Wish мапа! Ось як це зробити.

Ви, ймовірно, чули про листівку. Навіть 10 років тому, малювання такої карти з яскравими фотографіями стала популярною діяльністю. Ті, хто був скептичною картою, тепер гірко шкода. (Приміром, мої друзі і я часто жарт, «Чому ти так сумний, так нещасливий час?») Чи була лаціна карта бажань? Це річ, дарлінг.

3250Р. 3700Р.



Кожен, хто працював з картою бажань, щасливий з результатами. Це шокує, як саме все працює! Всі бажання реалізовані завдяки потужності візуалізації, потрібно лише зробити колаж правильно. Сьогодні ви дізнаєтеся, як це працює. Фен Шуйй Не соромтеся, починайте робити карту найближчим часом. Дуже скоро зміни вашого життя здивує вас.

Як зробити успішність гарантії карти
  1. Де зробити колаж
    Побажання картки можна зробити в блокноті, на листівці, на ватмані і навіть в електронних додатках. Виберіть варіант, який вам подобається краще. Я шукав додатки, де я можу зробити карту, і я не хотів результат дуже багато: були занадто багато поганих відгуків, які вони були незручними для роботи з. Потрібні картки онлайн: все простіше, можна спробувати. Однак, я, як правило, працювати на карті в старомодному вигляді, на папері. Чому? Тому, перш за все, ця карта є ефективним методом. Психологіяй

    Робота над паперовою моделлю ваших вирощених снів, ви будете відчувати унікальний досвід, тактильні відчуття будуть використовуватися максимально можливо. Це зробить візуалізацію ще сильніше.





  2. Перший важливий крок
    Вам потрібно вибрати фотографії, які показують саме те, що ви хотіли б на даний момент. Мрія білого дивана в будинку? Отже, фото повинно бути дивана, точно так само, як і те, що ви бачите в солодких снях. Бажаєте кільце? Шукайте картину, яка відповідає явним кільцем якомога простіше. Ви не можете додати людей до вашого колажу! Це правило залізний. Навіть люди, які хочуть переїхати з життям. Ефект буде відхилений: ці люди можуть зникнути назавжди від ваших оточень з різних причин. Крім того, ви не можете додати абстрактних жінок і чоловіків до колажу: наприклад, фото неідентифікованої красива наречена в сукні не доведе вас ближче до шлюбу. Але одна весільна сукня, яку ви любите працювати.




  3. Картина себе з посміханням
    У центрі колажу необхідно розмістити власне фото, в якому посмішка і відчути себе щасливою людиною.


    ДепозитФотогалерея
  4. Красивий вибір фото
    Виберіть фотографії з догляду та аудиту. Вам не потрібно брати перший. Якщо ви мріяли про відносини, то повторююєте знову: ні в якому разі не кладуть фото певної особи в колаж! Краще приклеїти деякі серця, валентини для відображення ваших емоцій (що, що тісно пов'язаний з любов'ю).


    ДепозитФотогалерея
  5. Як правильно клеїти зображення
    Не залишаєте порожні місця за допомогою пастильних фотографій. Єдині відступи, які можна зробити, повинні бути по краях: таким чином, ви не будете ставити мрії в коробку. Підключіть фотографії навколо вашого фото, розміщення найбільш секретні бажання ближче.




    ДепозитФотогалерея
  6. Як записувати дати і коментарі
    Ми впевнені, що це мій автомобіль, «Мій будинок». Приблизний термін виконання бажань! Ви можете вказати, що покупка автомобіля вже відбулася, що ваші права вже в кишені.


    ДепозитФотогалерея
  7. Де зберігати карту бажань
    Це буде чудово, якщо ви кладете карту на стіну і подивитеся на неї частіше. Але це не потрібно! Ви можете тримати свій колаж в відокремленому місці, іноді захопити і помилуватися. Не забудьте про це на всіх, психічна візуалізація приносить вам ближче до мети, пам'ятайте. Нещодавно наш співробітник здивував... Після того, як вона колись зробила карту, запрограмувала себе стрибати з парашутом за допомогою фото. І стрибнув, поганий! До наших очей людина запам'ятав, що це бажання було написано на карті довго, що вона пам'ятала кілька років пізніше. Дуже дякую!


    ДепозитФотогалерея

    Ще одна дівчина розповіла про жінку, яка мріяла про дітей. Вона зробила паперовий колаж і не могла знайти фото відповідного малюка в журналі, щоб вирізати його і вставити його на карті. Я нарешті знайшов фото близнюків, кладемо її в колаж.

    Що таке сюрприз, коли лікар сказав, що вона буде мати близнюки. Тоді щаслива леді запам'яталася про цю стару картку і навіть залякала. Потужність візуалізації – відмінна.


    ДепозитФотогалерея



Чому все йде? Ви зміцните віру в себе. Ви знову згадуєте, що ви заслуговуєте на краще. Ви любите себе і поважати себе. Сонце так само, як це не зовсім ефективний, хоча це також можна назвати інструментом візуалізації. Уві сні не дія, це внутрішній процес. Після того, як ви повернулися до будь-якої мрії з дією, як крихітна карта бажань, вона стає 1,000 разів сильніше.

Поступово, крок за кроком, ви ближче до снів. Ви вже знаєте, що ви будете отримувати все, що реально. Так ви починаєте ставити більше зусиль, не боятися або сумніватися. Всесвіт допоможе вам захопити.





Нарешті, я поділаюся знаннями, які врятували мене більше одного разу (і не забудьте про цей принцип). Стоп перестатує важливість будь-яких бажань і подій! Чим важливіше ви даєте щось в своєму розумі, тим більш віддалені мрії від вас і все починаєш ходити на сні.





ДепозитФотос Вадим Зеланд у своїх книгах "Попередня реальність" Вони кажуть, що нам необхідно зменшити важливість. Побачимо, що ти хочеш.

Як ви пустили щось, що так захоплююче? Я користуюсь простою технікою: Я лікую події з гумором. Я не знаю, як буде виконано мій сон, я не прокручую через можливі способи їх виконання в голові. Якщо щось йде неправильно, ви завжди можете сміятися на ньому, і життя відповідає посмішки.



ДепозитФотогалерея

Спробуйте зробити карту бажань за цією інструкцією. Я впевнений, що ви будете насолоджуватися плодами ваших зусиль! Не забудьте подарувати друзям шанс виконати мрії. Важко поділитися цими статтями: вони помітять, що час діяти!

Покажіть свою історію успіху про вашу картку. Це надихне тисячі наших послідовників, щоб мріяти і вірити, що мрії приходять вірно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное