Зробіть свої бажання і страхи, вони приїдуть до себе.

Продовження:

  • Climbing Kazbek: Призначення і Значення. Частина 1

  • Climbing Kazbek: Призначення і Значення. Частина 2

  • Climbing Kazbek. Непередбачувані. Частина 3

  • Climbing Kazbek. Гора викликається. Частина 4

  • Потрібні бути використані! Частина 5

Я вже згадував, що всі бажання або страхи висловили алод (або дуже енергійні, але неспішні) швидко реалізовані.

Я не схожа на дощ, коли я носила мішок. Дуже, дуже, дуже, дуже! (Хто дощовик завжди готовий, що б це зробити, якщо він дощував?) Я все ще вирішив використовувати Power of Words і Intention, пам'ятайте, що я був Шаманом на одному з Мистерій.





Побачивши хмари, погрожливо ковтати і неспішно кинувшись, вона сіла, введена в стан Шамана і почала їх заспокоювати: «Я люблю тебе, хмари, піти, ви будете добре там, ви будете залити дощ, який буде щасливий, йти, йти, йти, йти...» Кілька хвилин...мовляючи руки... Як це просто? Я не знаю, якщо це було легко, але це не дощ. Тільки в ніч, коли я не був Я зумів погодитись з ним, без знання моїх синергічних секретів. І я зрозумів, що не одне з них. Він також sang "Сонце буде їздити", але на відміну від мене, він сказав всім про це. Ні Макс, ні Сонце зробив це. Max, щоб зробити магію, і Сонця, щоб подивитися з-за хмар в потрібний момент. Так я вирішив розповісти вам...

Я припинив спробу погоди, коли лазень на носі. Ось я продемонстрував подвійний стандарт - добре, якщо ясно і без вітру, але потім ви не відключаєте - вперед і вгору! Якщо дощ або дощ, алібі. Ви не можете їхати в будь-яку точку, але перевірте поле «ми спробували». Але більше на це. У мене немає ніякої нерівності. Я маю дві душі. Один для ризику, інший для безпеки. У вас є дві половинки замість однієї душі. Що робити з ним, я не знаю, і не намагався дізнатися заздалегідь, вирішив, що мій шлях є свідком, ніж мене. Я хочу. Ви повинні відмовитися від будь-яких питань. Так само дорога до мене. Про нас

Голова на цих висотах не дуже схильна до психічної активності, в умовах кисневої голодації, організм воліє витрачати енергію на збереження тепла, переміщення, пошуку, слуху і доцільного спілкування - але, безумовно, не на мозковому мозку і зважування всіх плюсів і мінусів.
Ті, хто має основну функцію життя, не переживаючи життя себе з усіма себе, але в аналізі його, ті, хто не в сенсаціях тіла, відступають себе від своїх емоцій, тих, хто, за найбільшу частину, знаходяться в своїх головах воліють думати про життя, пам'ятати всі затримані жахи і катастрофи, які ніколи не трапилися до них - ризик тут просто гостро, в кубі, познайомляться з усіма їх страхами. Ці люди, як правило, мають досвід панічних атак і стресу групи, надаючи іншим своєму клубу «живо страшно і важко».

Wolverine і трохи червоний скаче Ход ходив дуже повільно, практично завжди в кінці групи. Трохи Red Riding Hood, вона була пацієнтом, вона не могла сказати, що вона хотіла бути тут. З кожним днем я побачила її, сподіваючись побачити радість, чи це було під час переїзду або парковки, але немає – не було радості. Крім того, коли я, періодично ходжу до хвоста групи, щоб дізнатися про її стан, був здивований, що на канікулах вона не знімається її рюкзак, не знімається зайвий одяг, необґрунтовано засохла в обсмаженому обсмаженні, відмовляється від лежання від відновлення. Я випадково знайшов ремінці свого рюкзака розпушені, так як якщо вона не була в тілі на всіх і не тут - рюкзак, з ненаряддями, дійсно повісивши на неї плечі! Здавалося б, ми знаємо, що всі її зовнішність: «Погляд, як я впевнений, що я...» Я натягував її рюкзакові ремені, запропонував її горіхи, воду і родзинки - але знову, як тварина, що спійманий в нездатності, вона відмовилася поліпшувати її "добрий". Я не кинувся її більше одного разу, розуміючи, що з таким настрійм немає місця, щоб натиснути її, але вона виглядає, як вона все ще гірше. Після того, щоб вся зовнішня твердість, яку вона не хоче полегшити себе в радість, також буде додана кисневе голодування.

Настроювання Вольверину досить оптимістично-робочий. Вона прогулялася повільно, але впевнено, радіючи, що вона ходила, захоплюючи красу навколо, що вона тільки помітила, коли вона зняла свій рюкзак. Зрозуміло, що хоча вона не стає простіше, щоб вона ходила фізично, з підйомом висоти, держава радості і щастя зростає, і це відкриває другий і третій дихає і фізичні сили раптом з'являються з ніде. А ви хочете жити і відсвяткувати життя, а потім є моменти, де це стає зрозуміло – “Я можу ходити назавжди, але в моєму темпі, і якщо ніхто не поспішає – тому що я обираєтеся тут!” Я оберіть ці гори себе, і гори тепер оберіть мене! – це трансперсональний досвід цілості всього процесу і цілісності світу. Все, що потрібно тут.

Так, вранці ми підібралися, зібралися і пішли на Глазур, упаковані нашими рюкзаками - звичайна вага. Я не спати, що ніч знову. Проводитель пішов з наметом, щоб одне ліжко було в червоний. Я маю на увазі, я повинен піти десь третій. Я не прокинувся з Супернова і Фокса, вона була загиблою, і я не можу спати, не дозволяючи собі пальці, щоб не прокидати тих, хто прокинувся поруч. Натискаючи мене, і кинувся в свою сторону, а потім він став гарячим, а потім був холодним знову... в слово, ніч ще однаковий. Але я звик до неї. Він не вражав ранок, і подякував Богу!

Ми ходимо по шляху, який ми перевірили вчора з Фоксом, тому було дуже багато уваги, і в результаті ми знайшли пірити.Pyrite є мінералом дуже схожим на золото, за легендою, він багатоповерхує все, що доторкається, нерозривно. Здатність намірів при лікуванні піриту - безпека. Я кладаю його в кишенях, сподіваючись, що мої чистоти були дрібними. Подальші події показали, що це не дуже. Пирит багатоповерхівок страх і втоми і хвороби, і що ще у вас є?





На дорозі, дорога була прозорою, погода була вигідною. Я мав піти першим. Вовк, відчув борг у повільний спосіб подруги, волонтерів, щоб бути закритим - група була зібрана і готова.

Я нагадав учасникам поїздки, що Отець дітей припинився до нас – на льодовиках, вони знають безпечний спосіб – маяк на шляху буде кінним вугором. Так, залізниця символу світла на шляху посміхнулася на нас, уява звернулася метафори життя в віршах Цвєтаєва «Якщо тільки ви знали, з чого виростає руббська поезія, знаючи не соромно...».

Я думав, дякую. На кожних захватах ховалися коні. Переміщуючи льодовик, вони пішли на погодну станцію, упаковані рюкзаками тих туристів, які не хочуть перевозити вантаж. Я знаю, що це виправдано тільки в рідкісних випадках - ушкодження або, навпаки, перенапружувальні сходження для швидкісного сходження. Знаючи справжню вартість таких безкоштовних, я віддаю перевагу навчати себе і дати можливість зміцнити учасників. Після того, як на останньому протяжці, коли ми йдемо до самого початку без навантаження, Ми хочемо, щоб нам потрібна сила, яку ми зібрали в цьому тренінгу. На високих висотах, коли ми залишаємо важку рюкзак внизу, сила, яка отримала по дорозі, подарує наше тіло і легко дихати: це допоможе нам не відчувати кисневого голодування так багато і піднятися до вершини з великим ентузіазмом.

Як я підійшов до льодовика, я припинив і зняв свій рюкзак під час очікування інших і почав шукати кристали пірити під ногами. Є багато цього каменю напередодні льоду, незрівняні люди легко помиляться його на золото. Він має таку репутацію: перевіряє чистоту думок людини і приносить удачу тільки для очищення людей. Він засвоює всіх пророків і виводить всі секретні слабкі сторони до чистої води, розкриваючи кришку.

Габаритний зображення



Тут я ще раз помітив, щоб спостерігати зміни емоцій на обличчі людей: від екструзії втоми, коли вони, дивлячись на ноги, ходили до нашої першої зупинки під льодовиком, щоб підняти свої голови і ecstasy мухають на обличчі в момент видалення їх рюкзака і випрямлення спини.

Але ангели, дві блондні молоді чоловіки двадцять з локонів і шортів, додані враження. Вони стояли тут, як mirage, дуже світло в кросівки, над якими ноги оголені світлим чоловічим волоссям. Молоді чоловіки торкнулися на краю горизонту вежаючого льодовика, надягаючи руку в'язаком до їхнього чола і лиману, і як без котів, так відомо, що гойдалки над нею.





Побачивши нас, злегка п'яте з висоти і щасливих, збираючи себе разом, одна з них навіть не придумала, ні, він летіти до нас, як швидкий олень і на "сірий англійський Мові" запропонувала взяти картину нас проти льодовика, щоб дівчата не страждали, намагаючись отримати три з них в рамку мобільного телефону.

Так, якщо є такі молоді люди зараз, то я для майбутнього людства спокійний. Моє серце так просто, так просто, без страху, що протікає через гори люди люблять боги. І ці два, як легко, стрибати, на швидкості об'ємного потоку. Настроювання, світло, безшумні, непристойні ні речі, ні зв'язку, доречні в даний момент і несподівані в ландшафті, сприймалися тут, як вільні тварини, так і метелики, які не знають, наскільки красиві вони.

До речі, я побачила божевільний метелик над льодовиком, теж. Він є найбільшим у своєму житті. Для переходу на борт. Але все має свою ціну: шукаю обережно на ногах, я бачив скелети птахів, які летять тут і загинув. Небезпечна подорож... інший знак?

Корони й корови Божі іноді можна знайти на льодовику, тому це не просто божевільний, який хоче піти, де люди не живуть. Нерідко комаха птаха і тварина також виходить допитливим про те, що виходить за межі лінії.

У мене є щось, що я не можу регулювати – це просто там і там. Я завжди збираюся швидко, до кожного іншого. Зачекайте інших. Я не знаю, що я чекаю. На нашому шляху вона відіграла дивну річ. Я мав багато поваги для Глазур. Я боявся його. Але з яких причин вона була на своєму тілі перед будь-яким іншим. Я був впевнений (!) Повернувшись до нас, я зрозумів, що вони все ще на нозі, і я був 20 метрів. Сюрпризований. Загиблий. Перемістити на





Ми, чесно одягнені коти (гори на туфлі) переїхали вперед і вгору. Глазер протікає струмки, а на глибині його ще бульбашкової води. тріщини, якщо ви тримаєте свою увагу, не небезпечні. Вони невеликі. Тільки фольга може не прогулятися в світлі дня і на б'єному шляху.

Про кілька годин ми переохочуємо основне тіло льодовика, і підійшов до сходження, по якому ми вгору. Погодна станція знизу здавалася як невелика гусениця, і її потрібно було піднятися до неї на висип - довге і виснажливе, гусяче після одного. Правильні і ліві тріщини тепер стають вражаючо величезними. Несправності синього і білого пуху, страшно виглядають, і навіть думають про падлогу. Кілька сотень метрів глибоко! А вода кидається вниз, привертається гравітації землі, гурочки, гурлі, говориться з неземною мовою. Ні, він не живе своїм життям. У нас є гості. І повинні бути надзвичайно поважними і уважними, тут природа не для нас, вона красива в його неупередженості.

Для нас були встановлені вертони (велика смугасті палички над людською висотою), які нам необхідно навігувати. Важко ходити, і не існує особливого ресурсу і часу, щоб подивитися на навколишню красу. І в цілому, що на рівнині буде сприйматися як марвелозний тут - за конюшину. Цілісність, поту, дихання, крок, крок ...

Погодна станція - двоповерхова довга структура на скелі. За її допомогою кам'яна тарілка, на якій сходження наметові намети. Далі - Казбек, він зараз помітний, піднімається байдужим, захоплює хмари. Також є хмари вії, за ними скелі, вже знайомі, пропущені. Неймовірно красивий, не на всіх землях, повністю відчужливий пейзаж. Ні лопаті з трави, тільки камені, і сноуборди, які, ймовірно, ніколи не розтоплюють.





Одна з них - найближча труба, з якої протікає вода, вона п'яна. У тих, хто висіває і не боїться застуди.

Ми налаштовуємо намети і пішли на реєстрацію. Ось правило – всі групи реєструються на метеорологічній станції. Що це таке Метео. Надзвичайно радянський. Тепер це більше, як рятувальний пост. І бордовий.

Кожен в свою чергу почав сказати, що вони хочуть зареєструватися – це було безглуздим, так як це було зрозуміло, що це не технічно необхідно – списувати наші імена можуть і хтось просто втомився людей, які живуть тут, подивіться на них, може зрозуміти, що допомагає їм залишитися тут і вижити, учасники кампанії хочуть пам'ятати – і що це коли тверді стіни, замість іржі в вітрових наметах намету!

Я пішов з Россомаха (на ній є всі анкети учасників), а потім інші витягуються. І там. Важко описати ... ситуація військового викопування або куба корабля. Деякі чоловіки, реальний мачо. У номері тільки одна, де є піч (це супер валюта в цих місцях), копчена, все висушене, стіл засмічений залишками їжі, хтось щось напої (не тільки чай, звичайно!). І є вісім або десять людей. Але ми приймаємо нас вигідно, пропонуємо чай (першу чачу і вино, але ми відмовляємо), мед. Наполягають на чаї, але п'ють чай.

Я, втомлений, плутати, дивитися навколо. На стінах портрети Висоцького і Цої. Гітара. Як виявилося пізніше - Висоцький. Прапори різних країн, валюта клеєна скотчем (укр. теж). Гомон, шум, тепла, тепла, тепла ...
Не дивно, але ця ситуація стала для мене рідною, знайомою і звичайною не менше дня. Чи потрібен час для мене? Не розумію.





Johnny є основною, мабуть, офіцером (незвичайним), який схожий на мафію, безумовно, є володарем цих грузинських хороших хлопців. Нагорода коней і вертольотів, які забирають навантаження тут і зводять поранених. Великий, твердий. Я побачила, як додаткова можливість підніматися до вершини. Іванни розповіли про те, що ми проконсультуємо нас на маршруті акліматизації. Я планував до 4000 м відмітку, верхівки льодовика, завтра, якщо я щасливий. «Для Божої наради», - сказав Джонні, «Нехай навіть вирушає на льодовик протягом дня, я втомився від витягування корпсів звідти, вам доведеться довести до початку вперше». І будьте обережні, як правило, сильний кам'яний водоспад вдень, не приходять поруч з правою стінкою. Ми отримали багато цінних порад, і ціна кожного може бути життям.

З тих пір, як ми подали нашим батькам, я активно попросила всіх лідерів групи, які я зустрівся, а також всіх інших мандрівників, про свою здатність прийняти нас. Я попросив, скільки людей, які мають в пачці, які є їх основною, і чи хочуть взяти нас ще кілька: 2-3-5 осіб - це нещастя, поки я можу чітко сказати, скільки нас готові йти до вершини.

Учасники нашої експедиції були дуже філософськими: чи піти, не піти - ось вони так зацікавили, і так оптимально складні і радісні на перевалах, смачні під час перекусів і вечерь, які ніхто не хотів залишити цей солодкий момент тут і зараз, відходити з думками найближчим часом, зробити плани формувати очікування - чому? Це все ще йде. У цій групі, тут і зараз більшість учасників знайшли себе в місцях, які ніколи не мріяли. Що ще можна запитати?

У останню пару днів моєї діяльності і підвищеної зручності, вся гора вже знала нас, і коли вони зустрілися з нами на перевалах, вони в свою чергу просять, як ми робили з провідником.
Тут ми знову розповіли про те, як влаштувати сходження. Вони просять себе, що вони б сказали. Ідіть жити життя тут...

У той же день, коли всі відпочили трохи, ми все ще встигли вилазити 300 метрів до каплиці. Це також хороший шлях – вздовж хребта і на висипі. Ведучи холод, серпень...право? Це листопад вітер, висота, що ви можете зробити?

Каплиця над погодною станцією виготовлена з металу, кріпиться за допомогою кабелів, всередині двох осіб не відокремлені, але можна побачити, що часто присутні відвідувачі.





А потім мої налаштування пішли неправильно. Я не пам'ятаю, що сталося на який день. Ми проживали протягом тижня. В реальності три дні. Так я збираюся описати те, що я пам'ятаю без дійсно турботи про хронологію.

Я пам'ятаю вечір, намагаючись приготувати їжу. Ведуться вітер так, щоб не було зовні (і вулиці всюди). Я не хочу їсти, але я хочу чаю. Вода не поспішає відваритися (високий!), Алі (Іранян) висить поруч з нами, і намагається поговорити з Россомахою на зламаній англійській мові (Я не знаю). Вона не знає англійську мову, але якось вони дізналися, що він був учительом, і тепер він вирощує апельсини, і його чеські товари і хтось ще вже пішов. Коли вода кип'ятила і вермикел важко кип'ятити, ніхто не хотів його з'їсти. Я був майже дупа, коли дівчата, Супернова і Фокса, прийшов до сну. Я лежав між ними, бо мій спальний мішок (або два для теплоти) не підійшов до холодної критики. Довгий сон довго, м'як. ?

Так, тут на висоті 3700 над рівнем моря, просто межа, коли люди розуміють перші ознаки м'якості. Це явище проявляється по-різному - хто має головний біль, який набрякає, особливо вранці, який просто не відчуває себе комфортно, що має евфорію і радість незрівнянним, а хто має пригнічений настрій. Або навіть гірше, якщо людина тут перебуває у всіх випадкових і на цих висотах була для компанії, то в цілому панічна атака може статися до нього.

Ергін, Фокс і Супернова - в основному впало в вечірки в кільці хірп з бутами гістеричної сміху, вони на погодних станціях сховали в одному наметі і влаштували комедію жінці, щоб сильно привертало увагу сусідів. З цього, щоб вони пригнічалися до «багаття» грецької або іранської, і дійсно хотіли бути друзями. Так, дійсно, люди мають бажання чіпатися до позитиву, особливо чоловіків, і, по суті, здорові психічні жінки також воліють спілкуватися з легкою впевненістю і життєрадісним, особливо напередодні випробувань. Вистачало і думки про небезпеку всередині себе. Особливо над льодовиками, де смерть відчувалася дуже близько.

р.



І я не заспівав, як солдат знову. Він був теплим і безпечним між дівчатами, хоча щось відіграло поза наметом. Сильний вітер - намет розтоплений і застібається, вітер заспокійливий і громіздий скелястий - (серед нас, але звуки не для розфарбовування серця), потім почали збити дощ, після чого крупа б'яти косих струменів. Я пам'ятав, що я був Шаманом, але не було ніякого шляху до хвилі моїх рук і відійшов дощ. Не турбувати мене багато, це було теплим і сухим, і я залишила проблеми управління погодою на завтра. Є ще одна проблема: спати.

У моїй безсонні я почув Lone Wolf розмову, потім наполягати, а потім змусити Red Riding Hood піти в приміщення на погодних станціях. Вона хвора. Вона була хвора на іншу ніч, коли я підійшов, скаржавшись на своє серце. "Чи ви серцебиття?" Я запитав. Але це погано.

Це була тривожна ніч.

Продовжити публікувати

Автори: Наталія Валицька (italics), Юлія Головакіна (прямий шрифт)



П.С. І пам'ятайте, що лише зміна нашої свідомості – разом ми змінюємо світ!



https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwwwfacebook.com%2Fliogrita%2Fvideos%2F1352391464774305%2F&show_text_width=560

Джерело: valitskaya.com/wp/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное