Грузія після скелелазіння Kazbek

Знизившись від снігокритого піку Казбека до гірського села на його підніжжях Степансміду або в старому Казбегі, і змішуючи прощання до учасників нашої експедиції, я був тільки тут, здатний відключати пильну увагу до стану всіх, хто прогулявся цим способом з мною. З усіх тих, хто прийшло, хто прийшла, і хто чекав.

Я був тільки зараз в змозі повністю видихати з задоволенням, так як це відбувається у людини після добре-дової роботи. Це добре, що вони будуть жити в новому шляху. Ця подорож не повернеться для всіх, бо ніхто не повернувся.

Коли я повернувся до реальності, я зрозумів, що що я хотів найбільше був гарячим душем. Припустимо в хостелі з другом Ергіном на ніч, виявилося, що вся село, сьогодні немає гарячої води. Випадковий, що означає, що ми не отримуємо гарячого душу, тому я пішов, щоб мити собі шматочок вими.

Я був дуже сердитися, я думав, що це було так несправедливим, і мій власний внутрішній запалювання зробив мене дуже смішний. Але я знав, що завтра буде новим днем, і це буде дивним. Моя майстер прийде і я буду в стані теплоти і достатку з безмежним задоволенням.

Тут буде тепло все, що ви хочете бути теплими; остудити все, що ви хочете бути прохолодними; м'які, все, що повинно бути м'яким (Я переглянути так багато ночей в наметі на землі і каміння) і міцні все, що повинно бути важко, і відпочинок буде ... просто смачно. Моя улюблена Жан чарівно створить красиву післясмак того, що на горі.

Це краса і повноту нашого життя. Все, що людина може бажання жити повністю на перетині відчуттів і сприйняття реальності. Я пам'ятаю Софійську казку, "Чоловік, ваше життя йде добре і дуже добре." Це життєрадісна, що багато людей не бачать цього. Якщо люди не забули цього, ми завжди будуть оточені щасливими і світлими обличчями.

р.

І справді рано вранці прийшов на мене. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Ми пішли в Тбілісі, щоб перший супровід мого друга в аеропорт, а потім подорожувати і насолоджуватися Грузією. В цей час я проходив сотні кілометрів через хребти і долини під час нашої сходження на вершину, від щоденної цивілізації.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Кормове і пиття було дуже важливим. Без перебільшення ми помітили вичерпне і зневоднено на 9-денну «зварювальну» висоту понад п'ять тисяч метрів. Але неймовірно щасливий для чого був і для чого і навіть заздалегідь, для чого все ще чекає нас попереду.

Після того, як такі сходження, виникає таке чітке, чітке розуміння того, хто ви. З почуттям глибокої правильності того, що відбувається в будь-якій точці життя. Де б ви виглядали, в минулому і в подальшому, все це на своєму місці, так як це завжди є. Але не всі, і не завжди в змозі побачити його. Це велике мистецтво, яке походить від відкритого серця, прощення банальної хвороби. У мистецтві можна побачити життя тут і зараз. Я шкодую про те, як це добре. Побачити життя, не вдаватися до неї, є відмінним подарунком. Якщо ви втратите його, перейдіть в гори.

Ресторан Rizo Gabriadze, дуже смачні страви з іменами незнайомих. Деякі з них не звучали Грузинською мовою. «Шведи» і «Донути» вирізати слух в одному ряді з хінкалі, mazoni, pkhali, chehonbil, saperavi, nabeglavi ...



У Грузинській є слово «сімомеямо» – означає, що їжа настільки смачна, що неможливо зупинитися, буквально перекладається «сімомеямо» – ДТПВ. Це слово стало зрозумілим для мене тут, він увійшов до мого лексика, коли я вбирав грузинську кухню.

«Шведи» виявився дрібно нарізаними і вміло нарізаними шматочками соковитого м’яса, яке мій не вегетаріанський друг Ергін омолодився, а «донути» взагалі не тістощі, але щось ... що дуже підходить для мене. Це дивно креативна країна і люди тут дійсно розуміють, що вони роблять. Ось багато, щоб дізнатися тут.

Грузія. Ця країна завжди мала доступ до моря і була на місці з'єднання старовинних торговельних шляхів, що означає, що нові гості завжди привітали сюди. Поцілунки збагачуються ідеями та подарунками. Нові, нездорові, далеко. Це де грузинська гостинність.

Новий гість – нова хвиля натхнення. Відпочинок в будинку. Завжди корисно, якщо ви можете використовувати його правильно. Слинність хліба - це внутрішній стан твердогоробства і здатний насолоджуватися життям людей цієї області. Як ви знаєте себе, якщо ви не показуєте когось іншого?

Самопізнання – це не тільки самозбереження, а й спостереження тих, хто реагує на тебе і ваші дії. Ви розумієте себе, коли ви бачите ефект власних дій і дій. У прийомі гостей є багато сил Духа людей і в такій відкритості національна свідомість постійно зростає.

Грузинські народи неоднозначно зосереджені на співпраці та переполлінізації з натхненням, хоча вони готові боротися проти насильства фундаментів та традицій відразу. Що таке? Грузинські сортують людей. Досвід історичного, як талант – ви не можете пити його в чашці.

Це відрізняється від ставлення багатьох інших народів, для яких незнайомець є потенційним ворогом, який прийшов до крадіжки, enslave або підкорення.

Новий, який здатний пересуватися, пропустив тест одночасно і відстань, що означає, що такий новий корисний. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Чоловік зобов'язаний визначити з усім, хто чує. Навіть якщо він категорично не приймає щось, він не подбає, в його розумі спочатку доведеться виявити з ним (принаймні за мить), а потім відхиляти його можна. Людину сприймають щось і автоматично зважили щось, але як би я «в цьому», як я почуваюся, коли так?

Тому, подорожуйте та контактуйте з новинкою.

Для отримання гостя є честь і дає переваги, тому що тепер я знаю, що я можу розповісти мого сусіда, тому для сусіда я вітаю гостей з новинами.



Відкритість, з якою Грузинські люди набувають знання, і з якою вони занурюють себе в дослідження все, що вони приймають, гідні захоплення. Культура і освіта завжди були високими. Вчителі дивовижно реальні, актори неоднозначно глибокі, співаки є фіерією та пристрастю, а танцюристи – так що не скажуть взагалі – немає слів.

Отже, з різноманітності всього, що історично розблоковано до цих земель і такий характерний гумор, і грузинський тост, і грузинські пісні. Суміш повсякденної мудрості, романтики, еротика і вдячності за життя, але еротика є основною тут!

Еротика завжди де є багато смаку життя. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Але якщо ви уважно дивитеся, це не про секс. Не про секс з людьми, але про секс з життям. У своїй мультиплікації проявів, що натискають на нас, необов'язково, коли ми відкриті до світу.

У цій країні майже немає батьківства. Навіть після війни були дуже мало вуличних дітей. Кожен вихованець тут, без сумніву, буде прийматися родичами. Якщо пара не має власних дітей, то родичі з багатьма дітьми подарують народження і дадуть малюкові своїм дитячим музинкам.

Розуміння і знання чоловічої ієрархії, я спостерігали всюди – в середовищі сходження на метеорологічну станцію, в автостоянці, і в кафе-ресторані. Старші дарують замовлення, і молоді люди радять дотримуватися. І це свого роду чоловічої твердості і поваги, що я захопився. Таке братство, замість опори, саботаж або змагання, що потрібно зняти капелюх або щось.

У цій країні як чоловіки, так і жінки є виразними носіями статі. Якщо ви жінка і забути про це, перейдіть в Грузію, вам буде нагадувати. Грузинська мама - це міцне харчування сім'ї, королева жінка. Не можна побачити тут, це може бути досвідченим.

Грузинські чоловіки знають, як добре варити, займаються ремеслами, будинком. Вони майстерні того, що вони роблять і завжди горді своєю роботою. Ви можете дізнатися тут.

Якщо ви коли-небудь знайшли себе в Тбілісі, знаєте, що ви повинні відвідати гарячі сірки ванни в Старому місті. Особливо ви цінуєте їх, якщо вам пощастило до цього, і ви ненав'язливо сходження на одну з вершин Кавказу, то ви дізнаєтеся, що щастя або щастя в кубі.

Ці джерела сульфіду водню існували з найдавніших епох, і вони були причиною виникнення міста Тбілісі. Згідно з легендою, прикорененим у V ст. одна з перших грузинських царів була на фалконрі на місці присутніх Тбілісі. Коли його фалькон атакував покійний і поранений фазан впав в джерело води, він був миттєво загоєний і злетів.

Король вирішив, що він був знаком зверху, і замовив створити місто біля джерел. Місто було названо «Warm City», що означає Тбілісі. Поблизу сірки лазні і тепер можна побачити бронзову статуетку фалкону, що затирають покійним. П'ятий також став логотипом Тбілісі, який можна побачити на лавках міста.

Моє враження були посилені контрастом ще свіжими дотиками пікового снігу і реакції пальців і пальці заморожені, як вони сходження.

Незаймана глибина релаксу, після контрастних ванн, дійсно покривається мене. У холодному шрифті так довго і з такою насолодою, особисто, я ніколи не був настільки. У басейні з льодовою водою дуже важливо не вичавити, інакше ви будете розбризти всі феєрверки «з внутрішньої сторони» і залишити нічого яскравого собі. Вам необхідно ввести контрастну воду тихо, збираючи нескінченний дихання і ту саму довжину видихуляції. Цей спокійний досвід контрастів є ще більшим мистецтвом, ніж можливість зануритися за допомогою виразних емоцій, але це секрет – про нього кожному.

Я прокинувся після соснових джерел з неземним соном і відкидом, довго я не міг пам'ятати, що саме планета я був на і який вид тварини я був тут, або, можливо, я навіть тут сьогодні завод.

Так I, як це фантастика, збиті свіжими і життєрадісними від Тбілісі до Адяри.

На шляху, ми з радістю приготували ходові коні, корів і свиней. Іноді гордо самотні, іноді невеликі компанії, вони заблокували рух на нашому шляху. Одного разу, спускаючись з пагорба десь в Імереті по серпентину, ми побачили в чорному сторожі на високій ганку її будинку, з величезними військовими білками.

до І це її шукаючи корову вільно захоплюючі на схилах, вона пояснила мені.

Зрозуміло, тваринництво в грузинських селах дозволено безкоштовно. Це повна довіра і худоби, які приємно і несподівано радують розуму. Гірський діапазон і потоки є природним огорожею і не сприяють тому, що худоби далеко від будинку. Я думаю, що рельєф рідних місць добре пам'ятається тваринами.

Але звичайно, тільки ті, хто має свідомість достатку, можуть дозволити собі таку довіру у світі, що дуже радує. Не вітати, не боятися, ненавидіти, або заздрити «змусити сусіда гинуть» — ні, але свідомість достатку. Досить, кімната, продукти харчування, худоби, вино. І домашнє вино тут приймається, тільки тому що людина їй сподобалося.

Хоча, якщо вимірюється mercantile стандарти, виходить, що країна не багата і люди не заморожені. Але є відчуття, що є все необхідне для життя. Дух Божої Матері - Божий дух, Божий дух.

Християнство тут набагато старше слов’янських територій. Що таке каплиця на 4 тис. метрів, над льодовиками, під самим верхом Казбека? Білий ван, укритий на невеликому каблукі безжиттєздатної землі, простягається стропами так, щоб він не був віддучений зверху вітрами, всередині оснащений іконками, лампою і дзвіницею...



На цій висоті ви можете замість молитви барабана, як у високій буддійській гімназії, дзвонити собі і викликати Бога. Повага до святині тут є тремлінгом і чутливим, що нагадує будь-який гість країни з новою глибиною існування неприпустимого в проявляється. Бог, він один, ці «повідачі» ми можемо відрізнятися.

Підхід Батумі, ми побачили сині силуети хмарочосів, змиваючи в західному сутінку і розсмоктуючи в захваті відбійника. Батумі маленький Дубай. Мій суб'єктивний при перегляді здалеку і при високій швидкості. Вид Батумі – місто в підроговах, які безперервно спливають на пагорби, де міський трос пройшов – радує мене своїм контрастом зати, сучасністю і, звичайно, вид на море. Поблизу місто нагадувало Радянський Союз, а відчуття домашнього і ностальгічного смуття роблять себе відчуттів, особливо на відміну від нових хмарочосів з старими районами.

р.

Ген і я прогулявся незвичайно повільним порівняно з минулим тиждень в Казбекі. Просто виміряно плавати, в світленні його характерна архітектура вечір Батумі. Моя майстер, яка перетворила Грузію з цивілізованої сторони для мене, і я захопила міську бюстелю вечірньої набережної курортного міста, велосипеди та інші засоби перевезення, які я не знаю. Тут, щасливі батьки з колясками і розсипом навколо них малюків, тому все дрібно – в цій країні любов, любов один одного і народження дітей.

Я теж мав бажання, це було бажання їсти. Просте бажання тварин, після спуску - пити і їсти. По закінченню сходження мій грудок став помітно ребристим і не тільки голодним для кисню, але і для повноцінної їжі людини ... і це щастя.

Щастя прогадуватиме щось або кимось, а потім насолоджуватися нею. Після всього, в іншому випадку, якщо немає ніякого дефіциту, то акулітність сприйняття приурочена у людини і вдячність за життя зникне. Дефіцит викликає нас, щоб відновити те, що ми довго були позбавлені. Це так чудово, щоб пропустити вас.

І так я мав два запити: Я хочу кавун і рибу, і море. Море схоже на запах, відчутні пейзажі. Так, і декорація, будь ласка, загорніть - вони також важливі.

Після спуску з гори я зазвичай маю яскраві смакові вподобання, як вагітних. Вони знають, що вони хочуть, вони хочуть, і вони хочуть це негайно. В іншому житті я не маю такої гострої потреби мати чіткі переваги в харчуванні, побажаннях - так, але немає гіп. Щоб скуштувати спрагу і голоду, ми підняли спіральну сходинку одного з безлічі затишних ресторанів на набережній Батумі, і влаштували на білому веранді з видом на море.

- «Ви не митець будь-яким шансом, той, що?» попросила чоловіка, гостинний офіціант. О, що питання було знайоме гену. Пост-радянський простір просить його періодично, а іноді просто запитати автографа. Ми не будемо разом:

до Так, так і для уточнення ... так, що немає ... схоже, виглядає так, "так же" ... і сміється.

В цілому, офіціантка подала наш стіл з підвищеною ніжністю, можливо, вона не вірила, що це так само схоже, або, можливо, ми були дуже різними від інших відвідувачів і просто в тому випадку, якщо ми були оброблені тут якось особливим, або, можливо, це – грузинська гостинність.

Не пам'ятаю, де я був. Вікно до всієї стіни дав мені місто з висоти 100 метрів. Я повільно повернувся до відчуттів тіла, надягаючи руки в пальцях, пам'ятаючи, що я був і де я прийшов. Ми знаходимося в Батумі і нижче нашого готелю, розбризуючи бірюзовий Чорного моря.

У моря ввічлива до життя людини, як гори, і я пішов зустрітися з ним. Довгий час. У моря здавалося мені шлях до хмари на відстані, а в певній точці я зрозуміла, що немає різниці, чи плавати довго або довго, довгий прогулянку. Ритмовий стан, це всі наші. Зроби його, ви можете зробити свою роботу нескінченно, невтомно і з задоволенням, і здається, що вся вічність.

Хмари, здавалося так близько до мене, я гнав і дивився через них. І я здавалася, щоб дізнатися їх дуже добре. Я знаю їх більше, ніж цей берег, ніж пагорби Батумі, ніж прибережна зелень. Звісно! А потім я пам'ятаю, звичайно, я просто третій день там. Я просто зійшов гору! Так, пам'ятаю свою фактуру, щільність і форму, як можна пам'ятати обличчя коханої людини, кожен паз, волосся і солод. Я навіть знаю температуру видимої хмари в різних місцях, доторкнувшись шкіри. Я знаю, що я пам'ятаю.

Форма хмари розкриває її характер, його активність, її турбулентність. Це різновид турбулентної хмари, яка супроводжувала нас за останні три години на шляху до вершини Казбека, видаляючи наші мозку і заморожуючи черепами. Хмари – холодно-сірий мист; є хмари – волого-тепловий мист білого кольору; є хмари – тече вгору, як вії, проминний підйом і опускання рядків дихання неба і землі.

Я знаю більше про ці хмари, ніж я зробив про людей, які я зустрівся в Батумі. «Я розумію хмари зараз більше людей», які думали посміхатися. І так, в ніжності, що посміхається в хмарах і радіусі горизонту, я перевернув і сплетіти назад.

Як ми вийшли з моря, ми побачили вражаючу траву корів. Ті щасливі "туристські корови" стояли уздовж пляжу і кожен "паркований" під пальмою-бурелла від скрабного сонця. Одна корова - одна пальмова дерево, дуже структурно. Надає ряд корів і пальмових дерев, з аналогічно гладкими структурними патчами білої хмари над водною лінією вздовж горизонту. Музика, ритми Грузії, я думав.

Після того, як говоримо про те, щоб Батумі і хоспітливий Adjaria, ми пішли в Okatse Canyon в Svaneti. На крутій стіні каньйону знаходиться підвісний міст довжиною 1,5 км і оглядовий майданчик, що знаходиться на обмотки каньйону і навколишніх скелях. Що сказати, це добре прогулятися і прогрівати після багатьох годин сидячи на машині. І, якщо ви не прийшли до Грузії, щоб піднятися на гори, то зупинитися - це буде задоволення і ви будете щасливі для Грузії. А, якщо ви вийшли з Казбека, то це не здивує вас.



Неподалік від Okatse Canyon є нижчі і верхні водоспади Кінча, де ми вирішили провести ніч прямо під зірками. Потоки води швидко випливають з висоти 40-метра верхнього водоспаду, який можна дістатися до джипа або затяжного транспортного засобу. Над верхнім водоспадом ми знайшли затишне місце з натуральними ванними кімнатами.

Гірська річка змивається стіною каньйону, утворюючи безліч мальовничих банок. Подрібнила скеля на квадратні кам'яні пуфики, які нагадували чоловічу основу старовинного храму. Легенди кажуть, що в цьому місці були старовинні ванни для грузинської благородності. Вечору немає туристів, ведучий місяць і дрова для вечірнього багаття. Уранці стіна каньйону запалилася дозаторним екраном і продемонструвала нас таємничість кольорів східного світу.

Воздвижений водоспад був великим, ретельно виведений раніше, на тиждень тому під льодовиком на висоті 3200 м під час «відпустки» до Кабекю. Цей потік незайманої води потужно збивається з під блакитний льодовик, підсвічує з 100-метровим ліктям і тривалий час, його міцність, на багато кілометрів, піни білої ріки в горзі. Небагато людей підійде до такої висоти, але якщо вони сходження, то навряд чи тільки для цілей простого захоплення водоспаду.

Ось в невеликих шрифтах, я відпочив на свічці тиші і сліпості, звикли до мого нового тіла після сходження. У водоспадах, як молодий дельфін.

На шляху я знову шукав людей. Я відчув, як я бачив своє життя, як ніколи раніше. Все це. Через таку явну формулу для кожного свого особистого щастя. Ось бабуся і бабуся, що робить її щасливим. Тут наречена, тут туристичний мандрівник, тут є власник кафе, тут їх обличчя і зморшки на них в куточках очей і рота. Вони так добре розуміють і так погано розуміють, так як всі їх прагнення видно в долоні руки. Так я бачу долі людей прозорі. Я щасливий для них, тому що вони отримують їх, вони, навіть якщо це не те, що вони думають.



Пішохідний ранок до печери Прометюс біля Цкалтубо. У цих багато кілометрах підземних лабіринтів є щось для захоплення. Він був дуже контрастним для мене підземним після висоти снігу. Стелактитів і сталагмітів висвітлюються, зали величезні, рельєфи казково екстратерезійні. В цілому я приділяв особливу увагу мистецтву підсвітки в Тбілісі і Батумі – це зроблено з любов'ю до рельєфу. Зрозуміло і в модерації, в помірному режимі.

І я зрозумів, що немає сенсу дотику. Дотик раю Адама і Єви, поза теплиць є тропічними, а гора прохолодна, як в старовинних замках озера з підземними річками. І будувати давні люди, нічого не було. Як багато людей не будують, а Великий архітектор не перевершить. На жаль, навіть у своїх кращих творах людина повторює точно Його шедеври – шедеври Креатора Все.

У тропічному теплі сонячного дня було приємно виходити з прохолоди природного підземного замку. Перше, що Ген і я знову шукав кавуна, тому що мій організм ще був дуже зневодний. Боїться бажання, вони будуть виконані. Звідси ми поїхали до Тбілісі, а звідти до Києва. Від держави ввічливості і щастя несвоєчасності, ми витягали з необхідного аеропорту.

Я хочу додати, що після сходження, люди не заважають до життя. Вони просто не турбують мене на всіх, вони стають цікавими для мене, з усіма своїми неповторними відмінностями. Вони органічні частини ландшафту відвідали. Влаштуйте своє життя і свою психіку, я бачу як розширення унікальності енергій і природи цих місць.



Саме так я побачила його, і я дізнався знову, щоб зрозуміти себе через чужі сенси, дотримуючись долі інших, які завжди видно по поставу і штампувати на обличчі. І шукаю їх, я повільно пам'ятаю, що я частина з них теж.

Автор: Наталія Валицька



Від Сочі до Елбруса: 16 причин відвідати російський КавказПоїздка в Байкал. Частина 7

Джерело: valitskaya.com/wp/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное