Якщо Ваше самооцінка знаходиться біля плінтуса. . й

Подбайте про своє самоогляд.Часто сказали, що він (поширився) опустив свою самооцінку.Поговоріть про дружини (реальні, старі), про партнерів, про босів і навіть про друзів.

Давайте подивимося, куди і як відбувається цей «низ».

Власне, Ідея просторової форми ієрархії (знизу, у вигляді сходинки або піраміди) утворилася у людей з їх виникнення.Цицьки років тому. Таким чином, люди прекрасно відчувають всі ці нюанси лікування зверху і внизу мови і поведінки, і якщо, раптом, вони не розуміють, то через власні психодефенсії (знайомитися про себе, що вони знаходяться в деяких ситуаціях знизу, і в деяких сміливих сходженнях, прагнення думати, що кожен завжди рівній і нічого не загрожує).

Цереблюм несе відповідальність за відчуття балансу, точний вимір рівності та балансу, людина миттєво оцінює, що має предомінантну позицію на дієслових та невербальних ознаках.





Якщо це відповідає територіальним правам (особа має більше прав на території свого майна, його великі внески, його компетентність), то людина відчуває правосуддя, баланс, але якщо вона не відповідає всім, він повинен відчувати стрес, але дуже часто психодефенси включені, що спотворюють реальну картину і запобігають бачити недоліки. У цьому випадку людина втрачає деяку спонтанність, його психіку створює напругу, блок, кількість фактичної енергії знижується, але він уникає стресу. Як це відбувається?

Крім того, психодефенси включені до тих, хто призначає основну, верхню роль у собі, не маючи права, а у тих, хто погоджується з меншою роллю, де вони мають права. Перша повинна справлятися з страхом перерозподілу, другий приховати свій дефект. Дуже часто хочеш відступати від іншої частини його права і підніматися зверху, людина створює в своїй голові картину, що другий - агресор по відношенню до нього, відійшло свої переваги, приймала те, що належало йому один раз до, і тепер він повинен повернути його. Випереджаємо прострочення. Сім'я

Ось наша самооцінка, фактично, це церемонія і деякі інші частини мозку, які займаються оцінюванням наших прав з математичною точністю. Pythagoras колись сказав, що «knowledge є числом», «що відомо можна виміряти». Що таке, що дуже складність світу побудована на точному вимірі та порівняння деталей. Людський мозок має цю функцію. Таким чином, ми можемо сказати, що прагнення до правосуддя – це непристойна якість людини.

Але незважаючи на це непристойне бажання, інерція і слабкість людської природи, прагнення уникати стресу, вкладати менше, отримувати більше, не відчувати негативні емоції, не витрачати енергію на розвиток і боротьбу. Усвідомий дорослий людина приймає необхідність стресу і необхідність боротьби (найсвідоміше навіть любить це), але дитяча особистість, несвідомий, завжди намагається спокійно посидіти, не напружуватися і тому вдатися до ілюзій.

Ілюзії є побічним ефектом підвищеної нервової активності. Розвинена уява і вміння створювати мотивацію живописними яскравими, чуттєвими фотографіями майбутнього є дуже важлива якість в еволюції людини, але ж можливість використовувати для заміни реальної картини з ілюзією. Людина в ранньому дитинстві знаходить цей спосіб заспокоїти - уявити, що він не дуже себе, але хтось більше коханий і красивий. Стрес знижується, психіки запам'ятовують такий простий спосіб захисту і харчування. Це схоже на прості вуглеводи, швидкі цукри, які багато людей отримують на гачок і руйнують їх здоров'я, так як організм повинен екстракт глюкози для мозку від білків-жирових вуглеводів, а не приймати його від простих цукрів. Дозволяє обмін речовин робити нічого, людина знищує себе. Так само відбувається, замість реальних досягнень, починає використовувати ілюзію для задоволення.

Задоволення є винагородою роботи, і це завжди слід пам'ятати. Присвоєння винагороди без труднощів людина швидко стає наркоманом, незалежно від того, що його препарат є.

Таким чином, варто розуміти, що дивовижна рослина є нашою психікою і що вона здатна зробити на нашому запиті. Вибір людини полягає в тому, щоб стати сильнішими і розвивати м'язи особистості і тіла, або лягти і декомпозицію за допомогою препарату, створеного в цьому заводі. Різні види препаратів.

Тепер про самооцінку.

Нерідко ми бачимо пара, в якій один партнер або дружина говорить про інші від вище, неоднозначно або навіть споконвічно, а інший приймає його нормально, як якщо він заслуговує його. Ми знаємо, що ніхто не не може говорити безперечно для будь-якого віку (крім відповіді на незрівняні претензії інших), і, звичайно, не до свого чоловіка. Ми розуміємо, що друга людина має низьку самооцінку, не цінує себе, дозволяє йому лікувати себе дуже погано і вважає її нормальним.

Ось типовий приклад низької самооцінки з-за кордону, згодою на явний несправедливість, і людина не бачить його.

Не існує сумнівів, що його церемонія зачіпає все таким же чином, як люди з-за кордону, ці частини однакові для всіх людей, тому нам необхідно зрозуміти, що він працює, що так спотворює картину. Що він захищає себе від?

Людина не хоче бачити несправедливість, оскільки він боїться втратити партнера. Він відчуває наркоманію, як правило, емоційний, хоча часто пучок наркоманії. У думі про повстання або просто про реальну оцінку того, що відбувається (Я відхилений, я ненависний) є небезпека розбиття відносин, людина так боїться змін такого роду, що відразу захоплює ілюзію (Я заслуга, він має право, він має цей характер, він не означає нічого, ілюзія може бути будь-яким).

Це, низька самооцінка в цьому випадку є угодою розглянути себе нижчим (який я, і з мене це необхідно, але все добре) для того, щоб не розбити з'єднання.й Іноді людина так застрахована, що боїться не стільки розриву, як гнів другого.Атемпт захисту прав призведе до небезпеки та особи, яка мислити її, відчуває себе занадто слабким і беззахисним. Це відбувається у жінок і чоловіків, чоловіків також іноді дуже бояться жіночої небезпеки. Майже ніколи не боїться фізично страждати, але мозок і тангтруси дуже бояться, а також репутаційні втрати (телеві друзі, родичі, влаштовують публічний скандал) та інші речі. Неважливо, що людина боїться, в будь-якому випадку він не тільки слабкий, але не хоче нічого робити про його слабкість, не починає думати в напрямку: як можна знайти спосіб стати сильнішим і зупинити страхування розриву і небезпеки? Як я отримую свій власний бізнес?





Це, самооцінка в першому випадку падає не тому, що хтось з-за кордону бере його і опускає його до вас, але тому що другий пропонує такі умови (погано, контемптуозне, неоднозначне лікування), в якому ви можете існувати тільки шляхом визнання своєї невідповідності і узгодження нижньої ролі. І сам чоловік йде на неї. Так, іноді він змушений обробити зовнішні обставини, але його завдання полягає в тому, щоб направляти всі зусилля, щоб подолати ці обставини.Стійкість до обставин і розуміння, що ви повинні змінити вашу ситуацію самостійно ставить самооцінку і самооцінку назад в місці.

І якщо людина просто погоджується з цією державою справ (або знаряддями і запитує іншого), він жертвує самореспект. Він каже: Так, я не поважаю себе, я погоджуюсь розглянути себе слабким, так що не робити нічого про це - я не можу тягти так багато. Самостійна людина готова процідувати стільки, скільки він хоче, навіть готовий домирати, просто захистити своє право на самоогляд. Це його само, все інше.

Люди без самореспекту часто очікують інших, щоб поважати їх, і коли інший не поважає їх, вони все ще залишаються близькими і чекають або просять повагу. Деякі люди думають, що очікування і запит на повагу краще, ніж приймати невідповідність. Але все залежить від опору.Якщо людина просить повагу не розуміти, що вона залежить від нього, щоб зв'язатися з особою, яка не розшукає його або ні, а людина приймає невідповідність бачить, що він повинен залишити і підготуватися до того, щоб залишити або змінити щось радикально, то другий набагато краще. Він мовчить намагається вийти з ситуації, не порушуючи повітря. Перший просить, вимагає, і хоче інші дати йому те, що він може лише отримати, показуючи його. Деманди можуть тривати протягом багатьох років і набагато небезпечніше, ніж мовчки намагаються відокремити. Якщо ви звикли, але тероризуйте людину, ви відрізаєте відділення на якому ви сидите. Спочатку відокремте себе.

Що таке “Я опустив свою самооцінку!” – це особняк немовляти, які навіть не розуміли, як він був, і тому так залишився, не зробив висновок. Ви були запропоновані умови лікування, які погані для самооцінки людини, але ви домовилися їм від співучасності, слабкості або життєздатності, в результаті ваша самооцінка була поруч з плінтусом, ви понизили його самостійно, тому що варіант виїзду зданий гірше, ніж перебування і бути вниз.Це, ви продасте самооцінку для інерції, і тому самооцінка стала низькою. І якщо це сталося поступово і непомітно для вас, то це тому, що ваша лазність і слабкість завжди були настільки великим, що ви не хочете помітити що-небудь. Якщо вони вирішили боротися і розвиватися, вони відразу помітили і реагують.





Перші зміни в тон повідомленняй Але як помітити, якщо ви просто хочете розслабитися і так не хочете зіпсувати настрій? Краще пропустити вуха, перевернути або забути.

Самооцінка завжди продається для інерції або деяких видів горіхів.Він говорить про вище, але буде годувати, дати гроші або іншим чином підтримку. Оцінки, але це допоможе, зробить вас, візьмуть на проблеми. Ізоляція, добре, буде залишатися близьким і чимось іншим буде дарувати, буде різати, з ним легше, спокійніше, ніж без нього. Ось чому люди продають свою самооцінку, а потім скаржаться, що вони втратили свою самооцінку. Не нижча самооцінка людині, яка готова забезпечити свої потреби, матеріальну та емоційну.

Що таке, якщо хтось або щось опускає свою самооцінку (Ви не позбавлялися від ілюзій і побачили себе як звичайний, але опущений себе нижче, ніж ви є), ви повинні подумати не в напрямку Агат, але в напрямку: Чому я погоджуюсь на такі умови, де моя слабкість, моя залежність, як її змінити, як запобігти її знову? Це те, що ви повинні думати про те, що не погані дяки і тітки, що ви, трохи, навколо.Видання



Автор: Марина Комісарова

П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

English, Українська, Français...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное