радянський дитинство, або чому ми підняли підозру і нещастя

Чому наші батьки навчають нас, як бути щасливими і, здається, що справа тут? Багато хто скаржаться і порівнювати своє життя з союзом, вони кажуть, що поганий сов, що було добре в ньому? Просто подумайте про те, як поставити загальний вище, ніж особистість. Про нас Дітий



І ось ми, тепер, в прострації. Ми не задоволені тим, що ми вважаємо себе бідним і незрівняним з небезпекою минулого часу. Особливо тих, хто не зловив спілку або знайшов його на ранньому дитинстві. Редакція "Сайт" Я вирішив пам'ятати трохи, як це було тоді, і що було причиною цих прошивок.

Дитинство в СРСР Ми не хочемо дати нічого сексуальні матусі І ми нічого не запитуємо. Автор – очевид пізнього періоду, народився в 1978 році. Я пам'ятаю про шлях святих дев'ят, які заміщали Він бачить, як живуть люди. Чи є тільки один факт, що є нечітким: чому сучасне життя порівняно з життям принаймні тридцять років тому?



Я чудово пам'ятаю, як я прийшов після школи (пергапи, які не пам'ятають, але з самого дитинства ми вже повністю незалежними), приймали зміни, які залишили батьками, пішли в магазин і купили. фреш-батьВін обмінявся двома порожніми молочними пляшками для двох повних. На обід Більше halva, печиво або вафлі.

Я любив читання книг: У мене є Astrid Lindgren The Kid і Carlson Who Lives на даху, Мілне Вінні Поох і Все-Всі, Родарі Джельсоміно в Ліарланді, Носов Пригоди Незнаки і Його друзі, і Volkov's The Wizard of Emerald City. У нашій бібліотеці є лише сто підручників, які ми були в нашій бібліотеці, і я ковтав їх один за одним під свіжим лососем і молоком.

519877 р.

Телепрограми. Він транслює їх. кольоровий екран з контрольом кнопки радянського виробництва. Мої батьки люблять слухати записи (і так я зробив), і ми провели радіореєстратор. Що не було iPhone, але не було мобільного зв'язку.

Батько працював на заводі як майстер з перемикання, і його матір працював учительом в школі. Улітку я пішов на Піонерський табір. Я скажу вам, що він виглядав, якщо хтось забули. Ці двоповерхові будинки для відпочинку з номерами на три місця. У номері є чотириразове харчування. Так, з кожним днем ми збираємось до лінійки.

р.

У таборі завжди було те, що: театральні вистави, шахові змагання. футболй У таборі був власний стадіон, ставок, в якому ми купили в гарячі дні, кінотеатр, відкритий концертний зал, стилізований як середньовічний замок, любительське радіолокальне коло, обсерваторія, стрільба, тенісні корти та розважальний парк.

Моє батько оплачував лише 10 відсотків припуску, решту було взято на роботу компанії. Так, ми не літали в Єгипет і Туреччина, але узбережжі Чорного, Азовського і Каспійського моря завжди вітаємо. І хто-небудь до Балтії. І так і так далі. Не навчити їх бути щасливими. Якщо ви не повинні думати про щось.



Реальність безробітного не було, але є стаття для паразитизму. Тепер припиніть будь-який прохолодний Mercedes, і виявиться, що водій безробітний. Скільки було там, ху, хлопці? Який час це? У мене є ще одне питання: Ви є батьками зараз. Вчити дитину бути щасливою? Або це неправильна країна знову?

Так, можливо, є набагато більше свободи. Ви не змушені ходити в формування, це правда. Ви можете сказати що-небудь, читати, дивитися, слухати, вивести будь-які висновки для себе. Ви завжди повинні порівнювати його іншим досвідом. Приймати Афганістан, наприклад, Не було багато часу. секулярнийАле що відбувається зараз? Сама річ.



Наші батьки не навчають нас бути щасливими. Тепер це непопулярна ідея, але була ідея в Союзі, яка була більшою, ніж індивід. І це не було споживання, що тепер будується в культі. Наші батьки навчають нас жити по-різному – будувати, працювати і не думати про те, як забезпечити себе.

Я не збираюся похвалити ті часи і переконувати когось, що це було краще або гірше. Тоді це було схоже. Мій батько, проте, як і раніше носові джинси, слухав західну музику і радіо Liberty. Він не говорить багато про своє дитинства. Різні часи, різні, різні радості.

р.

Поза «Ложки» Давайте подивимося на сьогодні реальність. Всі в руці ПриватНа подвір'ях повністю нові автомобілі, лічильники в магазинах заповнюють різноманітними продуктами. Хтось може купити щось, і хтось може купити тільки хліб і крупи. Це час, все більше для себе.

Ми живемо в часі, де занадто багато відбулося. Ми були народжені в одній реальності, зараз ми живемо в іншому. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Ми надіїв, але нехай кожна людина відповіла за себе, чи він справляється.



GettyImages Напишіть в коментарях про те, як ви пішли Діти І ви схильні до того, що система для ваших поточних неприємностей? Ви не навчаєте вас щастя і все одно спокійно прогадувати ті часи? Ось посилання на радянські міфи. Ви вирішуєте, що це правда і що ні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное