Чому люди довгастять за радянське минуле і покривають ностальгією

Останнім часом я поїхав на цікавий пост в Інтернеті, який зробив мене думки. Це було питання для аудиторії, яка стала щось схоже на це: Чому ви думаєте, що люди пропускають СРСР? Питання для емпатій: коли було краще, то чи зараз? Щоб бути чесним, спочатку я відчував невеликого пана. Що таке емпатія простими словами? Уміння людини емпататизувати з іншими і навіть в деякій мірі відчути однакові емоції. Так емпатія є дуже чутливою людиною.

Спочатку я не знаю, що питання було і як радянське минуле пов’язане з емпатією. Я маю на увазі, звичайно, я розумію: емпатії були тоді, і зараз, і досі? Знімок очищається трохи, коли я вирішив дивитися коментарі. Виявилося, що питання набагато складніше, ніж я думав.

Що таке емпатія простими словами

Слово емпатія має свої коріння в античній Греції. У той же час люди знали, що це свідомий досвід. Пізніше Сігмунд Фрейд описав це явище як висока здатність розпізнати почуття іншої людини. На сьогоднішній день емпатія не просто талант, але вміння, що психологи сильно рекомендують розвиватися.

Це тому, що емпатична людина легше знайти спільну мову, орієнтуватися в суспільстві, веде переговори краще і набагато приємніше у відносинах з іншими людьми. Але вони також говорять, що вони беруть все до серця. Якщо ви почуєте, що фраза часто ви можете бути емпатією. Ознаки емпатії можуть бути підвищеними емоційністю при перегляді фільмів, глибокому досвіду та симпатії для тих, хто перебуває у неприємності.

479110 р.

Прихильники завжди приходять на допомогу, вони знають, як заспокоїти, а навпаки відчувають зміну настрою інших. На жаль, такі люди досить вразливі і не завжди витримають загальну жорстокість цього світу. Їх міцність також вразливість. Так, назад до питання емпатій і СРСР.

Для стартерів, скажімо, що коментатори під цим постом діляться на три категорії. Переважна більшість тих, хто відповідав ностальгію. Друга широко представлена група, яка представила опозиції і заявила не пропустити СРСР на всіх. І третій, найменший, були емпатії, які розщеплювалися на два табори. Почнемо з набридом.



Важливо відзначити, що багато членів цієї групи не менше 50 років. Це, люди, які добре пам'ятають, як вони дійсно були. Звісно, вони миттєво запам'ятовували, що медицина та освіта були вільними у часі. Тепер, навіть у пострадянських країнах, як і вкрай рідко. Більшість компаній стають приватними.

Це було простіше отримати житло. Наприклад, хтось може похвалитися тим, що під Радянським Союзом він отримав дві вільні освіти і дві квартири від держави. Так, житловий простір іноді відрізнявся від королівського хору, але кожен може почати життя від подряпин, навіть якщо в приміщенні громади. Тому багато коментаторів погодилися, що зараз люди не живуть, але вижити, тому що в ці дні держава надала практично все необхідне для життя. На вулицях немає бездомних людей.

Також були люди, які жили дуже добре. Наприклад, люди, що працюють у сфері торгівлі та продажу товарів, які були в короткому поставці. А потім, вони ніколи не будуть жити знову. Або, наприклад, військовій класі - кожен з них хотів одружити юніори лейтенанта.

р.

І ще одна важлива деталь, яка проходить з початку до кінця цієї дискусії: багато людей в радянських часів жили простіше, адже в майбутньому була впевненість. Немає такої можливості.

Але це де починається зіткнення двох реалій. Хтось навіть запам'ятався стоячи в лінії весь день для майонезу, а потім поховали в комунальному приміщенні, щоб надати маслини на Новий рік. Напередодні Нового року не одна пила бананів. Не знаю, як їх їсти. Замість туалетного паперу, вирізати газети, без зображень поважних особистостей.



І той факт, що уряд, який використовується для вирішення проблем з житлом. Але освіта і умови життя диктували партії. На сьогоднішній день люди дають можливість самостійно вирішувати себе як жити, що навчатися, де працювати і що купити. І це, як деякі помітили, є набагато важче, ніж просто довіряє ваше життя іншим.

Не варто забувати, що Радянський Союз був різним. І голод і час репресії СРСР. Більшість людей, які пропускають ці дні, також пропускають свою молодь. Яка політика і проста потреба людини в 20 років? Коли молодь лікує в вен, коли нічого не болить і серце зайняте любовним досвідом. Головний аргумент опозиції полягає в тому, що він просто збігався: найкращий час життя був в радянській епоху. І той факт, що вони були показані на телебаченні, як красиво їх життя було інструментом Кремляської пропаганди.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Саме тому про минуле частіше ми простягаємо. Але потім емпатії вступають в розмову, і все знову стає неоднозначним.

Олени, 60-річної художниці, сказав: Емпати пропускають не радянське минуле, але людські цінності. Ми проживали в звичайній хрущовці на 9 в’їздах і 5 поверхах, тому кожен з них знає одне ім’я, всі допомогли один одному, були дружніми і привітними. Кожна людина дивиться. Сусіди, навіть ті ж самі сходові, ніколи не скажуть hello. Діти на вулиці не можуть бути лівими, нехай тільки взаємодопомогло. й

Дійсно, культура хороших сусідських відносин, здається, це те, що минуле. Це стосується не тільки країн СНД, але й по всьому світу. Зміна цін і пріоритетів, а люди часто обирають для обшивання великої кількості соціальних зв’язків. Для будь-якої емпатії таке спорожне ставлення є болючим. Суспільство приймала курс самоізоляції. Звісно, різні чинники вплинули на це, але не вдасться повернути час.



Тут, звичайно, ви можете сперечатися, що це природне, і в складних випадках суспільство набагато більше об'єднане. У СРСР мало людей жили в достатку, і тому кожен спробував допомогти один одному. В той же день був дуже цінний і вважається одним з головних віртуозів людини. Ви можете навіть сказати, що в ці дні, будучи хорошим і розумінням було важливим для виживання.

Але є протилежна ідея, і вона стосується репресії. Чи пам’ятаєте про хрящів? Коли людина не може бути в'язаним для нічого, тому що хтось перетворив його? Це хороші сусідні відносини. У радянських часів люди, які постраждали в першу чергу, були добрими і наївними, які часто емпатати.

Крім того, венерований Валентин пише: У СРСР люди, які відрізнялися від більшості, були загнуті і приниження. Тому в школі, університеті і на роботі важливо не запалити. Що таке емпатія? ?

- відео

У зв'язку з тим, що питання не залишалося закритим: не існує одної більшості, які б скажуть, що емпатії жили краще або гірше під час Радянського Союзу. І в цілому, крім емпатій, ми ще не можемо відповісти на це питання. Що ви думаєте? Чи краще?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное