Playboy FortunesЯскравий, веселий та неповторний стиль Playboy відомий, мабуть, кожній сучасній людині. Він символізує розкіш, життя без проблем з купою грошей. Наблизитися до цієї гламурної мрії легко — достатньо запустити слот Playboy Fortunes. Унікальний ігровий автомат з особливими символами та функціями, прекрасною графікою та великими шансами на виграш.

Виробник відеослоту — компанія Microgaming Top. Не дарма вони вважаються одними з лідерів ринку. Ігровий автомат вийшов динамічним, сучасним та прибутковим, а це важливо для кожного гемблера у наш час.Дизайн слота та основні характеристики


Після запуску цієї гри ви зануритесь в атмосферу справжньої вечірки Плейбой. Ненав'язлива музика піднімає настрій, яскраві кольори привертають увагу, а пікантні символи підвищують азарт. Цей слот ідеально підходить для розваги.
Складається автомат з 5 барабанів та 20 виграшних ліній. Тому прибуткові комбінації створюються достатньо часто. Тут гарний відсоток RTP — 96.24%, що дозволяє вам розраховувати на повернення своїх грошей у повному обсязі.Символіка та виплати


Список звичайних символів складається з восьми найменувань. Потрібно зібрати не менше трьох таких зображень, щоб заробити. Виплати вказані за 3, 4 або 5 зображень відповідно:
 • логотип Бар: 0.40, 0.80, 2.00;
 • Мартіні: 0.40, 0.80, 2.00;
 • ключ від приватної кімнати: 0.60, 1.60, 4.00;
 • метелик та запонки: 1.00, 2.00, 6.60;
 • сімки у будь-якій комбінації: 1.00, 2.00, 6.60;
 • одна сімка: 2.00, 7.60, 15.00;
 • дві сімки: 2.60, 12.00, 40.00;
 • три сімки: 5.00, 32.00, 75.00.

Всі інші символи не тільки приносять прибуток, а ще й можуть активувати особливі функції:
 • фішки Плейбой — Wild, який замінює інші символи, а також приносить 15.00, 50.00 або 250.00 прибутку;
 • Free Spins — бонусний символ, а також Scatter, який відкриває гру з безкоштовними обертами, якщо випадає 3 зображення;
 • Плейбой — Scatter, що приносить винагороду незалежно від виграшних ліній до 4,000.00 монет.
Спеціальні символи випадають часто. Якщо два з них вже є на барабанах, то починаються кульмінаційні оберти, що підвищує азарт та очікування третього виграшного зображення.Особливі функції слота


В цьому ігровому автоматі є одна дуже цікава особливість. Гравець може обертати один будь-який барабан безліч разів, щоб спробувати скласти виграшну комбінацію. Така функція зустрічається рідко. Це означає, що людина може підлаштувати автомат під себе й обирати, який з барабанів обертати для отримання виграшу.

Крім цього, коли активується режим фріспінів, спочатку гравець запускає колесо фортуни. Таким чином обирається кількість безкоштовних обертів і множник, що застосовується на кожній виграшній лінії.

Під час крупних виграшів або переходу у бонусний раунд, починається динамічна анімація. На екрані з'являються феєрверки, а також зображення моделей Плейбой. Все це робить даний слот улюбленим в азартних гравців, і він може впевнено конкурувати з іншими лідерами у своїй категорії.