Коли сім'я запам'ятовує дев'ять, вона мріє про такі речі спочатку.

Я сидю на обідній стіл з сім'єю і пам'ятаючи минуле. На тему реструктуризації торкнулися батьки. І, звичайно, Поза «69» Все було пам'ятати. Після того, як життя величезної кількості людей в цей час було розділено на «дощ» і «після». Що б ви купуєте, якщо ви були назад в цей прекрасний час, коли смак ясен і шоколаду був особливо яскравим? Пам'ятайте колір і аромат цього порошку Yupi? Вентилятори жувальної гумки "Гелен і друзі"? Грибна локшина "Мівін"?



Нескінченно запам'ятовуються дев'яни, і вони будуть одночасно сумними і приємними спогадами. Під час перебудови багато знайомих улюблених речей просто зникли. Розпад Радянського Союзу призвело до закриття величезної кількості підприємств. Ці підприємства забезпечили населення того, що колись була величезна країна з усіма необхідними товарами. Багато продуктів і продуктів все ще знаходяться в пам'яті покоління, що їх знайшли. Я попросила сім'ї грати в цікавий матч, що дайвінг в свої спогади і відповісти на питання, «Що б вони купували в дитинстві? й

Про дев'ятдесят Кожен почав пам'ятати свій безтурботний малюк. Хтось згадав свої улюблені іграшки. Хтось знову хотів торт "Чеса" і лимонад "Буратіно". А хто запам'ятався літнім теплом і великим бочкам квас на площі. Дад запам'ятав, як він придбав першу камеру милбоксу і може приймати кольорові фотографії. Бабця розповів про те, як вона мріяла про домашній телефон, який так зручно натиснути. Мій брат і я навіть пропустив улюблену консоль Dandy і Tetris. Після того, як у вас немає сучасного планшета або смартфона не замінять хвилювання, коли вперше з'являється тетриса. І зовнішній вигляд першого VCR і перші стрічки в будинку означають, що тепер у вас є власний персональний театр.



«Всі є безтурботним дитинства, тільки до дев'ятидесятів він був з ароматом наповнення», - сказав мій мама. І справді радянська печатка була особливою. Його ніжний вершковий смак назавжди залишиться в пам'яті тих, хто спробував його. Тепер немає такого ущільнення, як не шукати. Не містить натуральних інгредієнтів і технології приготування повністю відрізняється. Легка нагадка про те, що радянська печатка залишалася тільки в ресторанах швидкого харчування McDonald's. Чому це? Я буду говорити про це сьогодні.



До 1932 року в СРСР майже не було морозива. Розглянуто буржуазний продукт, і, звичайно, він був недоступний до маси. І не було заводів у великій країні, готові виробляти морозиво в великих обсягах. Але все змінилося в 1936 році завдяки Анастасії Микоян, Народний комісар для їжі СРСР. Він мав робочий візит до Америки на обмін досвідом. Повернувшись звідти, він поставив перед його підлеглістю основну і, в той час, нерозчинне завдання: «Виготовити морозиво продукт масового споживання за доступними цінами. й



У той час США виробляли 600 тонн морозива на рік, а СРСР тільки вісім. І з тих пір було вже суперництво двох країн, потрібно було збільшити виробництво морозива якомога швидше. Кожен житель країни повинен їсти не менше п'яти кілограмів морозива на рік. Микоян приніс з Америки не тільки ідею виробництва морозива. У листопаді 1937 року в СРСР стартував перше підприємство з виробництва морозива за рецептурою та обладнанням Америки. У 1941 році запроваджено ГОСТ 117-41, що визначило якість морозива.



Але реальна популярність ущільнювача отримала тільки після війни. НАЙС працював дуже важко. Кожна партія морозива була перевірена на відповідність смаку, кольору, структури. Термін придатності льодового крему був лише тиждень, тому що він був виготовлений з вибраних натуральних продуктів. І він коштує нічого і кожного громадянина Радянського Союзу. На заводах з виробництва морозива стали більш і більше, споживання продукції зросла і СРСР посіла друге місце, після Америки, з точки зору споживання.



Поза «69» І для кожної дитини і дорослої, це було реальне задоволення, щоб їсти порцію смачної прохолодної начинки або Ескімо на палиці. До речі, перший Ескімо був виготовлений вручну і продається тільки в Москві. Кожна порція була ретельно загортати в папір, а палицю поміщаємо поруч з нею. А коли з'явився спеціальне обладнання 1947 р., випуск Eskimo став масовим. А потім паличка була всередині морозива. Що б ви купуєте, якщо ви можете повернутися до свого дитинства? Написати коментарям про Ваше життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное