10 «overheard» оповідань, які діти – наша слабкість І міцність.



Здійснюючи дітей, ми дорослі можуть навчатися багато: спонтанність, цікавість і прискіпливість, можливість бути першим, щоб прийти до умов або підтримки без побоювання бути непристойними.

Більшість простих людей розкажуть історії про дітей та їх власний дитячий садок у громадах Оверґарда та Пикабу. Веб-сайт Вони найкращі, веселі, і кращі.

2222734



Я працюю в школі. У мене є хлопчик: він має проблеми з ногою, він йде на хрустки. Його мати захотів йому навчатися в нормальному класі з звичайними дітьми. Хлопець веселий, соціальний, незалежний, однокласники допомагають йому, звичайно. Він вже у старшій школі, а дев'ятий жолуган приєднався до нього: він відійшов кицька, сміхався на сестри і на нього. Але прийшла до світла пізніше, коли вони почали розуміти, чому шестикласники збили дев'ятий сортувальник.





Як дитина з другом часто настоюється в пісочниці. Тоді вона розповіла мені історію: один день вона копала піском і викопувала до точки, яка вона побачила підніжжя і як поїзди йдуть. Я вірив і копав в ніч до тих пір, поки батьки не взяли мене рукою, і кожен раз я пішов там і почав копати. Я був дуже сидів, коли мій мама і тато сказав, що ми не мали підходу в місті.





Я пішов в клініку, і діти просто робили манту. Діти крі, дорослі нерви, намагаються заспокоїти їх. У 5-річному хлопчику було щеплення. Приїжджає, кепікі, паводки. Його батько спробував заспокоїти його вниз: «Не торкайтесь!» Ви людина! Щоб дитина відповіла, "Не, ні, ні." Після того, як я не чоловіка більше!





Коли я був дитиною, я постраждав від псоріазу. Все чоло, шлунок, всі спини були пунктировані. Видовище не для слабкості серця. Діти кинули підручники на мене, і у мене була прізвище. Продовжуємо до тих пір, поки батьки переїхали до іншого міста. У новому класі, сміливо стоячи перед дітьми, я підняв своє волосся і попросив не боятися, так як це не заразно. І весь клас... придумав і захопив мене! Через шість місяців псоріаз пішов, і я ніколи не забуджу доброту моїх однокласників. Вони змінили життя.





Я взяв метро. Настроювання погано, на межі розлучення. Я думаю, що я буду жити. На одній з станцій дві жінки з маленькими дітьми вводять машину. Далі сидить хлопчика, який близько двох років. Через деякий час поїзд гальмує різко, малюк по інерції падає на невелику сторону. Щоб триматися, захопивши руку ручкою. Швидкість поїзда вирівнюється, і його ручка залишалася в руці. Супроводжуючи дітей, жінки посміхалися, жартували про нього, так швидко знайшов подруга. І малюка, не сором'язливі і пікірують пальці в руці, попросили мене ім'я і вводять себе. Це до тих пір, поки він вийшов. Я відчуваю себе краще. Тексти пісень, а це означає: Я буду тонким.





Моя дитина, як і більшість сучасних дітей, має гору іграшок і гаджетів. 11-й день народження, серед інших речей, він дав ноутбук A4 в красивому чохлі. Він сказав, що це не просто книга, це книга успіху. Від першої до останньої сторінки його успіху, вони вже там, він повинен зареєструватися їх, щоб вони могли бачити. Дитина слухала погляд на обличчя, якби я розповіли його секретом. І тоді він сказав, що це був найкращий подарунок!





Моя 10-місячна син періодично починається віджимання, відлякуючись, потім приходить і потрапляє під ноги. Як мертвий лисиця. Це означає, що час «заряджається»: Я переносить його до ліжка, поцілунок з вершини до підборів, праска, вичавити, варення. Далі три більше дітей бігають, вимагають догляду за матір'ю. І так ми лежимо, як це на величезному ліжку, голодування, поцілунки, боротьба, поцілунки, сміхання. І в таких моментах хвиля щастя охоплює мене, забуваю, що я втомилася мати багато дітей, і я відчуваю велику подяку за те, що у мене є красиві, здорові діти, люблячий і коханий чоловік, і всі проблеми здаються патологічними нечутками.

р.



Я купив мого 4-річного сина камери. Щоразу ми йдемо на прогулянку, він бере фотографії всього, що він знаходить красиві, цікаві або смішні. Спочатку я натискав все. Камера доступна тільки тоді, коли щось дуже вражає. У домашніх умовах ми аналізуємо фотографії: розповідаємо, чому він захопив це, і я записую все. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! У 15 років я покажу мій вирощений син, як він побачив світ, коли він просто почав його розпізнати.





Я в школі. Дуже скоро діти почнуться останнього виклику і запускаються в університети. Минулого тижня мої студенти приїхали до мене з головоломкою і запропонували зробити футболки для усього класу на закінчення, які б написати ім'я та прізвище свого однокласника, який зараз бореться з онкологічною хворобою. «Ми хочемо, щоб допомогти нам» А гроші, що зберігаються на костюмах і сукнях, будуть відправлені на неї! Я змогла потримати мої сльози. Не клас, це сім'я!





Прогулянка в дитячому садку. Зима. "І Дад сказав, що розумна мова не прилипає до заліза!" І ми зіткнулися разом з цілою групою: хто є залізною гіркою, яка є... Я не пам'ятаю, якщо він був негайно реалізований, або коли мова зацікавила, або навіть пізніше. Але тепер я знаю, що смарт, так, не липка.



Дивитися також.
Про жіночу
15 "overheard" love stories


www.adme.ru/svoboda-narodnoe-tvorchestvo/15-podslushannyh-istorij-o-lyubvi-993510/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное