Міцні як сталь і прозорі як скло: полікарбонатні теплиці і їх переваги

Модульні теплиці купити в Івано-Франківську пропонує інтернет-крамниця компанії «Сотекс Трейд». Тут є можливість замовити вже готові вироби, які можна просто встановити і користуватись тривалий час.Теплиці, зібрані із модулів полікарбонату – міцні за витривалістю, як стальні пластини. Але водночас, вони чудово пропускають світло для росту рослин і зберігають тепло. Прості у будівництві та ефективні у застосуванні полікарбонатні теплиці – це дуже цікаве та ефективне рішення як для великих теплиць, так і для малих господарств. Такі модульні теплиці купити в Івано-Франківську пропонує інтернет-крамниця компанії «Сотекс Трейд». Тут є можливість замовити вже готові вироби, які можна просто встановити і користуватись тривалий час.

Компанія Sotextrade пропонує якісне рішення для приватних та комерційних господарств, що працюють із вирощенням розсади та іншими завданнями у аграрному бізнесі.Надійність і економність

Інвестиція у придбання полікарбонатних теплиць дуже вигідна. Адже вони легкі та зручні у користуванні. Та не потребують щорічного ремонту чи оновлення. Наприклад, теплиці зі скла – вимагають ремонту та встановлення порушених фрагментів із скла. А теплиці із поліетиленової плівки – повної заміни без необхідності придбавати щороку нові метри рулонної плівки.

Повна заміна чи необхідність лагодити – це витрачання і коштів, і дорогоцінного часу, коли потрібно терміново висаджувати рослини та якісно доглядати за ними. Тому полікарбонатні теплиці вигідно використовувати із огляду на оптимальне використання часу, необхідного для роботи аграріїв.

Додаткові переваги таких теплиць: міцність, надійність, витривалість і не тільки

Окрім малої зношуваності, такі модульні теплиці мають і інші важливі користувацькі переваги:
  • висока прозорість, що дорівнює прозорості хорошого скла – це посилює тепловий нагрів ділянки та сприяє проникненню важливих для нормально росту рослин, ультрафіолетового проміння;
  • хороший опір руйнівній дії УФ-променів внаслідок особливостей конструкції плівки;
  • універсальність застосування – такі плівки можуть мати як значну висоту конструкції, так і малу, тобто застосовувати її можна як для оброблюваних, так і для підготовчих площ для висаджування, де не потрібна обробка ґрунту;
  • мобільність – застосувати такі модульні тепличні секції можна як в одному місці, так і після простого демонтажу – в іншому, де потрібно висадити та захистити від холоду та інших несприятливих умов, розсаду;
  • створення якісного мікроклімату для рослин – плівка має високу міцність, та не має порізів, в тому числі малопомітних, як це є у поліетиленових парників.

Купуючи таку плівку із якісного і міцного полімерного матеріалу, можна обрати різні варіанти, підбираючи оптимальний за ціною та якістю варіант – різна товщина, структура (гладенька чи гофрована), рівень прозорості, наявність кольору. Є також і різні показники ударостійкості та інші параметри.

Придбання модульних теплиць – вигідне рішення, навіть за наявності невеликого бюджету та необхідності швидко і надійно захистити рослини на час отримання перших сходів та початку їх розвитку.