Шоколадна паста Oh my Nut от ВІВО: плюси та особливості

Виробник «ВІВО» зарекомендував себе позитивно – він пропонує якісні закваски кисломолочних продуктів та пробіотиків. А тепер його асортимент поповнився новим продуктом. Унікальна новинка від Vivo – шоколадна паста. Вона отримала назву Oh my Nut завдяки гарному складу, більша частина якого – натуральні горіхи. 

У чому користь шоколадної пасти від «ВІВО»?

Нова шоколадна паста «ВІВО» складається з 60 % фундука. Завдяки цьому вона є не тільки корисною, а й смачною. Багатий склад цінних компонентів лісового горіха – це такі складові.

  1. Вітамін Е. Він позитивно впливає на репродуктивну функцію людей. Також компонент є антиоксидантом. Якщо регулярно вживати пасту с фундука, то в організм буде гарантовано надходити 117 % добової норми.
  2. Вітаміни групи В. Їх користь у нормалізації та покращенні роботи серцево-судинної системи. Позитивно впливає на м’язи.
  3. Паклитаксел. Це компонент, який виключає формування онкологічних пухлин.
  4. Жирні кислоти Омега-3. Завдяки ним підтримується тонус стінок судин, виключається формування холестеринових бляшок.
  5. Різні макро- та мікроелементи, наприклад, калій, магній, цинк, фосфор, кальцій, залізо. Вони зміцнюють кістки.

Регулярне вживання корисної пасти від «ВІВО» – гарантія отримання багатої кількості цінних для здоров’я людей речовин.

Oh My Nut! (300г)


Основні переваги шоколадної пасти Oh my Nut

Горіхово-шоколадна паста від «ВІВО» має повністю з натуральний склад. У ньому немає ніяких добавок, а лише:

  • фундук – 60 %;
  • какао-масло та терті боби – 23 %;
  • цукор у вигляді карамелі– менше 17 %.

Склад шоколадної пасти на 100 % натуральний та корисний. У ньому повністю відсутні трансжири. Така паста – гарний вибір для тих, хто слідкує за своїм здоров’ям та фігурою. 

Інгредієнти – найкращі сорти горіхів найсвіжішого врожаю, відбірні какао боби з Кот-д’Івуару, мінімальна кількість цукру у вигляді смачної карамелі. Паста солодка завдяки особливій техніці приготування. На відміну від паст інших виробників, які кладуть приблизно 55 % цукру та усього 13 % горіхів. Тому продукт від «ВІВО» не призведе до різких перепадів інсуліну та інших проблем з вашим здоров’ям. 

Вибір на користь шоколадної пасти від «ВІВО» – це правильно. Такий продукт гарний за складом, приємний за консистенцію, ніжний за смачний. А головне – він повністю натуральний, тому принесе організму лише користь. Вся продукція має відповідні сертифікати якості.