Я здаю квартиру жінці з дитиною, совість не дозволяє збільшити ціну

Якими проблемами є надмірна сутність і компасіон для інших свинців, і чому неможливо відчути пітливість для ваших орендарів? Що таке редакційна колегія. "Сайт" Він розповість історію одного з найменших мешканців Москви.

Я здаю квартиру до тієї ж дівчини на дев'ять років. З тих пір я ніколи не підняв свою оренду. Хтось пов'язаний вже, і її доля непросто...



вона дуже гарна дівчина і єдина мати. Моя дочка нагадує мені дуже багато сім'ї. Я уявляю, що мій Настя може знайти одну долю, тому відразу на душу стає грязь.



Вона переїхала в столицю з забитого зворотного боку. Я хотів побудувати кар'єру і почати свій бізнес. Це не те, що доля замовляється. Бог дав дитину, щоб забути про всі амбіції і дивитися дитину. Немає чоловіка, родичів. Кавалер дізнався про вагітність, тому відразу він був відправлений на діловій поїздці невизначено. Я ще не чув.



Дівчина, яка працює на все. Як дитина в дитячому садку я знайшов дві роботи. Світло білого не бачить, тільки знає, що в 6 ранку бігти за один зсув і вночі від другого повернення.



Я не мушу, але я їду себе. Довгий час не був. Ця квартира є єдиним джерелом доходів.



Моя дочка наполягає на мене, говорячи до мене. Скажіть, як це складно, можливо, і згодні ціни зручні для обох сторін. І я слухаю її, я знаю, що вона справа, але я не можу зробити мій розум. Я відповідальний за сім'ю, як для сім'ї. Я не хочу, щоб вони створили більше проблем...



Це те, що емоційне кидання іноді призводить до надмірної доброти і співчуття для інших. Звичайно, потрібно подбати про ваших сусідів, коли у вас є можливість. Але варто засвоювати своє самопочуття в ім'я допомоги іншим людям? Я думаю, що в цій ситуації він повністю не регульований. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное