Як використовувати Emoticons змушує нас Менше Emotional

Емотика вступили у світ: класики переведені на мову смайликів, вони використовуються в кліпах, і навіть є говорять про створення особливої соціальної мережі для обміну іконами. Чи можна аналізувати це кразе з точки зору психології та культури? У статті на сайті Нової Республіки Аліса Робб пояснює, що лінгвісти думають про смайлики, які придумали перші смайлики, і чи можна створити візуальну мову, яка кожен розуміє. Видавництво перекладу.





Кілька тижнів тому, після того, як говорячи, щоб друг, який перейшов по всій країні, я відправив її заспокійливий смайл. Вона відповіла картиною курки, що розкриває в моєму напрямку. Ми можемо обмінювати повідомлення з серця. Або, можливо, це залізо. Я ще не впевнений. Чи можливо, що цей друг шахти і я просто емоційно неуважний, але я поставив хоча б частину полум'я на смайликів: вони дозволили нам мати діалог, не кажучи вже про слово один одному, дав нам можливість обійтися без художньої поведінки. Не дивно, що покоління 2000-х рр. охопила смайлики і їх піксельні шпарлінги, емотики, з ентузіазмом. Ambiguous, штучний, милий, вони ідеально підходять для покоління, які прасують Інтернет-карти Hallmark, використовують покрокові інструкції про те, як «мийка глибоко», а також скорочує фразу «серійні значущі дискусії» на початкові листи.

Bloggers в Інтернеті захоплено обговорити перспективи 250 нових героїв смайликів в кінці місяця. У програмі «Emoji» є новини, які незабаром запустить нову соціальну мережу – «Emoji», де користувачі спілкуються виключно за допомогою емотики. І через два дні після цього оголошення більше 50 000 людей реєструють імен користувачів (які, звичайно, також складаються з ланцюгів смайликів). Деякі ентузіасти навіть вірять, що смайлики мають літературний потенціал. Після успішної гри $3,500 Kickstarter, інженер даних Fred Benenson почав переклад кожної лінії Moby Dick в відповідність смайлів. За допомогою проекту Amazon, Бененсон зміг знайти тисячі незнайомців, які бажають допомогти з проектом. Три людини одночасно переклали кожну лінію тексту Мелвіль, друга група вибрала кращі з трьох версій. Benenson продає отриманий продукт - "Emoji Dick" - над Інтернетом; витрата копіювання твердих обкладинок $200 (тобто, хто тільки трохи цікавиться, може вибрати PDF файл за п'ять доларів). Минулого року Бібліотека Конгресу попросила копію книги. Бененсон каже, що він робить між $100 і $ 300 на місяць.

Emojis і емотики змінюють шлях, ми спілкуємося швидше, ніж лінгвісти помітили метаморфози і лексики регламентують їх. "Це дикий захід епохи смайликів", linguist Ben Zimmer сказав мені по телефону. - Люди роблять правила на ходу. Це повністю органічний процес. й

р.

Дослідження сучасного явища смайликів ведеться Станіславом лінгвістом Шнобеленом. Аналізуючи емотики на Twitter, Schnobelen виявив, що їх використання змінюється відповідно до географічного розташування, віку, статі та соціального класу користувачів, тобто він побудований на точно тих же принципах, як розвиток діалектів або регіональних акцентів. Групи друзів розвивають звичку внести певні емотиони в внутрішню кореспонденцію, так само як вони формують власний сланцевий, який тільки вони розуміють. "Ви починаєте використовувати нові смайлики таким же чином, ви починаєте використовувати інші слова, коли ви отримуєте поза звичним соціальним кругом", - пояснюється Schnobelen. Він відразу звернув увагу на різницю між тими, хто кладе фен, щоб вказати ніс у смайликів ":-" і тим, хто віддає перевагу коротшій версії, без гіфена. «На носі асоціюється з традиціями», – говорить Шнобелен. Люди, які не забувають про ніс, також схильні правильно записати слова і використовувати аббревіатури рідше. Твіттер відомий, щоб розмити демографічну інформацію про своїх користувачів якомога простіше, проте, відповідно до Schnobelen, «зрозуміти, які не використовують носи в смайликів, зазвичай пишуть більше про деякі Miley Cyrus або Justin Bieber». Вони мають молодші інтереси і прагнення, чи є вони молоді або ні. й

Гендер тих, хто використовує емотики, є ще однією темою контроверсії. «Діти на ідеологію, яка говорить жінку, як правило, більш емоційна, ніж людина, популярна заява полягає в тому, що жінки, що постачають більше смайликів», - пояснює Шнобелен. Це швидко сформульовано, що аналіз використання смайликів (або будь-яких мовних шаблонів у всіх) в рамках сексуальної бінарної опозиції є спрощенням. Проте дослідження показують, що жінки використовують емотики, непропорційно більше чоловіків. У 2012 році група психологів в Університеті рису дала 21 студентам коледжу (11 чоловіків і 10 жінок) безкоштовні iPhone, які можна контролювати. Мета експерименту не було пояснено учасникам. Протягом наступних шести місяців дослідники зібрали і проаналізували близько 124,000 текстових повідомлень, надісланих групою. Кожна участь в експерименті надіслала емосон не рідше одного разу, хоча більшість людей використовували його нерегулярно: лише 4% повідомлень, що входять до складу емотики, і одночасно ці повідомлення були відправлені жінкою.

Звичайно, ми не можемо взагальнити приклад 21 студентів коледжів до загальної кількості населення, але подальші дослідження показали, що обидва секси вважають за краще жінку, щоб відправити емотики. Аналіз сайту знайомства Zoosk в січні виявили, що чоловіки, які мали «:» смайлики на їх профілі отримали 6% менше повідомлень, ніж ті, хто не зробив, а жінки, які використовували той же символ, отримав 60% більше повідомлень.

Компанія Colin Rovfels, яка проводить чат-бот для пошуку та ретвітів анаграм, також зацікавлена у Twitter як джерело для вивчення використання емотичних речовин. «Я можу зробити правила для того, як ці символи повинні входити разом?» Rovfels ідентифіковані повторювані послідовності смайликів і комбінацій, здійснюючи декілька кроків, щоб створити те, що він викликає «дескриптивну граматику». Найпоширеніше поєднання на Twitter, виходить, складається з сміхання обличчя, а також крісельного обличчя. Правила вагові: більшість смайликів «може функціонувати як різні частини мови, в залежності від контексту. й



Отже, смайлики неоднорідно змінили спосіб, який ми текст, чат онлайн і твіт - але вони змінюють нашу мову самостійно? Хоча смайлики популярні сьогодні, ніж коли-небудь, їх ідея є дійсно старою. «Древній утопський ідеал, універсальна ілюстративна мова», — каже Зіммер. Франциска Бекон і Джон Віллесс мріяли про розвиток візуальної мови, яка займала нас на передбалонську епоху. У 1950-ті рр. Карл Блісс, виживач Другої світової війни та концентраційний табір, поширив серію символів, які він сподівався б запобігти майбутнім війнам, оскільки вони ініціювали зв’язок між людьми, що говорять різними мовами. У 1969 році Володимир Набоков розповів «Нью-Йоркські часи: «Я часто думаю, що має бути особливий типографічний знак для посмішки, щось схоже на вигнуту лінію, що лежить у дужках». У 1982 році комп'ютерний науковець Скотт Фалман отримав це бажання. Побачивши розв’язання задачі неперевершеності, яка часто виникає на ранні дні текстового обміну інформацією в Інтернеті, він запропонував з використанням бічно-червоного посміхуючого обличчя, що складається з товстої кишки, гіфену і кронштейна: ":-". Цей символ мав на увазі, що користувач був joking.

Emojis також може означати повернення до піктографічної графіки. Найперші приклади письмо в нашій датах утилізації назад до 5000-річної Мезопотамської ієрогліфії та нуніформної письма. До 1200 р. до н.е., Фоніки розробили першу абетову систему написання. Можливо, популярність смайликів є знаком нашого повернення?

Ben Zimmer не думаю, що це правда. Він вважає, що емотика може допомогти нам переосмислити те, що ми колись втратили. "Це повернення до дуже старого моменту", - каже він. Я не бачу це як загроза існуючій мові; навпаки, це спосіб його збагачення. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. У нашому розпорядженні є питання про розмітки та викривлення, які не допомагають багато, якщо ви хочете висловити сараську або залізо в письмовій формі. й

Тим не менш, можливість передачі тонусу і емоції через текст, без допомоги ілюстрації, є одним з основних завдань, які стоять на шляху будь-якого автора. Це те, що відрізняє хорошого автора від ефективного художника або ілюстратора. І в той час як смайли можуть легко перенести різні настрої без особливих зусиль, вони також мають свої обмеження. «Я не можу зв'язатися з емотичними засобами», - написав Джон МакКвартер. Ви повинні знати, що це про те, що сталося, коли і так далі. Не можна сказати, що й

Зіммер також погоджується, що існують обмеження, які можуть замінити реальну мову. Він вважає, що Emoji Dick є приголомшливим проектом, але каже, що якщо ви дивитесь на ці послідовності смайлів, вони не можуть існувати з контексту. Вони не містять однакового повідомлення, як текст. й

Після того, як фраза “Кал мене Ishmael” не може відповідати його еморандуму версію. Видання



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас зараз – на Facebook, VKontakte, Odnoklasniki.

Джерело: теоріяandpractice.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное