Моя дочка змушена повернутися до дружини, яка обдурила на мене.

Віктор Петрович у старому віці життя. Кілька років тому він був вдоволений і втратив свою кохану, з якою він був щасливий у другому шлюбі. Дуже важко виростити старий самостійно.



Віктор Петрович має дітей з першого шлюбу, дві дочки, вони хочуть, щоб батько був близьким до нього і мати все добре. Але відвідання старого чоловіка стало більш складним, дітям доводиться багато робити. Вона попросила йому зустріти свою першу дружину знову.

р.

25 років тому я розірвав свою першу дружину, і цей розлучення був кращим подією мого життя. У мене є дві дорослі дочки, я люблю їх дуже багато і підтримувати дружні стосунки. І мій ex-дружина має хороші стосунки, враховуючи вона обдурила на мене. Коли я був молодий, я не пробачаю дорослих і подав для розлучення. Але тепер я не подбаю. Ми спілкуємося, бо ми ділимося дітьми, але що про це?



Після розлучення я зустрів свою любов і жив з нею всі ці роки щасливо, як уві сні. На жаль, Mila відійшов 3 роки тому, і весь цей час без неї я відчуваю себе дуже самотнім. Це був сюрприз для мене, щоб швидко залишити життя коханої жінки. Він був вірним другом і турботою дружини мені. У мене є велика квартира і деякі заощадження, але це все неспроможність, якщо ви не маєте когось, щоб поділитися іншим життям.



Я хороший батько, я спілкуюся з дочкою і допомогти їм у всьому. Я заміжу дочку і допомогла платити за університет. Я радий, що ми встигли зупинитись, тому що я дуже самотнім тепер і дітям є єдине, що робить мене щасливими.



Моя дочка тримає мене, щоб повернутися до своєї матері. Вони так наївні, вони не знають, що після обману людина перестає існувати для вас. Як кришталево, і це не має сенсу тримати маррію когось, хто зрадить вас. Ви ніколи не збудете щастя. Але я не щасливий бути самотнім, повернувшись до свого роду, щоб стати доброю любов'ю для Мілана. Я подумав про те, щоб повернутися разом з дружиною.

384980 р.

Втратити кохану людину дуже страшно. Якщо ви не знаєте, куди піти, як жити і чому. Місяць, роки проходять, душа стає порожнім і самотнім. Життя йде на, але більше не любить, як раніше, рука в руці з другою половиною. Можливо Віктор Петрович познайомиться з тим, хто проведе решту свого життя. Якщо ви не повинні бути самостійно. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное