Одного разу я був повернений з одної та побачила оголошення: «Добрі люди, втрачені 50 гривень, нічого не купити хліб», - вирішив допомогти.

Багато хто з нас не пов'язаний з найбільш приємними емоціями. Немає нічого невірного або неприродного про це. Нормальна частина життя людини. Але, на жаль, це літні люди, які є найбільш вразливими людьми в соціальних умовах. Діти з власним життям. Чи є багато позитивних? У нас є ще люди, які добре пам'ятають. Що таке mercyй І за це, спасибі вам дуже багато.

Р

Коли ви думаєте про це, не потрібно багато. Щоб мати здоров'я, і тому гроші на медикаменти. Взаємодія людини, адже нам все необхідне, незалежно від віку, права? І надії на завтра. Дуже важливо. Коли ви старієте, важливо мати те, що промінь віри, що допомагає вам забути вранці і жити день, незалежно від того, наскільки важко це може бути. Надія зігріває нас з внутрішньої сторони.

Як студент, я розумію, що добре і що погано. Ні, серйозно. Як дитина, ви відчуваєте себе, як ви на різну довжину хвилі. Ви думаєте, що ви найрозумніші. Ви не хочете бути жорстким невідповідним. Я не знаю, чому. Але я мав час, коли це здавалося, що всі проти вас. Тексти пісень, а це означає: І ви єдиний в світі, який розуміє речі. Це гарне, що він швидко пройшов.

Про рік тому я зустрів стару жінку на дворі біля мого дому. Ну, як я зустрів, я просто ходив, і вона сіла на лавці і всі різкі хвалізовані волосся. Що таке дивний, я зносила барвисті африканські хвости назад. Тепер я усвідомлю, як приплив я був, тому що вони не шукали мене на всіх. Але бабуся, здається, керма мене вгору. У мене був теплий літній день і у мене є кішки. Але її комплімент здавалося б відкрити для мене нову життєву силу. Ми зустрілися, і переїхали.

р.

Бабусі Євгенія Валеріївна часто сідає на одній лавці. Іноді в компанії інших старших жінок. Ми сказали hello, але я ніколи не перестав говорити про своє здоров'я. Не помилуйтеся, ви на телефоні, ви поспішайте на пару або зустріч. Тексти пісень, а це означає: І вона насправді не викликав мене. Про нашу першу нараду.

Через кілька місяців, мій однокласник, Настя, переїзд до неї. Ми добре спілкувалися, але я ніколи не пішов до дому. Це не мій правила, тому що робити з нею? Ці хлопці завжди сидять в одному будинку, граючи відеоігри або дивитися футбол. Я ніколи не розумію, що точка була. Краще спілкуватися в свіжому повітрі або в кафе. І не кожен день. І скажуть, що вони йдуть Сучасні діти нічого не говорять. Як і ті ж пенсіонери.



Настя зустрілася зі своїм «старим» другом Євгенією Валеріївною. Вона знову оцінила наш зовнішній вигляд, запитала, якщо ми добре робимо. В цілому, було зрозуміло, що мій бабуся не повернувся до спілкування: вона мала енергії, хоча б вона була досить. Але, на жаль, нам довелося піти кудись, тому ми не встигли її. Вони посміхалися, відповіли щось з загальними фразами і пішли про свій бізнес. Що ми можемо зробити, що ми можемо говорити про це?

І нещодавно я ходив додому через в'їзд мого друга і побачила дуже видатні оголошення на в'їзді, рукописний: «Добрі люди, втрачені 50 грн.» Не можна купити хліб для того, щоб допомогти йому знайти. І замітка, квартира 76. Звичайно, це може бути збігом, але це завжди здавалося мені, що мій старий друг жив у в'їзді окремо. Я маю на увазі, це було інших пенсіонерів, які підхопили її, бо я бачив їх на інших лавках. Євгенія Валеріївна ніколи не змінила своє місце. Це ситуація.



Пілінги Звісно, я мав час, тому я вирішив піти до Бабця і допомогти. Я чекав, що я знайшов гроші біля лавки, невеликої кількості. У той же час я впевнений, що все, як я думаю. Коли я отримав на праву підлогу, я бачив мій бабуся. Вона дивилася на мене через її окуляри і сказав hello. Я сказав, що я знайшов гроші біля місця, де вона завжди сидить. І я звернувся до цього спеціально збитого законопроекту.

Побачивши гроші, Євгенія Валеріївна посміхалася і завоював мене весело. Я сказав, що я був восьмою особою, щоб побачити її сьогодні. І ще більше, якось знайшов свій номер телефону і назвав, перспективним для відвідування. Дуже задоволена, спасибі. Але все ж, здається, що я не знайшов цього грошей біля лавки, але власному гаманці. Я, звичайно, почав приходити з іншої історії, вони кажуть, є ще бруд на папері. І просто кладемо гроші на нічний знак на в'їзді. Дуже гарна жінка, яка хоче подарувати щось.



Що ж ми стояв кілька хвилин. Я слухав маленьку монологію про те, як мій друг є хорошою дівчиною і як вона greets її дружать кожен раз. Що є великим, і ми всі друзі, і тому бути його назавжди. А потім, як я був про те, щоб залишити, мій бабуся посміхався і попросив мене видалити цю рекламу. Бо вона не була насправді, хто його писав. Але вона дуже рада, що так багато відвідувачів прийшли до неї, хоча вона, безумовно, не потребує ніяких грошей від нас. Я був дуже дивним, але обіцяє зробити все, як запитав.

Ми зустрілися з Настям наступного дня. Я, безумовно, не знаю, що це історія. Але вона не здивувалась. «Так вона забрала гроші?» попросила мого однокласника. Я сказав так і вона посміхалася щасливо.



Ви знаєте, що я новий до цього будинку, але навіть я чув історії про те, що ця жінка Євгенія Валеріївна. Але я ніколи не бачив її в компанії сина, дочки або онуків. Виявилося, що так, вона дуже самовільна людина. Я прийшов з цієї речі. Вона писав її, вона прийшла до неї. А потім, як я зрозумів, було інші до неї. Як ви можете побачити, що це було просто виправдання. Виявляється, що люди дійсно люблять її. й

Ось як я дізнався, що день, як мудрий мій друг і як приємно старі люди. Ніцца і, на жаль, дуже самотні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное