Отримання пасивного доходу в криптовалюті

Отримання пасивного доходу в криптовалютіЗвичайно, при інвестуванні коштів потрібно бути уважним, мати специфічні знання, вивчити динаміку ринку. І лише тоді починати працювати з криптовалютою. Однак і після цього можливі помилки. Якщо ви бажаєте залишитись на плаву, можете скористатись альтернативним способом. Річ йде про пасивний дохід на криптовалюті, він є повільнішим, однак більш стабільним. Тобто користувачу виділяють на рахунок певний відсоток від тих коштів, які є в наявності.

Майнінг


Такий метод пасивного доходу вважається найстарішим. При цьому користувач не повинен активно діяти, замість нього все виконує комп'ютер. Спочатку використовували для такої цілі потужності цифрових процесорів, пізніше були задіяні графічні процесори, а сьогодні можна спостерігати за використанням інтегральних схем.
Подібні пристрої мають високу ціну, тому на даний час їх частіше використовують для корпоративного доходу. Щоб забезпечити ефективний майнінг потрібно мати мережу, де відмічають низький хеш-рейт. Однак і там краще створювати пули, а потім отримувати конкретний відсоток від загального прибутку.

Стейкінг


Цей процес передбачає блокування коштів в певній кількості, які зосереджені на криптовалютному гаманці. Користувач має можливість стати гарантом угод, які проводяться в блокчейні. Або він також може грати роль валідатора правильності блоку, який являється тільки видобутим.
Практично кожен користувач мережі може скористатись такою можливістю завдяки псевдовипадковому алгоритму. Однак прибуток буде більшим у тих людей, які володіють більшими сумами грошей. Такою практикою користуються також на біржах. Можна делегувати гроші в стейкінг-пул загального типу, а потім отримувати відсоток прибутку. Такий спосіб пасивного заробітку, як стейкінг, відрізняється стабільністю і надійністю. Однак в деяких проектах помічають завищені прогнози по прибутках.

Лендінг


Тут блокуються власні кошти на лендінг-платформі, яка носить тимчасовий характер. Якщо дивитись з технічної точки зору, то це робиться для того, щоб забезпечити ліквідність угод, токенів, які діють на даний момент. Як тільки закінчиться певний термін, користувачу виплачують відсоток. Подібною системою користуються і деякі фінансові біржі. Це стосується тих платформ, які проводять маржинальну торгівлю. Варіант заробітку ідеальний для холдерів, які бажають працювати з довгостроковими інвестиціями.

Партнерські програми


Часто нові проекти, які дозволяють купити біткоін, залучають користувачів. Для цього використовують реферальні посилання. Виграють обидві сторони, однак ефект буде в випадку великої кількості підписників.

Платформи для контенту, його реалізації


Сьогодні в інтернеті з'являється багато платформ, в основі яких знаходиться мережа P2P. З їх допомогою творчі особистості можуть реалізувати власну продукцію. Звичайно, варто витратити час, щоб напрацювати матеріал, однак пізніше це забезпечить стабільний дохід. Річ йде про заробіток в криптовалюті, яку можна швидко вивести. Однак це підходить тим користувачам, які будуть продавати популярну продукцію.

Форк, аірдропи


Цей вид пасивного заробітку заснований на везінні. Коли криптовалютна мережа ділиться на дві окремі, вони відрізняються своїм програмним забезпеченням. Користувачам видають «другий гаманець» з відповідною сумою токенів. По ціні вони будуть коштувати дешевше, ніж оригінальний варіант. Однак користувач не робив ніяких вкладень для цього. Варто лише мати на рахунку певну суму і очікувати хардфорка. Однак варто пам'ятати, що відбуваються вони рідко.
Аірдропи — це одноразові виплати криптовалюти, які вважаються випадковими. Їх проводять деякі біржі між власними користувачами. Можна сказати, що це свого роду лотерея, однак немає потреби в купівлі квитка.

Мастерноди


Щоб ефективно працювати в мережах блокчейна, знадобляться майстер-ноди. Під ними розуміють сервери, які використовуються для децентралізованих, розподілених мереж. Тут права будуть однаковими, але відрізнятимуться їх можливості. Є велика кількість проектів, які користуються власними маркерами. Вони виплачують кошти тим користувачам, які підтримують мастерноди, їх функціонування.
Це досить складно, оскільки потребує стабільної роботи системи, стійкого каналу, який відрізняється високими показниками пропускної здатності, високих обчислювальних потужностей, технічних знань. Через велику кількість таких проектів може іноді завищуватись можливий прибуток. Тому важливо дослідити завчасно тему.
Сайт exbase.io пропонує використати власний Довідник цифрових активів для отримання всієї можливої інформації про теорію і практику роботи с криптовалютними активами.
  • 59
  • 11/06/2020


ПоделисьПодпишисьСмотрите также

Новое