«Для тебе, світло. Дуже хороший професор приїжджає сьогодні. Вони говорять, що протягом всього місяця в відділі з нашими роботами, щоб навчити розуму, медсестра сказала посмішка, як вона очищає приміщення Світлани. «Чому професор? Що таке ім'я? Колишній вчитель запитав. "О, я не скажу назву, я не пам'ятаю. Це ім'я, яке ви можете розбити мову. Німецький. Не локально, в цілому. Але має бути серйозний дядько, медсестра зумовлена важливим виглядом. «Лорд, де я можу отримати гроші за свої послуги?» Медсестра не відповіла.



І вийшов професор. Він не був людиною, але жінка. «Професор Євгенії», лікарі сказали, що поважно, коли вони ввели жінку до Світлани. Сама річ. Еугнія з дійсно неускладненим подвійним німецьким прізвищем виявилася її колишнього учня Дженека. Жінки відразу визнають один одному. Ми захопили, ми говорили.



Женья заявила, що після закінчення навчання вирушила до Німеччини на стажування, і залишилася там. Вона одружилася німецькою мовою і змінила її назву на захід. «Не хвилюватися, я відразу отримав всю інформацію про пацієнтів і дізнався тебе. Я не буду платити гроші за лікування. Це справа на честь. Ви і я подолаю всі перешкоди і не розірвати, правда? Жінки тушковані і приглушені щільно. А. вчителька Не тільки вона отримала добре збережену подяку. Але вона також знайшла любов своєї довгоочікуваної дочки, хоча не її власної.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное