Мати

475085

Абсент є матір'ю, яка є неемпатичною, небайдужою, не в змозі виявити потреби своєї дитини і його стану. Чому вона стала такою?

Жінка стає такою в результаті серйозної психологічної травми. Відновлений страх, відсутність підтримки її, емоційна самотність своєї справи призводить до того, що така жінка пригнічує всю її чутливість і навчається задовольнити її потреби через створення внутрішнього, як це було, віртуального світу і залишається в ньому жити, втратити дотик з реальністю. Будь-який підхід до реальності приносить життя всім травматичним болем і страхом. І, щоб не випробувати їх знову і знову, жінка знову і знову шукає компенсацію в її віртуальному світі. Вона нескінченно самотньою в ній і сильно страждає від своєї самотності. У цьому віртуальному світі все зрозуміло і передбачувано, легко контролювати, все життя відповідно до моїх потреб, цей світ ідеальний, на відміну від реальної.

Дитина такої мами відчуває себе такою ж: безладность, страх, самотність і біль. Наші діти – це наше відображення. Він замкнений у власній, непереборною матір'ю світу. Мати сприймається як незрівнянна людина, дитина сприймає себе як інанімат, а страх цього тільки підвищується. Побоюючись дитини в цьому місці є прояв інстинкту самоконсервації, буде жити. До тих пір я відчуваю - Я жити, немає почуттів - Я близько до смерті. Діти таких мам постійно намагаються прокидати знебочену матір, так як це було, щоб принести її до життя, вимагаючи увагу собі різними способами: через хворобу, змах, неслухняність, тангроси: «Мама, відродити мене! Мені потрібно! ... і залишаються нездоровими. Зокрема, поведінковий комплекс рятувальника має свої коріння тут: «Я врятую маму, і вона допоможе мені знайти себе. й

«Я хочу, що я не знаю, що і я страждаю дуже без неї». І ця складність ідентифікації передається з батьків до дитини, і на наступних поколіньх. «Я не знаю, що це неправильно, і ніхто не може сказати мені це, ніхто не може зрозуміти мене і поділитися своїми почуттями з мною». Всередині це вогнище, що сповільнює почуття і потреби і неспроможність.

Не вдається встановити емоційний контакт один з одним, дітям і батьками компенсувати цей недолік контролю і маніпуляції. Вони намагаються витягнути один одному свій ідеальний віртуальний світ, щоб нарешті знайти миру. Він не розтягує. А потім починає пошук партнера, на якому цей світ можна тягнути. Але знову і знову, ілюзії згортають, і так далі, поки будь-яка людина в відносинах набирає, щоб зробити емоційний контакт з собою, щоб визначити все, що всередині мене.

Коли ми навчимося розуміти себе, ми навчимося розуміти інших.

Анна Павлосен

Джерело:karpachoff.com

Джерело: /users/1077

Категории

Смотрите также

Новое и интересное